• trvání doby doručení dlouhá

Obchod se svým doručením má otřelé jednání.

Dobrý den Václave,

bohužel, recenzi úplně nerozumíme. Objednávku jsme stihli v pořádku doručit o 6 dní dříve, než byl nejzazší termín dodání. Pokud nastal nějaký problém s řidičem kurýrní společnosti, napište nám prosím na [email protected]

Děkujeme za pochopení.

Houseland s.r.o.

Objednal jsem si wc mísu za akční cenu, ale v objednávce mě byla potvrzena cena běžná. Po dotazu mě bylo sděleno, ze v ten moment co jsem ji objednaval, si ji objednal někdo jiný a byl to poslední kus. Klasicky prodejní trik….

Dobrý den pane Kubáte,

mísu jste koupil za 4099 Kč, tato cena se Vám zobrazovala v detailu produktu, v košíku i před potvrzením objednávky. Nejedná se o žádný trik, mísa byla k dostání za akční cenu několik dní před tím, než jste provedl u nás nákup.

Děkujeme za pochopení, napište nám prosím na [email protected], uveďte do předmětu "Pro Marka S" a rád Vám poskytnu alespoň slevu na příští nákup.

Houseland s.r.o.

• Tak omlacenou a odstipnuty rohy že už nikdy

Reakce obchodu Houseland.cz

napište nám prosím na [email protected], na naše náklady Vám doručíme nové díly.

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace.

Houseland s.r.o.

zboží nebylo dodáno v termínu,který si obchod určil, neodpovídala barva, nebylo kompletní

Reakce obchodu Houseland.cz

omlouváme se, zboží jsme doručili o den později, než jsme deklarovali. Každopádně, pokud neodpovídá barva nebo zboží není kompletní, ihned nás prosím kontaktujte na [email protected], abychom mohli celou situaci prověřit a vyřídit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

Houseland s.r.o.

• Slušné a rychlé jednání při řešení problémů
    • Nefunkční platební brána/dokončení objednávky
    • Dlouhá doba dodání některých položek

Eshopove stranky maji problem s presmerovanim na platebni branu a kdyz se to povede, tak se transakce neuskutecni bo jim to hodi error a zakaznik je oklaman vselijakymi potvrzujicimi mejly, ale penize se nakonec neprevedou.

Dobrý den Dido,

používáme platební bránu Comgate s vysokou mírou zabezpečení. Denně přijímáme mnoho plateb, které jsou normálně realizovaný. Nehrozí, že by zákazníkovi byly zaslány jakékoliv klamavé e-maily.

Můžete nám prosím napsat na [email protected]? Rádi bychom tu situaci prověřili.

Houseland s.r.o.

Zkušenost s obchodem mám velice špatnou,jelikož místo bílého botníku mi přišel botník modrý,poškrábaný naprosto s jiným návodem.Při pokusu o reklamaci mi nikdo na email nedokázal odpovědět.

Dobrý den paní Štěpánová,

můžete nám prosím napsat na [email protected]? Nemáme od Vás ani jeden e-mail. O tom, že Vám dorazil jiný produkt a navíc vadný, jsme se dozvěděli až v této recenzi. Neevidujeme ani z uvedeného čísla, které jste měla v objednávce, žádný hovor.

Prosím napište nám, abychom mohli situaci vyřešit.

Houseland s.r.o.

Chybné panty, nešlo to vůbec sesadit, nakonec jsme museli koupit panty nové.

Reakce obchodu Houseland.cz

neváhejte se nám prosím ozvat na [email protected], jsme schopni Vám poslat nové panty na naše náklady, případně Vám alespoň nabídneme kompenzaci za ty problémy, které Vám vznikly.

Děkujeme za pochopení

Houseland s.r.o.

Vesak velice komplikovaný dat dohromady. Jednotlivé díly nesedí. Museli jsme odnést handyman, aby obrousil a sesadil

Reakce obchodu Houseland.cz

v případě potíží nás prosím neváhejte kontaktovat na [email protected], rádi věšák vyměníme, případně Vám peníze vrátíme.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Houseland s.r.o.

Info linka zveda ne zveda na konec menili dobravce , ne ne ne
    Panibna info lince .....

Reakce obchodu Houseland.cz

přepravce GLS jsme změnili na PPL z důvodu, že zásilka již nesplňovala váhové rozměry a přes GLS ji zaslat nešlo, naopak kurýr PPL byl schopen ji doručit.

Dopravné jste měl samozřejmě i tak zdarma.

Děkujeme za pochopení.

Houseland s.r.o.

• Na dodání zboží se musí čekat příliš dlouho

Když jsem si objednala zboží uvedla jsem hodiny kdy jsem doma pro vzetí zásilky.
    Ale dnes ráno mne přišla SMS že zásilka bude doručena mezi 8 a 10 hod ( kdy jsem v práci).
    Takže svoji objednávku musím vyzvednout nikde jinde.

Dobrý den Marie,

mrzí nás způsobené komplikace s přepravcem. Bohužel nejsme schopni s předstihem týdnů přesně stanovit časové okno, ve kterém by mohl přepravce zásilku doručit. Časové okna jsou ze strany přepravců zasílána až den předem, popřípadě v den doručení.

Je nám líto, že převzetí objednávky Vám způsobilo komplikace.

Houseland s.r.o.

• Bez návodu na složení,zpočátku celkem náročné

Reakce obchodu Houseland.cz

pokud Vám nedorazil v balíčku návod, neváhejte nám napsat na: [email protected], rádi Vám jej dopošleme.