Spokojenost.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojena. Ať se Vám vše daří!

• rychlá reakce

vše ok

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Ať se Vám vše daří!

• rychlé vyřízení

maximální spokojenost

Vše v pořádku

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Rychlost dodání. Objednávka byla okamžitě vyřízena a expedována.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

• Bylo mi nabídnuto dodání objednaného zboží, ale za podstatně vyšší cenu, než za jakou jsem jej objednal

děkujeme za Vaše hodnocení. U několika produktů (cca do 10 ks z asi
    9 000 druhů) se v důsledku technické chyby na krátkou dobu (několik hodin) zobrazila chybně prodejní cena. Po zjištění této chyby byla našim IT odd. odstraněna do několika minut. Osobně jsem se Vám za tuto situaci telefonicky omluvila a vše vysvětlila. Rozdíl v ceně byl 10,3%. Objednávka byla zrušena na Vaši žádost. Je nám líto, že náš e-shop hodnotíte tak negativně. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží!

Na základě domluvy meilem, byla provedena rychlá dodávka objednávky pro použití na dovolenou

Rychlost a spolehlivost

Rychlé dodání, spokojenost.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

• světelné dráty svítí jak mají a jsme spokojeni
    • 0

spokojenost s objednaným zbožím

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Obchod odeslal zboží hned následující den. S obchodem jsem spokojen, což se nedá říct o zboží, které bylo nekvalitně vyrobeno.

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Ale současně nás velmi mrzí, že zboží nebylo v pořádku. Vlajek ČR prodáváme opravdu velké množství a nestává se, že by zákazníci nebyli spokojeni s kvalitou. Pokud se jedná o vadný produkt, využijte prosím možnosti reklamace! Odkaz na reklamační formulář najdete na našich stránkách, případně nás kontaktujte e-mailem či telefonicky. Na Vaší spokojenosti nám záleží!

Kvalita, cena, rychlost!

• rychlé

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace, vstřícnost.

• Rychlost komunikace a cena

• tradičně spolehlivý

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen, a že se k nám vracíte. Ať se Vám vše daří!

• kvalitní zboží za odpovídající cenu, rychlé vyřízení

Příjemné jednání ,spolehlivost ,rychlost a proto dopručuji

Reakce obchodu HOBBYDUM.CZ

Rychlé doručení objednaného zboží.