Dobrá komunikace

Spokojenost.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojena. Ať se Vám vše daří!

• rychlá reakce

vše ok

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Ať se Vám vše daří!

• rychlé vyřízení

maximální spokojenost

Vše v pořádku

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Rychlost dodání. Objednávka byla okamžitě vyřízena a expedována.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Na základě domluvy meilem, byla provedena rychlá dodávka objednávky pro použití na dovolenou

Rychlost a spolehlivost

Rychlé dodání, spokojenost.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

• světelné dráty svítí jak mají a jsme spokojeni
    • 0

spokojenost s objednaným zbožím

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Obchod odeslal zboží hned následující den. S obchodem jsem spokojen, což se nedá říct o zboží, které bylo nekvalitně vyrobeno.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Ale současně nás velmi mrzí, že zboží nebylo v pořádku. Vlajek ČR prodáváme opravdu velké množství a nestává se, že by zákazníci nebyli spokojeni s kvalitou. Pokud se jedná o vadný produkt, využijte prosím možnosti reklamace! Odkaz na reklamační formulář najdete na našich stránkách, případně nás kontaktujte e-mailem či telefonicky. Na Vaší spokojenosti nám záleží!

Kvalita, cena, rychlost!

• rychlé

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace, vstřícnost.

• Rychlost komunikace a cena

• tradičně spolehlivý

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen, a že se k nám vracíte. Ať se Vám vše daří!

• kvalitní zboží za odpovídající cenu, rychlé vyřízení

Příjemné jednání ,spolehlivost ,rychlost a proto dopručuji

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Rychlé doručení objednaného zboží.