HP TONERY.EU

746 recenzí z celkového počtu 2074 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod HP TONERY.EU získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze HP TONERY.EU

Přidáno: včera, 16:13

• nevím o žádné

Jarda

Přidáno: 19. července 2017

Objednané zboží mi bylo dodáno sedmnáctý den po objednávce, navíc bez českého manuálu. Musel jsem to shánět po internetu. Děkuji pěkně.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za dlouhou dobu dodání vaší objednávky, které nastalo z důvodu delšího přesunu z našeho centrálního skladu. Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku.

Troph3us

Přidáno: 18. července 2017

• Bezkonkureční cena

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

Přidáno: 12. července 2017

• Uvádění zboží skladem, které skladem není
  • Neustále slibování že zboží doručí, přesto jej neodešlou
  • Eshop odpovídá až po několika dnech, v případě problémů mlčí
  • Zamítli mi oprávněnou reklamaci
  • V několika bodech porušují občanský zákoník

Důvodem, proč jsem objednal HDD z tohoto eshopu bylo, že jsem jej potřeboval nejpozději do 14 dnů (kvůli zakázce) a tento eshop jej uváděl skladem. Zboží po několika urgencích a slibech, že mi bude zítra dodáno, dorazilo po 28 dnech.

HDD jsem vložil do gumového rámečku a nainstalovat do PC, byl bohužel vadný, vůbec se neroztočil, PC ho vůbec nerozpoznal. Protože jsem o něj měl stále zájem, poslal jsem ho na reklamaci. Protože závady HDD jsou neopravitelné, očekával jsem že mi obratem zašlou nový kus.

Po 14 dnech mi však dorazilo pouze rozhodnutí, že reklamace je zamítnutá. Disk byl prý několikanásobně mechanicky poškozený. Disk byl v PC nainstalovaný cca 30 min, v době odeslání na reklamaci na něm bylo sotva smítko prachu. I kdyby například disk spadl na zem, stále by jej PC rozpoznal, to se však neděje.

Eshop se tak chce vyhnout své povinnosti vyreklamovat vadné zboží a připravit mě o 6500 Kč. Rád bych eshopu sdělil, že se tomuto podvodnému jednání hodlám bránit.

Děkujeme za recenzi.

Za zpoždění Vaší objednávky se velice omlouváme, ale situace nastala z důvodu momentálně nedostupného zboží, které bylo brzy naskladněno. O nedostupnosti zboží a následném naskladnění jste byl vždy informován obchodním oddělením.
Reklamace byla zamítnuta z důvodu několikanásobného mechanického poškození produktu. Dále podotýkáme, že vaše reklamace nebyla uznána nikoli námi, ale autorizovaným servisním střediskem, kam můžete také reklamaci pro ověření zaslat.

JarP

Přidáno: 6. července 2017

• Široký sortiment, bezvadná komunikace, rychlé dodání

Vynikající obchod se širokým sortimentem, rychlým dodáním a dobrými cenami.

Přidáno: 3. července 2017

Je 3. 7. 2017 a já stále nedostal své zboží, které bylo objednáno 16. 6. 2017. Objednávku zrušili bez žádosti a nereágují na e-mail o vracení peněz.

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za nedostupnost objednaného zboží, které bylo bohužel v době vaší koupě rychle doprodáno.
Platby vracíme vždy k určitému datu a vaše peníze Vám již nyní byly zaslány a můžete je očekávat na Vašem účtu.
Omlouváme se za komplikace a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku!

Prema

Přidáno: 3. července 2017

• Výhodná cena,komunikace.

Přidáno: 2. července 2017

Zboží dodáno v termínu za přijatelnou cenu.

Martin König

Přidáno: 2. července 2017

Nečekaná rychlost dodání, zboží přesně odpovídalo popisu a funguje bezvadně.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Martine.

Honza

Přidáno: 30. června 2017

Mají zájem o zákazníka.
Čas jsou peníze.
Dodané zboží je dobře zabalené a obsah souhlasí s objednávkou.
Zásilkovny , snižují cenu poštovného.

Reakce obchodu HP TONERY.EU

Děkujeme za recenzi Honzo.