• cena zboží
    • nepravdivá informace o dostupnosti zboží
    • nevědí ani přibližnou dobu dodání zboží

+ nízká cena
    - u zboží uvedená dostupnost centrální sklad, zboží však není a nikdo neví, kdy bude naskladněno
    - nesplnili termín odeslání, který sami navrhli

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, za nedostupnost zboží, které bylo momentálně doprodáno, o čemž jste byl ihned informován. Také jste byl dva dny poté informován o dostupnosti zboží na skladu a produkt Vám byl zaslán a doručen,

• trochu levnější zboží
    • nekomunikují, telefon nezvedají

Na zboží jsem čekala více jak týden! Při komunikaci mailem (telefon nezvedají) mi bylo sděleno, že měli inventury a že to bylo napsáno na stránkách v košíku i v potvrzovacím mailu - NIC TAKOVÉHO TAM ALE NEBYLO!!!
    Absolutně se mi nelíbí přístup tohoto obchodu!
    Už si zde nic neobjednám!!!

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za delší dobu dodání, která nastala kvůli inventůře našich skladů. Tuto informaci jsme na našich stránkách opravdu měli i ve vašem potvrzovacím e-mailu, který Vám můžeme i doložit z historie.
    Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

Zboží mě obchod nechal odeslat na zavřenou zásilkovnu, o čemž mi dal vědět až o několik dní později prostřednictvím emailu, ačkoliv na mě měli telefon. I když byl měl na heurece ikonku garance doručení do Vánoc, v podstatě se vůbec neomluvili a nabídli mi doručení poštou, pokud si připlatím 80 korun. Celkově komunikace laxní až poněkud urážlivá, na zákaznících jim podle všeho moc nezáleží.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za komplikace, ale zboží jsme Vám neodeslali na zavřenou zásilkovnu jak popisujete, ale tuto informaci, že jste si zvolil momentálně uzavřenou zásilkovnu jsme zjistili ještě před odesláním zboží - našim systémem, o čemž jste byl ihned informován a byla Vám nabídnuta co nejrychleší alternativa odeslání zboží.
    Není tedy naší chybou uzavření zásilkovny.

www.HPtonery.eu

• Prodává zboží , které má skladem a po týdnu odstoupí s odůvodněním , že zboží nedokáže sehnat

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale zboží, které jste si objednal bylo právě vyprodáno. Objednávku jste vytvořil 16.12. v 17:10 pátek, čili po pracovní době a hned v pondělí 19.12. v 8:16 Vám byla sdělena informace o nedostupnosti zboží, na kterou jste nereagoval.

Jako omluvu za momentální nedostupnost vašeho zboží Vám do mailu zasíláme slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• V eshopu bylo uvedeno SKLADEM, ale zboží nebylo k dispozici, a objednávka byla stornována.

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se, ale zboží, které jste si objednal bylo před Vašim objednáním právě vyprodáno. Omlouváme se za způsobené komplikace a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• Nabízí zboží které nemůže dodat.

www.Hptonery.eu

• nulová komunikace, obchod na mé dotazy neodpovídá a není schopný řešit reklamaci

nedoporučuji

Děkujeme za recenzi.

Vaše reklamace byla řádně vyřízena ve stanovené lhůtě našich obchodních podmínek a do 7 dnů od obdržení vaší reklamace Vám byly vráceny peníze na účet.

www.Hptonery.eu

• Nestandardni jednani ze strany e-shopu po mem dokonceni objednavky. Namisto objednavky za 306 Kc mam zaplatit 380 Kc. :(

Pozadala jsem e-shop o zruseni objednavky, protoze nesouhlasim s neoduvodnenim a jednostrannym navysenim ceny me objednavky.

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za nedorozumění, ale ve vaší objednávce byl zadán slevový kupón na dopravu zdarma formou České pošty, ale vy jste si vybrala dopravu Zásilkovnou tudíž nastalo nesprávné vypočítání ceny Vaší objednávky. Ta Vám byla opravena na správnou částku a to 380,- což byla cena produktu s dopravou Zdarma,

Toto nedorozumění nás mrzí a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu Slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• komunikace, dodžení domluvených podmínek

Rozhodně NEDOPORUČUJI, je lepší si objednat jinde.

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za delší dobu dodání, ale důvodem byl delší přesun z centrálního skladu. Dále doprava na Zásilkovnu, kterou jste si vybrala, je také nejpomalejší dopravou.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a jako malou kompenzaci Vám do mailu zasíláme slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

Telefon dorazil rozbalený, poškrábaný, evidentně používaný a nefunkční. Byl k němu dokonce přiložen rok starý reklamační list jakési slovenské společnosti, která ho reklamovala kvůli tomu, že nenabíjí. Drzost prodávat takový telefon jako nový je neuvěřitelná. Obratem jsem ho zaslal zpět, prodejce odmítá zaslat nový telefon a dodnes jsem neobdržel peníze zpět.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale daný telefon byl prodáván jako bazarové zboží, čemuž i odpovídala cena produktu. Chyba nastala v importu textu od dodavatele.
    Vaši platbu za telefon můžete očekávat v nejbližší době.
    Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• Nedodržují vrácení zboží e lhůtě,kterou uvádí na svých stránkách.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!
    Zboží jsem chtěl vrátit,ale bylo mi to zamítnuto z důvodu poškození krabice,stržené folie ze zboží,údajném poškrábaní zboží a poškozeného adaptéru.!?!?
    Upozorňuji, že zboží bylo v provozu asi 2 hod.a V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JSEM NEMANIPULOVAL S ADAPTÉREM,BUDÍ TO NA MĚ DOJEM PODVODNÉHO JEDNÁNÍ ZE STRANY PRODÁVAJÍCÍHO.
    Nechal jsem si vypracovat posudek a budu se obracet na Obchodní inspekci.

Děkujeme za recenzi.

Dle OP/RP bylo Vaše odstoupeni zamítnuto a to právě z důvodu, že nesplňuje podmínky pro vraceni plné kupní ceny.
    Bylo Vám zasláno nové a nepoškozené zboží, které jste bohužel nevrátili do původního stavu a vrátil jste ho použité a poškozené.
    Ze zákona máte právo na odzkoušeni, k tomu ale není potřeba otrhat fólie a manipulovat se zbožím tak, aby se poškodilo a nebo znehodnotilo.
    Co se týče posudku a ČOI na to máte také plné právo a rádi poskytneme rozsáhlou foto dokumentaci třetí nezávislé straně, která danou vratku posoudí.

www.Hptonery.eu

• - opakovaně klamavé informace o době dodání
    • - informace až po osobním vyžádání

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za delší dobu dodání, která byla způsobena pochybením dopravní společností Geis, kterou jste zvolil.

www.Hptonery.eu

Stornovali moji objednávku že prý jsem si telefon nevyzvedl. Ale žádná výzva k vyzvednutí mi nepřišla.Byl to telefon který jinde stál jednou tolik. Takže je to divné. Jako kdyby byla nabídka vymyšlená

Děkujeme za recenzi.

Zboží, které jste si objednal nebylo již momentálně skladem, o nedostupnosti zboží jste byl informován a na základě toho Vám byla objednávka stornována. Informace o nevyzvednutí zboží Vám tedy nemohla být sdělena.

www.Hptonery.eu

Objednal jsem zboží, zaplatil kartou. Přišel mail že zboží odeslali a do 2 bude k vyzvednutí. Ani po 10 dnech tam není. Na telefonu paní ani neví kdy kdo a jak moji objednávku odeslal. Když jsem ji prosil o informaci ohledně mé zásilky řekla že obratem zavolá a pak nic. Volal jsem podruhé. Jedno číslo mi to tiplo. To druhé zvedlo a stejnak na druhé straně někdo hodně koktal. Zajímavé. Ani to blbě číslo balíku mi nebyli schopni říct. Absolutně nedoporučuji. Rychleji bych si to nejspíš koupil nekde v supermarketu !!

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za delší dobu dodání, které bylo způsobeno ztrátou balíčku při přepravě. Celou věc již řešíme, zboží vám bude zasláno ještě jednou a do středy by mělo být u Vás. Za chybu se samozřejmě omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• U zboží skladem sem čekal týden na dodání....paní byla překvapená, když sem jí volal, budila dojem, že na mne úplně zapomněli.

Nakupovat už zde nebudu.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za delší dobu dodání, které bylo způsobeno přesunem z centrálního skladu.
    Za vzniklé komplikace se samozřejmě omlouváme a jako malou kompenzaci Vám do mailu zasíláme slevový kupón na další objednávku.

www.Hptonery.eu

• Notebook dodán bez návodu, ten si lze opatřit, ale hlavně bez podsvícené klávesnice, přesto, že je výslovně v popisu uvedena.

Velmi špatná zkušenost

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za komplikace tímto způsobené, zde nastala chyba ve stahování textu od dodavatele a ta již byla odstraněna.
    Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku. Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte možnost na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží do 30 dnů.

www.Hptonery.eu

• Satelitni prijimac dorazil bez ceskeho navadu!!!! Zbozi z me strany vyzkouseno a jelikoz je vyrobek naprosto nestabilni, bylo zaslano zpet. Dokonce jsem jim sehnal a zaslal cz manual. Prodejce si odecetl z puvodni ceny 2900 Kc po navraceni 600 Kc!!!!! Tohoto prodejce naprosto nedoporucuji. Bohuzel jsem nucen se jen z principu obratit na COI, pro nekale a lzive praktiky teto firmy. Nikdy vice!!! (jeste ze mi telefon nahrava vsechny hovory...)

Děkujeme za recenzi.

za návod se velice omlouváme zde nastala chyba v distribuci a již jsme pořešili s dodavatelem. Dle záznamu a foto dokumentace zboží které jste vrátil nebylo zboží vyzkoušené ale bylo použité což je v rozporu s OP/RP jak mate uvedeno na stránce viz zde https://www.hptonery.eu/cz-texty-4.html . Tady je zcela jasně uvedeno, jak zboží které vracíte má vypadat a co má a nemá obsahovat. Váma vrácene zboží mělo strhané všechny fólie což při vyzkoušení není potřeba a lesklé části zboží což je 80% plochy zboží byly doškrábané což nesplňuje podmínky a je dále prodejné pouze jako BAZAR nikoli nové.

Co se tyče ČOI samozřejmě na to máte plné právo a rádi jim doložíme detailní foto dokumentaci poškození k posouzeni jako nestranního dozorujíciho orgánu.

• Dobra cena
    • Moznost vratit tovar az do 30 dnu

Vratil jsem zbozi a od te doby jen jeden email, ze to bude do 30 dni zkontrolovane, proverene a penize na ucte. No ale nebyly ani po 31 dnech. Takze jedna urgence, druha urgence nutna a az pri treti urgenci to vratili na ucet v plne vysi.
    Za me zde znovu nenakupim, sry.

Děkujeme za recenzi,

Za delší dobu vyřízení se samozřejmě omlouváme. Platby zasíláme hromadně a mrzí nás toto zpoždění.

www.Hptonery.eu

• Ke zboží nebyl dodán žádný návod k použití.

Nejdřív si ověřit zda je u nabízeného zahraničního zboží český návod.

Děkujeme za recenzi.

Zboží nám přichází od výrobce originálně zabaleno a je posíláno přímo k Vám. Na informaci jaký návod je k produktu přibalen je možné informovat se předem a informace Vám bude poskytnuta.
    Omlouváme se za případné nepříjemnosti a jako malou kompenzaci Vám zasíláme slevový kupón v mailu na další objednávku.

www.Hptonery.eu

zboží neměli i když avizovali zboží skladem

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se, ale v této době byl produkt velmi rychle vyprodán. Jako malou kompenzaci Vám zasíláme do mailu slevový kupón na další objednávku.