- Long shipment time (delivery after 5 days)
    - Couldn't track the order online (issues with website)
    - the goods were damaged - the fertilizer was simply poured into the delivery box along with other things (children gloves). Customer support told that they haven't seen any problems in that...

the worst service I've faced in Czech Republic for 10 years

Košík nebyl, prý chyba na stránkách

• Na stránkách stále nabízejí výrobrk, který údajně nemají.
  • 10.5. jsem dostala info, že je zboží připraveno k expedici, dnes je 16.5. a zboží nikde, dopravce ho nemá. Obchod bez reakce na zaslaný email.

Balíček od vás jsem rozbalila a polovina postrik byla vylita. Na zaplaceno cenu to bylo trochu málo. Velmi mě to zklamalo.

• Velké plus vidím v rychlostí objednávky a přijmutí platby!!!
    • Objednal jsem zboží s předstihem - Hlistice na Mochnice, ale rostlinky jsem musel chránit jiným způsobem, protože přípravek nedošel. Hnojivo pro rostlinky sazené do skleníku rovněž nedošlo, takže déle už nemůžu čekat a aby rostlinky nepřerostly, musel jsem je zasadit. Zboží si nechal obchod zaplatit předem, ale je vidět, že příliš seriozností nepobrala a nejspíše se řídí heslem - ZÁKAZNÍK, KTERÝ NÁM ZAPLATIL, UŽ NÁS NEZAJÍMÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ rychlost objednávky a přijmutí platby!!!
    - ZÁKAZNÍK, KTERÝ NÁM ZAPLATIL, UŽ NÁS NEZAJÍMÁ!?!?!?

• Je to fake e-shop, nic zde nekupujte, neberou mi telefon a ani na email neodpověděli

Reakce obchodu Hnojiva Praha

Vážený pane Radši nikdo,
    nechápeme Vaše počítání. Vystavíte objednávku, kterou za 5 min. zrušíte a následně nereagujete ...
    asi fake zákazník :-).
    Roman
    Hnojiva Praha

Těžko hodnotit, po 10 dnech nemám zásilku doma a žádné info od dodavatele. Kupoval jsem zboží "skladem".

• Obchod nekomunikuje. Objednávka dosud nebyla potvrzena.

Tento obchod nedoporučuji.

• Uvádějí nepravdivé údaje
  • Obal byl prasklý. Prodejce to vyřešil igelitovým pytlíkem, takže balzám samovolně vytékal z obalu dál. Souhrnně: Prodejce mě poslal zboží v poškozeném obalu.

• Balení granulí byli otevřené a chybělo

Nejsem spokojena

• Nekomunikuji, ani na muj opakovany mail s dotazem, neodpovedeli.
    • Nedoporučuji. Ani po 12 dnech od objednání a zaplacení zboží nedorazilo. Firma nereaguje na opětovné mailové dotazy ohledně dodání.

• Neinformovali mě, že je zboží připraveno.
    • Na místě probíhá rekonstrukce a v době mého příchodu v obchodě nikdo nebyl, po nějaké době přítomný dělník zjistil, že jeli pro oběd.
    • Když paní dorazila, ukázalo se, že zboží je jiné - "hm, ten popisek na webu je špatně, pardon".

• Česnek sadbový LUKAN z 16 palicek 6 plesnivych.

• Inzerují jiné zboží, než zašlou
  • Ani nevím proč objednala sem poprvé a jsem zklamána

• Nejsou
    • Absolutně bez reakce

Zboží jsem objednala a za 10 dní nic nedorazilo.