Přišlo úplně jiné povlečení a ještě poškozené!!!!

Dobry den,
    Treba k nam do eshopu napisat reklamaciu a vyriesime to k Vasej spokojnosti, ale doteraz ste tak neurobili takze Vam problem nevieme vyriesit. Ak problem z nasej strany tak za vymenu tovaru nebudete nic platit, ani za to ak to treba k nam poslat naspat, ale treba napisat najprv na eshop. My sa Vam ozveme.
    Dakujeme.
    Homacz.cz
    Homa.sK

Povlečení které mi bylo dodáno vůbec neodpovídá tomu co jsem si objednala. Měl to být dárek pro dceru na fotce béžovo, hnědo- šedé káro a realita šedo-modré , ( v poznámce je může se nepatrně barevně lišit ale pokud místo hnědo béžové je tmavě modrá tak to je úplně jiná barva, první objednávka a velké zklamání....

Dakujeme.
    Homacz.cz
    Homa.sK

• Nespokojenost s výrobkem

Dobrý den. Hodnotím s menším zpožděním, jelikož jsme peřiny a polštáře chtěli nejprve pořádně vyzkoušet. Musím říct, ačkoliv nerada, že spokojeni nejsme. Na první pohled velmi příjemný materiál, peřiny i polštáře vypadaly super. Ale bohužel, porizovala jsem to převážně kvůli mé pětileté dceři, která je alergik, a na těch polštářích se prostě nedá spát. Jsou extrémně vysoké a extrémně naducané. Což chápu, že pro někoho to může být výhodou a plusem, ale pro nás, bohužel ne. Co se týče peřiny, tak ty jsou příjemné, teplé, ale absolutně nesedí pro povlečení o rozměru 140x200. Neustále se nám v povlečení rolují, každý den chodím a před spaním je uvnitř rovnám. Co mě ještě zarazilo, že na obale u peřin byl uveden jiný výrobce, než je uvedeno u výrobku na eshopu. Úplně jiná značka. Co se týče díru, vše proběhlo rychle a v pořádku.

• Zásilku zrušili asi po 10 dnech čekání. Myslím, že to mohli udělat podstatně dříve. Aspoň že dali vědět.
  • Nekvalitní zboží, froté ručníky zatrhané tak, že jsem rovnou dala do kontejneru s textilem. U povlečení u jedné přikrývky nekvalitně sešité (páralo se) - předala jsem švadleně k opravě. Takže za mne už NIKDY VÍCE!

Objednala jsem do zásilkovny, s tím, že nebudu doma a abych si to mohla vyzvednout.
    Odeslali společnosti GLS, takže nemám nic

Objednala jsem si pro vnuky ložní povlečení z mikrovlákna a přišlo mi ložní povlečení flanelové.

• Povlečení neodpovídá obrazku v nabídce,prostěradlo je malé,vůbec nejde použít,jsem zklamana
    • Az

• Dobrá cena, rychlé dodání
    • Povlečení je vyrobeno ze zbytků a tudíž jeden polštář je se vzorem, druhý už bohužel ne. Na povlečení peřiny je kaz, bohužel jsem ho objevila až po vyprání .

VŠE proběhlo v pořádku

Při rozbalení povlečení jsem byla vcelku zklamaná.... Těšila jsem se na jemnou bavlnu a je to hrubé plátno. Zbytek dobrý...

• Rychle dodání
    • Kvalita katastrofa

Povleceni kvalita děsná polštář špatně ušitý...

Objednané ručníky sice mají nabízenou gramáž, ale během prvního praní se vyklepe velké množství žmolků. Zoufalé je vypracování švů v okrajích, pářou se po prvním vyprání.

Na povlaku byla díra.

• výhoda žádná nikdy bych už firmu nevyužila
    • --

místo flanelového povlečení mi přišlo povlečení umělé. Ani flanel ani bavlna.

• Nakupuji poprvé, ale eěvím, kam jste zboží odeslali,marně čekám.

Reakce obchodu HOMACZ

Dobrý deň, zásielku sme odovzdali prepravnej spoločnosti Packeta, ale v tomto predvianočnom období sú prepravné spoločnosti, preťažené a vyťažené, zasilka bola od nás odovzdaná na prepravu hned na druhý den, niektoré situácie nevieme úplne ovplyvniť, keď sú aj distribučné depá preplnené. Homacz

Nemohu zatím doporučit. Povlečení mi stále nedorazilo a už to je přes týden, co jsem ho objednávala a zaplatila.

Dobry den,

dodanie bolo 7 kalendarnych dni my sme mali medzi tym 1 statny sviatok SK, zasielka bola prijata 13.9. o 21,40 na bankovy prevod, platbu z uctu vidime az na druhy den poobede a to bolo 14.9., 15.9. bol sviatok 16.9. sme balik ododvzdali prepravnej spolocnosti , 17-18.9. sobota nedela, v pondelok 19.9. bolal zasielaka na vydajnom mieste a dnes 20..9., ste si ju prevzali boli 3 nepracovne dni, myslim ze zasielka bola dorucena tak ako mala v ziadnom omeskani .
    homacz

Byla jsem velice zklamana .Už nikdy vice za me vyhozene penize. I s p oštovním necela 1000kc fuč. Klamání zakaznika to by jim šlo. Adéla z Kladna.

Obrázky v nabídce se absolutně neshodují se skutečností. Celkově velké zklamání. A prostěradlo je jen jakýsi kus slabé látky, bez upozornění.

• Velice nekvalitní materiál, na obale napsáno soft bavlna nebo delux bavlna a materiál je hrubý a řídký jako pytlovina. V rámci jedné sady různe materiály na dece a polštáři - tim i ruzné odstíny barev.
    • Sami posílaji z ČR, ale vracet musíte na slovensko

Koupila jsem na základě pozitivních hodnocení tady, ale přijde mi to jako podvod