Zboží jsem si nechala zaslat přes zásilkovnu, protože dopoledne nebývám doma a na poště je to děs. Bohužel zboží bylo nevím proč odesláno přes ČP. No dobrá, vypravila jsem se tedy na poštu, vystála tam 40 minut frontu a pak zjistila, že mi bylo odesláno jiné zboží. Kontaktovala jsem eshop, zda tedy mohu zboží vrátit na jejich provozovně. Odpověď mi sice přišla, ale bohužel ne na moji otázku. Poprosili mě o foto zboží, které mi přišlo. OK. Fotka odeslána a odpověď se zatím nekoná...

• Naprosto stejné negativní zkušenosti s obchodem, jako spousta dalších zákazníků níže
    • Jednání se zákazníkem jaké v dnešní době nemá obdoby
    • Zboží je skladem, ale nemají ho
    • Reakce obchodu stylem ctrl+c, ctrl+v - omlouváme se, ale zboží si někdo těsně před Vámi koupil. hahaha a zalepí Vám ústa kupónem

Radím všem maminkám, pokud chcete přes tento obchod nakupovat něco pro miminko, raději začněte již po početí dítěte. Já jsem zboží objednal již před více než měsícem a zboží stále nemám, poslední info od nich mám z 23.8. kdy již po třetí změnili termín dodání na 2.9., dnes je 10.9. a nikomu jsem nestál ani za to, aby se mi dodnes ozval. Zboží je již přes měsíc zaplacené, měl jsem toho víc a abych se dočkal alespoň toho zbytku, musel jsem si zaplatit navíc poštovné. Miminko už je týden na světě a já nestojím nikomu ani za hloupou omluvu. Až zboží dorazí, v životě si už od nich nic neobjednám!!!! V životě mě nikdo takhle nevytočil jako tento obchod.

• není možno se dovolat
    • poslala jsem peníze přes GoPay, objednávka nevyřízena, stornována
    • budu muset vymoct peníze nazpět, kdoví jak...

Děkujeme za recenzi.

Zboží bylo rychle doprodáno a proto musela být Vaše objednávka stornována. Peníze jsme Vám obratem vrátili zpět na Váš účet.

www.HPtonery.eu

Menic jsem mel sotva par hodin, zapojil jsem ho a jen se tocil vetracek a menic piskal, takze nefunkcni, na podpore mi napsali, ze to musim poslat na reklamaci a tudiz cekat max mesic na vyjadreni a buhvi, co si vymysli, ze jsem to rozbil ja

Děkujeme za recenzi.

jelikož Vám zasíláme nové, nepoužité a originálně zabalené zboží, není v našich silách ani možné produkt zkontrolovat. Tato situace tedy nastat může, proto je potřeba zaslat produkt na reklamaci, kde se jim bude zabývat servisní oddělení. Byly Vám zaslány instrukce pro bezplatné zaslání reklamce k nám, dosud jsme Vaši reklamaci neobdrželi.

www.HPtonery.eu

• po moji zrušené objednávce bylo zboží odstraněno ze stránek obchodu
    • obchod nabízí zboží (skladem), které ve skutečnosti nemá (dlouhodobě nedostupné)

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale toto zboží bylo před Vámi vyprodáno a následně tedy staženo z našich stránek. O stavu jste byl námi ihned informován.

www.Hptonery.eu

• Ani po dvou týdnech jsem nedostal objednané zboží

Zboží jsem objednal a zaplatil 18.12.2017, ale dosud 2.1.2018 nedorazilo.

Děkujeme za recenzi.

Vaši objednávku jste v pořádku obdržel, důvodem delší doby dodání bylo přerušení přepravy u dopravců mezi svátky. Hned jak bylo možné jsme objednávku expedovali k Vám.

Děkujeme za pochopení www.HPtonery.eu

• cena zboží
    • Poslední informace z 18.12 je, že objednávka byla potvrzena obchodním oddělením. Další je žádost z 29.12. o hodnocení obchodu. Co proboha mám hodnotit, když jsem zboží zaplatil a o jeho dalším osudu nemám dodnes žádnou informaci?

Uznávám, že do objednávky přyšly Vánoce, ale právě proto se mi zdá požadavek hodnocení obchodu jako výsměch.

Děkujeme za pochopení www.HPtonery.eu

• Nemaji co nabizeji

Po dotazu na dostupnost zbozi potvrdi jeho dostupnost na centrálním skladu a dobu dodání 3 až 4 dny.
    Ale po objednaní na druhy den, napíšou email že zboží nemají.
    Takto se seriozní obchodník nejspíš nechová.....

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale zboží které jste si objednal bylo před Vámi doprodáno. Není tudíž naší chybou Vaše pozdější objednání.

• NIC
    • Nejdříve zasilku dvakrát neodeslali a při opětovných urgencích zaslali špatné zboží, které odmítli vzít zpět. Absolutně nedoporučuji!!

Tomuto eshopu se vyhněte obloukem. Má tragickou zákaznickou podporu. Vše neskutečně dlouho trvá a jejich ochota řešit problémy je absolutně mizivá.

Děkujeme za recenzi.

Ve Vaší objednávce nebyla jedna položka skladem a čekali jsme na naskladnění, o čemž jste byl informován a souhlasil.
    Zboží jste si objednal na firmu, pro podnikové účely a zde se bohužel nárok na odstoupení od kupní smlouvy nevztahuje.

Děkujeme za pochopení

www.HPtonery.eu

• Na www se nabízí zboží,které již není k dodání

Není fér lákat zakazníky obchodu na pár výrobků za super cenu.Po zaplacení se dozvíte ,že zboží již není a mohlo by být objednané tak do měsíce !
    Peníze obratem vráceny,ale....

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, které nastaly rychlým vyprodáním produktu ve Vaší objednávce.

www.HPtonery.eu

• Nejlevnější výrobek, který jsem na Heuréce našla.
    • Rychlé bezproblémoé dodání.
    • Problém s objednáváním, s vyhledáváním výrobku, složité vyplnění objednávky, na slevový kód jsem čekala skoro pět dní, přišel až po dotazu, přítel skoro stejné problémy, zadaný kód se hlásil jako neplatný.....

Děkujeme za recenzi.

Za komplikace se omlouváme, pokud máte s vložením do systému nebo s našim slevovým kupónem problémy, můžete se kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu, kde Vám pomůžeme a problém vždy rádi vyřešíme.

www.HPtonery.eu

• udávají nízké ceny, ale počkáte si měsíc nejméně, než vám něco dorazí
    • Nesolidnost, nulová komunikace, po první objednávce jsem dostal omluvu a slevový kupon, který jsem teď uplatnil a naprosto stejné chování! Majitel eshopu zřejmě úmyslně směřuje svůj podnik ke krachu, jinak si to chování nedovedu vysvětlit.

Proč nabízejí něco, co nemají? 3 dny po objednání mi přišli dva maily. Oba s info o tom, že objednávka je zrušena. V tom prvním s uvedením, že objednávka je zrušena zákazníkem, nebo díky tomu, že nedošlo k vyzvednutí zásilky. V druhém mailu teprve, že ke zrušení došlo z jejich strany, protože zboží nemají.

Děkujeme za recenzi.

Zboží, které jste si objednal bylo chvíli před Vámi vyprodáno a čekali jsme na doskladnění. Nyní již máme zboží opět skladem.

www.HPtonery.eu

• prodávají něco co nemají a nejsou schopni sehnat

Děkujeme za recenzi.

Zboží, které jste si objednal bylo chvíli před Vámi vyprodáno a čekali jsme na doskladnění, o čemž jste byl informován a tázán zda počkáte. Ale objednávku jste stornoval. Nyní již máme zboží opět skladem.

www.HPtonery.eu

Při objednávce jsem použil slevový kupón, který byl systémem akceptován a o jeho výši mi byla ponížena částka nákupu, o čemž jsem obdržel potvrzující email. Druhý den se z obchodu ozvali, že kupón je neplatný. Unfair jednání.

Děkujeme za recenzi.

Byly Vám odeslány celkem tři kupóny na dopravu kde se podrobně píše o jejich použití a ke každému dopravci je nutné použít příslušný kupón. Vy jste bohužel vybral kupón, který patřil pro Českou poštu a dopravu jste zvolil Zásilkovnu. Kupón jsme Vám pouze opravili na správný a tudíž jste měl mít Dopravu Zdarma tak jak jsme slibovali.
    O všem jste byl také informován.

www.HPtonery.eu

• nedali mi vůbec vědět, kdy mi zásilka dorazí, musel jsem to sám urgovat a po 11 dnech zatím nic nemám!

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Milane.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která nastala změnou ve vaší objednávce a to formou úhrady. Ihned po obdržení Vaší platby jsme objednávku začali vyřizovat a spracovávat a nyní je již zásilka na cestě k Vám.

Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.HPtonery.eu

• Dlouhá dodací lhůta, týden po zaplacení, nekonkrétní informace obchodu o termínu dodání.

Sice nejlevnější zboží, které jsem objednal, ale vypadá jako by již bylo použito. Ale je funkční a pěkné.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která nastala změnami ve vaší objednávce a to formou úhrady. Ihned po obdržení Vaší platby jsme zboží objednali a následně expedovali.
    Dále zboží, které jste si objednal bylo bazarové (vystavený kus) o čemž jste byl ihned po objednání informován a s touto informací jste také následně souhlasil!

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku.

www.HPtonery.eu

• Dlouha doba dodani, tyden u zbozi deklarovaneho na e-shopu jako zbozi, ktere je skladem

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale doba dodání v důsledku přesunutí zboží ze skladů.

www.HPtonery.eu

• Zboží mělo být skladem, po urgenci po týdnu slíbeno odeslání a stále nic, bez jakékoliv komunikace.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale zboží, které jste si objednal bylo vyprodáno rychle před Vámi. Čekali jsme na doskladnění produktu a zboží je již na cestě k Vám.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.HPtonery.eu

Objednával jsem zboží, které bylo skladem. Tři dny po přijetí platby jsem psal dotaz, zdali bylo odesláno, bylo mi o dva dny později (s hrubkami) odpovězěno, že ne, a že se kolegové budou snažit, aby balík odešel o den později.
    Shrnutí - zboží, které bylo skladem bylo odesláno až pět dní po obdržení platby.

Děkujeme za recenzi.

Vaši objednávku jste učinil v pátek 27.10. po kterém následoval víkend, následující týden v pondělí byla vaše objednávka zpracována a vyřizována. Ve čtvrtek byla odesílána Českou Pošto k vám.