• skvělý výběr, výborná komunikace obchodu a naprostá ochota prodávajících.

Při požadavku na rychlé doručení nebyl v ničem problém. Velmi děkuji prodávajícím za rychlé řešení a vstřícnost.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

Michaelo, rádi bychom Vám poděkovali za sdílení zkušenosti s naším obchodem. Jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem spokojená. Pokud je to alespoň trochu možné, snažíme se přání a požadavky našich zákazníků vždy splnit. I my Vám v tomto případě děkujeme za pochopení a celkový přístup :)
    Doufáme, že vybrané hodinky přinesly mnoho radosti.

• vstricna konzultace
    • sleva
    • doba dodani

kupoval jsem pasky na hodinky a za cenu super

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme Vám za provedený nákup. Pro zákazníky a jejich dotazy jsme vždy k dispozici, moc nás proto těší, že jste byl s naším přístupem a rychlostí dodání zboží spokojený.
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• velmi prehledny a pekny eshop
    • hodne parametru (nekdo si dal hodne zalezet)
    • darek zdarma
    • doprava zdarma
    • prozakaznicky pristup
    • neda se 100% verit dobe dodani, ale kdyz objednate v patek odpoledne, neda se pocitat ze v pondeli dojde (i presto ze to na eshopu pisou)

Urcite spokojenost s nakupem a nakoupil bych znovu

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za obsáhlou recenzi. Moc nás těší, že se Vám prostředí našeho eshopu a nabízené služby líbí. Ještě jednou se omlouváme za jednodenní opoždění při dodání vybraných hodinek. Jak Vás informovala kolegyně, svoz nám bohužel v den Vaší objednávky přijel dříve než je obvyklé, proto jsme byli nuceni Váš balíček odeslat až další pracovní den.
    Doufáme však, že se čekání na hodinky vyplatilo a předčily očekávání.

• Spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám, že jste si pro nákup hodinek vybral právě náš obchod. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem a vyřízením své objednávky spokojený. Ať Vám nové hodinky skvěle slouží.

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

mockrát děkujeme za provedený nákup a zpětnou vazbu, máme radost, že jste byla s rychlostí vyřízení své objednávky spokojená. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek!
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• Obrovský výběr hodinek světových značek
    • Servis
    • Náhradní díly
    • Rychlost vyřízení
    • Žádná

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Moc nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený. V případě potřeby jsme tu pro Vás také kdykoliv v budoucnu.
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Rychlé jednání, péče o zákazníka

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

moc děkujeme za provedený nákup a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s námi byl spokojený a stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Rychlý nákup, dobrá cena , příjemná obsluha.

Dobrý den, Jirko,

moc děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu.
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Objednávka byla příkladně vyřízena a zboží dorazilo v pořádku, vše pěkně zabalené, hodinky -v mém případě- byly seřízeny + přibalen čistící hadřík. Doporučuji!

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

moc děkujeme za doporučení a čas, který jste si našel pro sdílení zkušenosti s naším obchodem. Jsme moc rádi, že jste byl s vybavením své objednávky spokojený a stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami!
    Za HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Velmi kvalitny eshop, komunikacia, dodanie a dokonca predavaju kvalitne vyrobky :) len odporucam

Dobrý den, Rastislave,

také Vám děkujeme za provedený nákup, vážíme si toho, že jste se obrátil právě na nás. Značkám, které nabízíme, plně věříme, v opačném případě bychom si je nedovolili nabízet našim zákazníkům :) Jsme moc rádi, že jste byl se zpracováním své objednávky spokojený a doufáme, že hodinky udělaly radost.

• Profesionalita

Již více nákupů, ale vždy maximální spokojenost. Vřele doporučuji .

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za další provedený nákup a udělené doporučení. Vašich slov si vážíme a uděláme vše pro to, aby Vaše spokojenost s naším obchodem trvala i nadále.

Super

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

moc děkujeme za nákup, udělené doporučení a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl s celým objednávkovým procesem spokojený a stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

• Rychlá reakce i dodání

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

moc děkujeme za provedený nákup i jeho následné ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s celkovým zpracováním své objednávky spokojený.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost vyexpedovani, dokonale zabaleno.
    • Navod na jine hodinky, serizeni.
    • Tragicka doprava, Ceska posta, 4km za tri dny.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Velmi nás těší, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený a mrzí nás, pokud se něco pokazilo při přepravě a doručení hodinek se zpozdilo, bohužel občasný problém na straně přepravce neovlivníme.
    K hodinkám Wenger je dodáván pouze jeden typ návodu, který zahrnuje nastavení všech funkcí, které hodinky této značky v současnosti nabízí. Návod je tedy správný, pokud by byl však s nastavením hodinek jakýkoliv problém, určitě nás neváhjete kontaktovat a rádi Vám s ním pomůžeme.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Rychlé bezproblémové jednání, balíček dorazil obratem i v tomto předvánočním čase.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za uskutečněný nákup a připojenou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s naším eshopem i vyřízením objednávky spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

• bleskové dodání
    • výborně zabaleno
    • komunikace obchodu

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

mockrát děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu, tím více, že se jedná o novou verzi eshopu, kde je pro nás zpětná vazba velmi důležitá. Jsme rádi, že celý objednávkový proces proběhl bez problémů a byl jste spokojen s naším přístupem. Ať Vám nové hodinky přináší pouze radost.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání, skvěle zabaleno.

Dobrý den, Dominiku,

děkujeme Vám za uskutečněný nákup a udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s dobou dodání i způsobem zabalení hodinek spokojený a přejeme, ať Vás hodinky dlouhou dobu baví a skvěle slouží.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• pěkné zboží, přehledná nabídka, rychlé a příjemné jednání.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený a přejeme, ať Vám hodinky přinášejí pouze radost.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

Skvělá domluva, nemám co bych vytknul.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení, jsme rádi, že jste byl s celkovým přístupem spokojený a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.
    Za tým HodinkyWenger.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání a moc příjemný personál.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Vaši pochvalu vyřídím kolegům, udělá jim radost. Velmi nás těší, že jste byl s naším přístupem a službami spokojený. Ať Vám nové hodinky dělají pouze radost.