• Velice nekvalitní materiál, na obale napsáno soft bavlna nebo delux bavlna a materiál je hrubý a řídký jako pytlovina. V rámci jedné sady různe materiály na dece a polštáři - tim i ruzné odstíny barev.
    • Sami posílaji z ČR, ale vracet musíte na slovensko

Koupila jsem na základě pozitivních hodnocení tady, ale přijde mi to jako podvod

Krepové povlečení tvrdé, škrábe, odnesu k popelnici pro bezdomovce, a pochybuji, že si do toho lehnou.Nic tak nekvalitních jsem nezažila!

Zboží mi dosud nepřišlo omylem bylo zasláno do Maďarska..

Reakce obchodu HOMACZ

Dobry den, dnes sme spolu hovorili a dohodli sme sa ze Vam zasielku posielame znova dnes. Prepravca odoslal zle zasielku na ine depo a ked sme sa to my dozvedeli hned sme to vyriesili opatovnym zaslanim novej zasielky . Zasielku tento tyzden urcite dostanete.
    Homacz.cz

Problémy s doručením, zvolila jsem Z-BOX, ale kód k aktivaci mi nebyl poslán.

Dobry den,
    my sme si vsetko ohladom zasielky splnili , ododslali v riadnom termine, zasielku mate prevzatu to znamena ze Vam kod bol nakoniec odoslany a zasieka bola doucena vporiadku. Treba napisat ze nie ste spokojna s prepravcom a nie s obchodom. My sme si vsetko splnili.
    dakujeme
    homacz.

• Ubrus je z PVC, ale nikde to nebylo uvedeno a navíc je děravý.

Dobrý deň,
    v popise je jasne napísaný materiál pri každom obruse treba si popis prečítať aý dokonca.

Rozměr ubrusů je cca 100 x 140 cm,

Materiál: PVC. Ubrus je z kvalitního a pevného materiálu, který drží svůj tvar a je barevně stálý.

Běžná údržba čisticím prostředkem.

Ďakujeme Homacz

Zboží bylo v nabídce na internetu, objednala jsem, objednávka potvrzena a za pár dní mi přišla zpráva, že je objednávka zrušena, protože zboží není.

• Výrobek je dosti nekvalitní, náplň je nerovnoměrně rozvrstvená a proto jsou v polštáři místa, kde není náplň vůbec a místy je náplně hodně a tvoří nevzhledný hrbol. Už bych si výrobek nezakoupila.

Povleceni melo nit knofliky-nema. O 100 % bavlne by se taky dalo polemizovat. Material tenky, prusvitny.

Zboží stále nedorazilo. Po 14 dnech mi zavolali, že jedno zboží nemaji, že si mám vybrat jiné. Přístup šílený

Dobry den,
    objednavku sme zrusili nakolko ste sa nevyjadrili k zamene alebo poslat tovar bez tohoto modelu. Objednavka nebude odoslana. Pristup sileny, nekomunikujete.
    dakujeme.
    Homacz

Objednala jsem si osušky ale přišli úplně jiné vzory. A vůbec se me nelíbí. Jinak povlečení vypadá dobře a prostírání také. Až na ty ošklivé osušky

Dobry den,
    treba rekalamovat, co ste neurobili, osusky by sme Vam hned vymenili, Kto nic nerobi nic nepolkazi, po komunikacii vzdy vsetko vyriesime k spokojnosti zakaznika. Reklamovany tovar u nas nikdy nie je treba posielat na svoje naklady k nam, my si tovar vyzdvihneme alebo bude ine riesenie co ste nevyuzili. nech sa paci podat reklamciu s fotkami.
    dakujeme Homa

• Poslaly mi neprosity polstar,ktery neodpovidal polstari na obrazku,velke zklamani.

Dobry den,
    ponukli sme Vam bezplatne vratenie tovaru, co ste neakceptovali pre Vasu zaneprazdnenost.
    homacz

Dodací lhůta a komunikace v pořádku, ale zboží mě velice zklamalo...na polštáři je díra a potisk na povlečení vůbec není pěkný tak jak byl vyobrazen na objednávce

Reakce obchodu HOMACZ

AK je tovar poskodeny, treba ho reklamovat a vratime Vam peniaze, co ste ale neurobili. Netreba posielat tovar naspat, ale pisomne oznamit reklamaciu.
    Dakujeme za pochopenie
    HOMA

Zboží vypadalo na fotografii moc hezky. Telefonicky jsem se dotazovala na gramáž, bylo mi sděleno, že deky jsou slabší. Gramáž paní nevěděla. Kdybych věděla, že deky budou takto tenké, nekoupila bych je.

Balíček mi přišel s jiným povlečením- záměna doručovatele. Vše vyřešeno telefonicky. Druhá a správná objednávka neodpovídá obrázku. Snad možná barva, jistě ne vzor srdíček. Velké zklamání a už nikdy jindy.

• Katastrofa!Vsechno!Lzou!

Zbozi prislo v poradku, i celkem rychle, jen ta kvalita vyrobku se mi nelíbí.Deka celkem fajn, ale ten polstar, jedna velka hruza za mesic s polstare bude jedna velka hrouda. takze nedoporucuji.

Reakce obchodu HOMACZ

Tovar je mozne v ramci odstupenia od zmluvy vratit . Mozete tuto moznost vyuzit, vratime vam peniaze.
    homacz

Vady na plátně

• Rychlé doručení, povlečení pěkný

Bohužel mě přišlo úplně jiný povlečení než na obrázku

Dobry den,
    reklamaciu sme vybavili k spokojnosti zakaznicky, zlavou z tovaru. Model bol velmi podobny. Klientka si tovar nechala nechcela ho vratit.
    Ak nieco nie je vporiadku, mame maily a telefony treba hned pisat alebo volat.
    [email protected]
    Dakujeme
    Homacz

• Podvodníci

Obědnala jsem si 100% bavlněné povlečení přišlo mi povlečeni 100 %umělá hmota

• Objednala jsem povlečení v bílé barvě, přišlo mi v šedé