• První zkušenost s tímto obchodem a hned negativní. Týden po objednání mi přišel email, že zboží nemají skladem a ani u dodavatele.

Dobrý deň,
    bohužiaľ aj toto sa stáva za čo sa Vám ospravedlňujeme.
    homacz

Zbozi jsem objednala a ihned zaplatila 4.1.21. 10 dni se nic nedelo, musela jsem telefonicky zbozi urgovat. Az pote mne bylo poslano. Kdybych sama nezavolala, nejsem si jista, jestli bych zbozi vubec dostala.

• rychlé doručení zásilkovnou
    • Zboží za danou cenu = zmetek

obchod dodal povlečení na postel na kterém je patrné, že se o 100% bavlnu rozhodně nejedná a navíc jsou na něm kazy (fleky, které do vzoru určitě nepatří). Navíc šlo o předem koupený dárek k Vánocům, takže se na vady přišlo pozdě. Dvěma slovy "zklamání + derniéra".

Nedoporučuji, objednala jsem povlečení na dvě postele, u jedné sady chyběl polštář. Povlečení bylo jako dárek, nyní jsem se dozvěděla od obdarované o neúplnosti jedné sady.

• nedostala jsem to co bylo objednáno (cíchy jiná barva, chňapky bez magnetů)

Objednano pry bavlnene povleceni. Povleceni nema s bavlnou nic spolecneho. Levny umely material.

• Zboží potrhané

Reakce obchodu HOMACZ

Dobry den, z nasej strany Vam bola poskytnuta ponuka na novy tovar, netreba ho vymenit, iba sme chceli poslat dalsi ten isty skontrolovany tovar, na nasu ponuku ste nereagovali. Poslali ste nam jednu fotku s komentarom, bez cisla objednavky a bez podpisu, takze sme nevedeli zasielku identifikovat. Reagovali sme emailom na ktory ste nereagovali. Mrzi nas to, reklamaciu si mozete nadalej uplatnit.
    dakujeme
    homa CZ

Nekvalitní zboží.

Reakce obchodu HOMACZ

Reklamáciu sme vybavili, vratili sme peniaze. nekvalitny tovar sme reklamovali u dodavatela.

• Objednala jsem zboží , část již nebyla na sklade. Objednávku jsem zrusila. Z tohoto důvodu n nemohu hodnotit.

Povlečení není flanelové jak inzerují , hrozně zatuchlé Nekvalitně ušité

Objednávka vyřízena rychle.

Reakce obchodu HOMACZ

Dobry den, nevieme pricinu preco nas obchod nedoporucujete, napiste nam reklamaciu ak nie ste tovarom spokojna na [email protected], alebo ste mohli tovar vratit ako odstupenie od zmluvy, pripadne telfonicky nahlasit problem s tovarom
    dakujeme
    homacz

4.12 jsem zakoupila povlečení do dnešního dne 16.12. nemam ještě nic.

č

• Nefunkční platební brána, nešlo zaplatit!