Dávám podmět na ČOI! Jednání příšerné - odpovědi na email po 48h. Návod nekoresponduje s výrobkem. Vada v návodu = vada výrobku! Nelze mít návod s jinymí dily - pak to nelze poskládat! Pošlou video, ale mají na něm jiný typ rotopedu - jiné díly. Paní na telefonu je cizinka a nerozumí co ji říkáte. Na každou odpoveď čekáte dele než 48h! Když chcete, aby se s vámi spojili telefonicky neudělají to! Vrácení peněz již trvá dele než 10 dni ( k dnešnímu dni stále čekám snad něco vrátí)! Dodaní v klidu, ale nechtějte s nimi řešit problém. DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!

• Rychlé dodání.
    • Výrobek je pro laiky složitý na sestavení, navíc výrobek měl poškozený otvor pro sedlovou tyč tyč. ( do otvoru nešla zastrčit sedlová tyč, otvor byl zmáčklý do oválu) Musel jsem jej silou srovnat. Výrobek nereklamuji proto, že se mi v žádném případě nechtělo rotoped znovu rozdělat a nazpět zabalit a poslat zpět. Asi bych se rozmýšlel znovu si u Vaší firmy cokoliv objednat.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že došlo Vám poškozené zboží. V tomto případě je třeba poslat zprávu a fota poškození nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

• Zboží vlastní značky
    • Solidní sortiment
    • Zboží přišlo poškozené
    • Zboží přišlo ve stavu, že to vypadalo, že je zánovní

Objednal jsem si u Vás vámi vyrobený rotoped a přišel ve stavu: některé díly obité, poškrábané. Závity na šrouby pro držák na pití strhnuté, skoro jako kdyby to byl zánovní kus, a přitom jsem objednal nový. Dodání bylo ale rychlé.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Velmi špatná kvalita produktu!!! Tak špatný produkt jsem ještě nekoupil!!! Kupující musí být upozorněn, že se jedná o velmi špatný čínský výrobek!

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že nejste pokojený s kvalitou produktu. V tomto případě je třeba poslat zprávu nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

• Objednání z domova

Objednala jsem rotoped., přišla SMS že budou doručovat ve středu, bohužel jsem byla ten den u lékaře tak jsem přeobjednala objednávku na čtvrtek. Ve čtvrtek v 9. hod, přišel mail že bude zboží doručováno mezi 12.15 - 13.15 hod. V 11.hod.přišel mail že zboží bude vráceno že jsem ho odmítla. Tak nevím co si o tom mám myslet. Doručovat mělo PPL.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Mrzí nás to, zboží jsme odeslali včas a bohužel došlo k omylu ze strany dopravce DPD. Rádi odešleme zboží ještě jednou pokud máte zájem.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a předem děkuji za spolupráci

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Ani u jednoho produktu neni navod.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že chybí Vám návod. V tomto případě je třeba poslat zprávu nám na e-mail [email protected] a rádi odešleme Vám návod.

• alespon to došlo
    • Ulomené závaží
    • ohnutá a poškrábaná tyč (bar)
    • hrozně moc menších závaží.. mohlo by být více 5kg nebo 10kg

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Rotoped přišel poškozený, sedlová trubka ohnuta a odřená barva, jako když to po ty trubce táhl někdo po zemi, (můžu doložit foto) a nebylo to vinou přepravce, obal byl neporušen a rotoped řádně zabalen, takto to nemohlo projít výstupní kontrolou. Nicméně trubku jsme narovnání a nastřeli. Krytka podsedloveho profilu rozlámána, to je detail. Displej počítače nemá asi správný dotek, některé číslice se plně nezobrazují.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že rotoped přišel poškozený. V tomto případě je třeba poslat zprávu a fota poškození nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

• Prisla jina barva vyrobku

Prisla jina barva vyrobku pry ze objednaji svoz aby si to vyzvedli a zaslali mi spravny vyrobek ovsem si na to musim vzit dovolenou jelikoz nevi kdyz prijedou. Nedoporucuji ani v nejmensim

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že jste dostala jinou barvu. Nabídli jsme Vám výměnu na naše náklady, ale bohužel nemůžeme zaručit hodinu svozu jenom den. Pro řešení problému prosíme o spolupráci.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Zboží poškozeno rotoped v motoru drhne

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, v tomto případě je třeba poslat zprávu a fota poškození nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Zboží jsem vracela.Reakce od obchodu trvala dlouho.Peníze ještě nemám zpět.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Mrzí nás to, peníze odesíláme nejpozději do 14 dní od doručení zásilky nám. Vrátku prověříme a budeme Vás kontaktovat ohledně vyřízení.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Čekání na kompletaci objednávky a odeslání je mnohem delší, než proklamují.
    • Odeslali nesprávný produkt, jiný typ produktu, než byl objednán a uhrazen.
    • Čekání na odpověď zákaznického servisu bylo dlouhé.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Mrzí nás to, dodací lhůta je zpravidla 2-3 pracovní dny, závisí na dopravce.

• Nekvalitní zboží

Rotoped přišel na několika místech poškozený. Polámané plasty, kolečko na ovládání zátěže v takovém stavu, že ani nelze sestavit. Byl jsem trochu v šoku z toho co mi poslali.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že zboží bylo poškozeno během dopravy. V tomto případě je třeba poslat zprávu a fota poškození nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• ......... asi to budu muset objednat znovu.............

Reakce obchodu hop-sport.cz

Zvolil jste platbu převodem a bohužel nemáme od Vás platby, proto objednávka byla stornována. Můžete objednat znovu nebo se nám ozvete a objednávku obnovíme.

Přejeme Vám krásný zbytek dne!

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Co se týká komunikace atd tak v pohodě , ale zpracování výrobku je hrůza , protože aby byly zavitové díry zavařené svárem tak to už je moc . Omlouvám se , ale je to Šmejd

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že dostal jste vadné zboží. V tomto případě je třeba poslat zprávu a fota zboží nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Balíček mě přišel poškozený i zboží bylo poškozeno. Díky tomu, že nebylo důkladně zabaleno. Jsem zklamaná, měla jsem to jako dárek.
    • Zboží bylo poškozeno!

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dodané zboží není správně funkční.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Mrzí nás to. V tomto případě je třeba poslat reklamaci nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

kupováno přes heureka.cz, ze strany hop-sport vůbec žádné informace o vyřízení či odeslání zboží.

Reakce obchodu hop-sport.cz

Je nám líto, že nejste spokojení s našim obchodem. Je možné, že potvrzení o odeslání zboží je ve spamu, prosíme o kontrolu.