Obchod vůbec nekomunikuje. Čekal jsem na zprávu od přepravce že obdržel zboží. Až po dotazu na zboží teprve po čtyřech dnech obchod zboží odeslal.

Suchej zip nefunguje jsou to dve stejny casti nalepovaci i na Čiru takže to k sobe nejde a je to vlastne k ničemu.

• Proč mám něco hodnotit, když mi nic nepřišlo.

• Lyže byly koupeny jako testovací a jsou hodně poničené. Kdybych je viděl osobně, nekoupil bych.

objednáno ve středu dopoledne s tím, že zboží dorazí do 2. dne po vyřízení. Vyřízeno ve čtvrtek, ale v pátek zboží nedorazilo. V sobotu jsem odjížděla na hory, ale bez objednaného lyžařského oblečení :-(

• Zboží měli být dodáno do 7.2. Do dnešního dne se ani neobtěžuje tento eshop odpovědět na 2 maily, které jsem zasílal. Vřele tento eshop nedoporucuji.

Ze zakoupených kalhot nebylo v prodejně odděláno plastové kolečko /bezpečnostní proti krádeži/. Z tohoto důvodu musím o víkendu do kamenné prodejny Hope Sport, aby pípák odstranili. Tím ale ztrácí smysl nákup přes internet, kde jsem platila za dopravu- budu tam cestovat přes celé Brno, tak znovu budu platit dopravu a čas jsem taky neušetřila.

Reakce obchodu HOPE SPORT

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Ráda bych se za chybu z naší strany omluvila. Jsem ráda, že jste přistoupila na námi navrženou kompenzaci. Jen je škoda, že jste se nám neozvala na přímo, ale až prostřednictvím Heureky, vyřešili bychom všechno dřív. Věřím, že váš případný další nákup proběhne bez komplikací. L. Holásková, HOPE

Obchod stale inzeruje zbozi, ktere je udajne jiz 6 dnu vyprodano... Potom zavolaji, ze se omlouvaji, ale zbozi uz neni... Nechapu.

Reakce obchodu HOPE SPORT

omlouváme se za chybu na naší straně. Na toto zboží z výprodeje se v jeden den seběhly dvě objednávky a kolega nabyl mylného dojmu, že zbývá poslední kus. Proto vám objednávku stornoval. Nicméně kusy byly reálně dva a proto zboží stále svítí na webu. Budeme vás kontaktovat. Děkujeme za upozornění a ještě jednou se omlouváme. L. Holásková, HOPE

• Dlouhé dodací lhůty

• když si něco objednáte o víkendu přes e-shop (skladem), tak to v pohodě prodají někomu jinému a pak Vám po urgenci sdělí, že to již nemají a nebudou mít

Nabízí věci, které ve skutečnosti už nemají

• Délka na vrácení jen 14 dnů.Za vrácení zboží musím zaplatit.Obchod je nějak pozadu dnešnímu objednávání zboží

• Rychlost, vybrala jsem jiné zboží
    • Nepříjemná arogantní obsluha

Již po druhé jsem se zde setkala s paní prodavackou, která byla velmi arogantní a chovala se nevhodné i k malým dětem :-(

Zboží došlo rychle ale nesplnilo představy, proto jsme zde vybrali jiné

• Zboží bylo doručeno rychle
    • Postavili se čelem ke vzniklému problému a vrátili mi peníze bez otálení
    • Nepoužitelná obuv - každá bota jiná.

Poslali mi nepoužitelnou obuv. K cti obchodu ale uvádím, že se k problému postavil čelem.

Při návštěvě obchodu,i když jsem obdržel zprávu o možnosti vyzvednutí zboží, mi bylo sděleno, že zboží není k dispozici ,protože ještě nedorazilo. Takže mám prd, jen jsem projel benzín,do Brna,kam mi mělo zboží dorazit to mám cca 35km. Tak jsem byl jen pěkně nasranej.

• počet ks k dispozici

• Cena, kterou lákají zákazníky.
    • Nulová komunikace

Tento obchod jsem zvolila, protože měl požadované kolečka 90/85A a nízkou cenu (rozdíl byl 400 Kč). Kdo shání náhradní díly na in-line Rollerblade, tak pochopí. Levněji přijdou nové brusle! Za normálních okolností si připlatím, než sáhnout po nejnižší ceně. Cena výrobku odráží i nabízený servis, což je u této firmy znát . Nulová komunikace.

• Komunikace žádná
  • S objednávkou jsem počítala a v den slíbeného dodání jsem byla informována o tom, že zboží není na skladě.

• Nekomunikace

Asi deset telefonů a nikdo se neozval, až po pěti dnech v neděli ve 20 hodin kdy už jsem měl zboží objednané jinde.

Reakce obchodu HOPE SPORT

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jsme nedokázali vyhovět vašemu požadavku. Bohužel to byl následek velmi vysoké poptávky po daném typu zboží (výbava na běžky). Kontaktovali jsme všechny zákazníky, byť s časovou prodlevou, která odpovídala náporu objednávek, ať už s omluvou nebo nabídkou alternativního zboží. Za nestandardní situaci se omlouváme. L. Holásková, HOPE SPORT