Delší dodací lhůta, ale jinak vše v pořádku.

• Rychlost dodání, dobré ceny

Vše dopadlo dle objednani

• Žádná
    • Zboží jsem objednala, přišel email o přijmutí objednávky, tak jsem čekala na další email se předá dopravci, ale ono nic tak jsem myslela ,že asi na mě zapomněli ,čekala jsem měsíc na objednávku a nic takže tenhle obchod vůbec nedoporučuji

Objednana hracka mi přišla,konkrétně autobus.Sice byl dle mých představ a ve výprodeji s 50procentni slevou,ale jedny ze dvou dvirek byli zlomeny v polovině,což u produktů napsáno nebylo,takže zklamání.Autobus vracet nebudu,náklady za poštovné by za to nestali.Pochybuji,že se to stalo vlivem přepravy,protože byl.dobre zabalen a v obalu zbytek dveří ani nebyl.Skoda.

Objednala jsem zboží v pondělí. (3.2.2020). Přišlo mi potvrzení, že mají vše skladem "Zboží v našich skladech se připravuje k expedici téměř okamžitě po vystavení objednávky". Čekala jsem tedy, že mi zboží přijde do pátku. Když mi do čtvrtka nepřišla žádná další zpráva - o zdržení dodávky, o odeslání objednávky ..prostě nic. Napsala jsem e-mail, že pokud mi zboží do pátku nepřijde, tak objednávku ruším. Ani na tento e-mail jsem nedostala žádnou reakci. A nyní mi přišla žádost o hodnocení obchodu (14.2.2020). Za mě tedy zkušenost bohužel nedobrá.

• Bleskova rychlost. Super jednani. Doporucuji.

Mé zkušenosti s obchodem jsou jednoduché. Vygooglovala, objednala si v e-shopu zboží a to mi bylo v pořádku doručeno. Tedy pro prodejce dobrá vizitka.
    Kvalitu zboží a deklarované vlastnosti nemohu ohodnotit, bude dárkem pod stromeček.

• zboží dorazilo bez závad,
    • neznám

• lepší ceny než v kamenných obchodech
    • I za tu cenu jsem u některých produktů čekala víc. Navíc popis objednané panenky za 699,- neodpovídal popisu. Panenka měla mluvit, místo toho má v břiše tlačítko s mikrofonem, které zpívá příšernou čínskou písničku. Klamavá nabídka, jsem zklamaná, ale vracet nakonec nebudu, nechci se s tím zaobírat, na což asi obchod při prodeji spoléhá.

Čínská kvalita.

• Rychlé dodání zboží

• vše OK

• Rychle doruceni
    • Lvíček byl velmi viditelně poškrábaný v “obličeji”. Malé je to jedno, ale nás to zklamalo.

Vše OK

vše proběhlo v pořádku

• Špatně zabalené zboží. To se jen tak nevidí.
    • Dlouhá dodací doba. Objednávku jsem udělal v pondělí s tím, že ve středu jí budu mít doma. Objednávka dorazila až v pátek. Plno jiných obchodů dokáží svůj slib ohledně dodání zboží splnit.
    • Neodpovídají na mail. Tímto přístupem si zákazníky nezískají.

Desková hra byla jen tak hozená do velké krabice. Psal jsem jim mail, proč nedávají zboží alespoň do bublinkové folie nebo nepoužívají nějakou výplň. Na to mi nikdo ani neodpověděl. Evidentně je jim to jedno.

Objednáno z domova.Rychlé zaslání,milé jednání.

obchod vyřešil moji objednávku brzy a přišla v pořádku

Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost, přehlednost.