• Rychlost doručení byla neuvěřitelná.

Skvělá komunikace s paní Kateřinou Chromkovou, která okamžitě reagovala na moje požadavky.
    Děkuji.

Zboží jsem jeden den objednala, a druhý den mi bylo v pořádku doručeno. Jsem moc spokojená.

jeden den objednáno za dva dny na chalupě fungují

• Rychlost a spolehlivost

• musela jsem se ozvat, když mi zboží nedošlo včas, pak bylo doručeno druhý den

Reakce obchodu Houseland.cz

Dobrý den paní Nevěřilová,

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažila s doručením Vaší objednávky. Expedice Vašeho zboží nebyla ovlivněna emailem, který jste nám zaslala. Velmi nás mrzí, že došlo k prodlení, a oceňujeme Vaši trpělivost. Jsme rádi, že zboží bylo doručeno následující den.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo problémy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Přejeme příjemný den.
    Klára z Týmu Houseland

• Hezký stolek, rychlé dodání, jsem spokojená

• Spolehlivost a ochota

• Tento e-shop je vstřícný k zákazníkovi, berou telefon a domluva je příjemná. Bleskové odeslání, zásilka v pořádku. Zboží pěkné a super cenu. Děkuji.

Rychlé, bezproblémové.... jsem spokojen.

Našla jsrm tam v nabidce požadované zboží.

oukej

Dodávku avizujte den předem

Reakce obchodu Houseland.cz

Dobrý den pane Urbane,

děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Doba dodání u křesla Kenta je 2-3 týdny. Rádi bychom Vás informovali, že objednávka byla vyřízena a předána přepravci dne 02.07.2024. Křeslo bylo doručeno již 04.07.2024, což je s předstihem před plánovaným termínem 15.07.2024. Jsme rádi, že jsme mohli splnit Vaše očekávání a doručit zboží rychleji, než bylo původně plánováno.

Při předání zásilky kurýrovi Vám přišel potvrzující email se sledovacím čísla Vaší zásilky, abyste mohl pohodlně sledovat její průběh. V případě potřeby bylo možné se s přepravcem domluvit na jiném termínu doručení, který by Vám lépe vyhovoval.

Věříme, že Vám křeslo bude dlouho a dobře sloužit a že si v něm užijete mnoho pohodlných chvil.

Přeji Vám příjemný den

Katka z týmu Houseland

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zboží nebylo skladem a byl udán datum, do kterého bude zboží odesláno. Opozdilo se o pár dní, ale obchod mě o tom předem informoval. Komunikace s obchodem byla výborná a snažili se vyjít maximálně vstříc. Za mě spokojenost.

Rychlé vyřízení objednávky.

• velmi dobře zabaleno
    • velký výběr zboží na eshopu
    • dobrá komunikace
    • delší doba dodání

Doporučuji obchod, skříň dorazila v pořádku, perfektně zabalená proti poškození. Doba dodání byla ale o víc jak týden delší než nejdelší možná doba, kterou uváděli při objednávce. Přesto přemýšlím, že v obchodě objednám znovu.

• Vše bylo v naprostém pořádku
    • Žádná

Jsem moc spokojená a určitě si zas objednám☺️

• výhoda

Spokojenost, dobře vše označeno při skládání skříňky. Určitě doporučuji.