• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 měsíci

• Rychlá reakce i dodání

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

moc děkujeme za provedený nákup i jeho následné ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s celkovým zpracováním své objednávky spokojený.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 6 měsíci

• Rychlost vyexpedovani, dokonale zabaleno.
    • Navod na jine hodinky, serizeni.
    • Tragicka doprava, Ceska posta, 4km za tri dny.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Velmi nás těší, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený a mrzí nás, pokud se něco pokazilo při přepravě a doručení hodinek se zpozdilo, bohužel občasný problém na straně přepravce neovlivníme.
    K hodinkám Wenger je dodáván pouze jeden typ návodu, který zahrnuje nastavení všech funkcí, které hodinky této značky v současnosti nabízí. Návod je tedy správný, pokud by byl však s nastavením hodinek jakýkoliv problém, určitě nás neváhjete kontaktovat a rádi Vám s ním pomůžeme.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 8 měsíci

Rychlé bezproblémové jednání, balíček dorazil obratem i v tomto předvánočním čase.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za uskutečněný nákup a připojenou recenzi. Jsme rádi, že jste byla s naším eshopem i vyřízením objednávky spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 10 měsíci

• bleskové dodání
    • výborně zabaleno
    • komunikace obchodu

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

mockrát děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu, tím více, že se jedná o novou verzi eshopu, kde je pro nás zpětná vazba velmi důležitá. Jsme rádi, že celý objednávkový proces proběhl bez problémů a byl jste spokojen s naším přístupem. Ať Vám nové hodinky přináší pouze radost.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 1 rokem

• Rychlé dodání, skvěle zabaleno.

Dobrý den, Dominiku,

děkujeme Vám za uskutečněný nákup a udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s dobou dodání i způsobem zabalení hodinek spokojený a přejeme, ať Vás hodinky dlouhou dobu baví a skvěle slouží.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 1 rokem

• pěkné zboží, přehledná nabídka, rychlé a příjemné jednání.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený a přejeme, ať Vám hodinky přinášejí pouze radost.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 1 rokem

Skvělá domluva, nemám co bych vytknul.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení, jsme rádi, že jste byl s celkovým přístupem spokojený a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

• Rychlé dodání a moc příjemný personál.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Vaši pochvalu vyřídím kolegům, udělá jim radost. Velmi nás těší, že jste byl s naším přístupem a službami spokojený. Ať Vám nové hodinky dělají pouze radost.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

• Nákup zo skutočného obchodu, od odborníkov.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

velmi si vážíme Vašich pochvalných slov a děkujeme za ně. Pokud bychom Vám mohli v budoucnu pomoci s výběrem a nákupem hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám plně k dispozici.

bez připomínek,rychlé jednání

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste v naší nabídce našel ty správné hodinky a s vyřízením objednávky jste byl spokojený. Přejeme, ať přinášejí hodně radosti.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

• Rychlé dodání objednávky.

Přes fa HELVETI jsem nakupoval poprvé zatím spokojenost.

Dobrý den, Vašku,

děkujeme Vám za projevenou důvěru, velmi si ceníme faktu, že jste si pro nákup hodinek vybral právě nás a moc nás těší, že jste byl s celým procesem objednávky spokojený. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

Dobrý den, Markéto,

děkujeme Vám za udělené doporučení. Jsme velmi rádi, že jste se již v krátkém čase od provedení objednávky mohla radovat z nových hodinek. Ať Vám dobře slouží.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

Rychlé vyřízení objednávky (jeden den odpoledne objednáno, druhý den dopoledne doručeno PPL); kvalitní výrobek

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a čas, jenž jste si našel pro ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste se již v krátkém čase po vytvoření objednávky mohl radovat z nových hodinek a přejeme mnoho příjemných chvil s hodinkami na zápěstí.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

Hodinky vypadají stejně jako na obrázku, doprava rychlá, za mě max. spokojenost

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Velmi si vážíme Vaší vložené důvěry a jsme rádi, že hodinky splnily Vaše očekávání, snad jen trochu doufáme, že naživo působí ještě o něco lépe než na fotografiích :)

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

Nejlepší obchod co znám !!! Odborníci na svém místě.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení, velice si ho vážíme a vynasnažíme se, abyste v případě další objednávky mohl říci opět totéž. Přejeme, ať nové hodinky Wenger přinesou hodně radosti.

• zakoupeno v HodinkyWenger.cz před 2 lety

• Kompletní sortiment a rozumné ceny

Dobrý den, Jaroslave,

moc si vážíme Vašeho hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste v rámci naší nabídky nalezl ty pravé hodinky a přejeme, ať radost z nich přetrvává po dlouhou dobu.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za provedený nákup a čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste se už v krátké době po vytvoření objednávky mohl radovat z nových hodinek. Přejeme, ať hodinky Wenger dlouho slouží.

Dobrý.

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

• super

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

přijměte poděkování za Vaše doporučení a jasné ohodnocení. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

• Kvalita, rychlost

Reakce obchodu HodinkyWenger.cz

děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Přejeme ať hodinky Wenger dělají pouze radost.