• velky vyber zbozi
    • velice ochotny a napomocny tym v Ostrava Svinov
    • moznost online objednani
    • doruceni zdarma ze SRN + sleva od urciteho mnozstvi
    • ne vse je skladem ihned k odberu

• ochotný personál

• Ochotný pán u výdeje

• Po dodání ksem zjistil na zboží vadu. šel jsem na prodejnu a obsluha mi velmi profesionálně zboží namístě vyměnila za bezvadný kus. Ochota a vstřícnost - tak hodnotím úroveň prodávajícího personálu.

• fajn způsob rezervování, vstřícný personál, dělám to opakovaně a rád

• Relativně si nemohu stěžovat na ochotu prodavačů poradit, možná až na jeden případ ze sanity, kdy mi prodavač velmi špatně poradil a při reklamaci špatného nepasujícího typu na mne jiný hulvát hulákal jako na malého parchanta. Nicméně nakonec vyměnil, takže jsem byl zaražený z chování, ale spokojený s výměnou.
    • Vše v pohodě, obsluha milá, ukázali mi kde zboží najdu, ale vůbec mi jej nepřipravili! Potom nechápu význam Eshopu a výdeje, k čemu je?

Vzhledem k tomu, že mi zboží nebylo připraveno, tak jsem si toto mohl koupit bez objednávky v eshopu. Volbu nákupu přes eshop jsem volil, aby výdej byl co nejrychlejší. Armovací síť byla sice označená papírem s mým jménem, ale kdybych nevěděl kde jim mám hledat, tak to stejně neuvidím. Sítě nebyly ani odpočítané a ani rozvázané. Docela mi trvalo dlouho, než jsem sehnal někoho s kleštěmi, který by mi svázání odstranil. Takto jsem si mohl zboží koupit přímo z "voleje" a na sítě se doptat, bylo by to stejné a možná i rychlejší! Pokud by bylo zboží odvázané, pak bych ani nic nenamítal! Ale na druhou stranu, tak nenabízejte přípravu a výdej z Eshopu a nabízejte službu "uvaděčů nebo navigátorů"! Jinak vše v pohodě.

Reakce obchodu HORNBACH BAUMARKT

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    Rádi bychom Vás požádali, zda byste nám na adresu [email protected] mohl poskytnout bližší informace k prodejně, kde jste s uvedeným personálem setkal ( prodejna, den, čas), abychom mohli celou věc interně dořešit.
    Tým Hornbach

• vstřícnost, rychlost, transparentnost

• Přímo v obchodě perfektní poradenství
    • E-shop je přehledný a pohodlný
    • Dobré ceny
    • Široký výběr
    • Velmi ochotný a zkušený personál
    • Prodejny jsou pouze na okrajích Prahy, hůře dostupné MHD

• Rychlý výdej, ochotná obsluha.
    • -

Nákup vždy bez problému.

• Rychlé dodání. Velmi ochotný pan řidič.

• ochotný pán, vše nachystal dopředu, půjčil mi svůj vozík, paráda

• Široký sortiment
    • Skvělá cena
    • Ochotný personál
    • Každý výrobek z objednávky byl doručován jako samostatná zásilka, včetně poplatku za dopravu
    • Ani jeden z regálů nebyl bez vady nebo deformace

• Příjemná a ochotná obsluha, dobré ceny

• Ochota a odbornost

• ochota, vstřícnost

žádná

• Velice ochotný personál. Zboží neměli na skladě. Ale ihned objednali

• Připraveno již den předem tj hned den po objednávce.
    • Dvakrát jsem volal ohledně typu dveří a šířky a vždy mě bylo ochotně poraženo. Poděkování patří pánům: u dveří, u zámků, u dřezu.

• velká ochota
    • zboží bylo dodáno nezabalené a nechutně zaprášené :-(

• rychlost a ochota

• Velmi ochotný personál, prodavači pozdraví a snaží aktivně poradit
    • Dosti široký sortiment
    • Obstojná kvalita a ceny
    • Některé položky, které bych potřeboval občas chybějí
    • Deskový materiál někdy nemá dostatečnou kvalitu - překližka je křivá, nepřiměřené množství vad

Velmi příjemný obchod k nakupování, příjemný personál, široký sortiment a přiměřené ceny. Některé položky občas chybějí nebo nejsou kvalitní, ale nic není bez chyby.