• nezjištěno
    • objednala jsem,
    • nic nebylo doručeno i přes potvrzení objednávky

nevím, proč chce obchod ohodnocení, když nic nedodal :-((
    nedoporučuji

Dobrý den paní Pipková,
    Vaše hodnocení je pro nás záhadou. 18.9. v 10:56 hod. jsme od Vás obdrželi objednávku zboží. 18.9, v 11:01 hod., tj. o 5 min později, jsme obdrželi reakci na automatizované potvrzení objednávky "prosím o zrušení níže uvedené objednávky. Děkuji.S pozdravem
    Věra Pipková ".
    Na základě toho nebyla objednávka vyřízena, ale stornována. Omlouváme se, ale v NEDĚLI 18.9. jsme opravu do 5 min. (než byla z Vaší strany objednávka stornována) reagovat nedokázali. Mj. zboží bylo skladem a bylo by v pondělí odesláno na adresu.
    Pokud můžete, kontaktujte nás prosím, Vaše storno doložíme.
    S přáním příjemného dne, Roman.
    PS. ze strany zákazníka došlo k vysvětlení - záměna 2 eshopů.

• Velice špatná komunikace

Již nikdy víc.

Reakce obchodu Hnojiva Praha

Dobrý den paní Anno, mrzí nás Vaš nespokojenost. Objednala jste si 10 ks Jiffy, z čehož 8 ks bylo skladem a zbytek jsme objednali u výrobce. Z důvodu naší (2 pracovní dny v uvedeném týdnu ) a dodavatelovi dovolené, jsme nebyli schopni zboží dodat do 5 dnů o čemž jsme Vás s omluvou informovali.
    Dovolenkové období je pro všechny jistě oblíbené, avšak přináší sebou i drobné logistické komplikace. Ještě jednou se omlouváme.
    Za tým hnojivapraha Roman

• pořád čekám na dodání !!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Hnojiva Praha

Dobrý den, bohužel nedokážeme Váš kontakt ani Vaší objednávku vůbec nalézt v našem systému. Můžete nás prosím kontaktovat na Telefon: +420 734 440 054 nebo
    E-mail: [email protected]. Předem děkujeme a věříme, že se vše vysvětlí.
    PS. u Vaší reakce se nezobrazuje ID objednávky ... tj. objednávku jste v našem obchodě s největší pravděpodobností nedokončil :-(

I když nebyl přepravní obal poškozený, zboží ( herbicid) byl v balení rozlitý, protože na obou lahvičkách byla oddělená originální hliníková folie na hrdle lahve a i přes uzavřený uzávěr obsah vytekl. To nebylo v momentě převzetí od dopravce viditelné ani zjistitelné. Ke zjištění dolšo až po rozbalení.

• již dvakrát jsme psala e-mail o tom, že v balíčku nebyla přiložena faktura a aby jí poslaly do e-mailu, ale faktura stále nedorazila

Dobrý den Katko,
    děkujeme za hodnocení a pochvalu za rychlost vyřízení objednávky. Doufáme, že jsme Vás nezklamali v individuální nabídce kokosových briket, které již byly vyprodány. Velice se omlouvám za pozdější dodání dokladu, které bylo způsobeno úpravami v administraci eshopu a přenosu dat :-)

• Je dostupný pro osobní vyzvednutí.
    • Nabízí zboží s prošlou lhůtou bez upozornění.

Snaží se na kupujícím vydělat. Změnil cenu zboží oproti objednávce.

Dobrý den paní Ivano,
    Tak jak jsme si to následně vysvětlili, jednalo se o doprodej přípravku Finalsan za akční cenu, který měl končící lhůtu spotřeby. Na to jsme Vašeho manžela upozornili (nevíme, jak byla informace předána dále) a v žádném případě jsme neprodávali a neprodali zboží s prošlou lhůtou spotřeby (platnost ještě 9 měsíců) !! Jelikož nás dodavatel Agro cs předem neinformoval, že již přípravky nemá skladem přesto, že v jejich systému skladem byly, nestihli jsme je ani včas stáhnout z nabídku z eshopu. Náhradní nový přípravek je již bez akční ceny a od nového dodavatele.
    Pokud najdete jakýkoliv přípravek v naší nabídce, na kterém bychom Vám podali klamnou informaci se záměrem Vás poškodit, zaplatíme Vám náhradou hodnotu 200% ceny tohoto výrobku.
    To na vysvětlení a budeme se těšit na další objednávku.
    Děkuji Roman

Travnikove hnojivo Agro 10kg jsem měl rozsypané v obalové krabici,musel jsem granule sbírat po celém sklepě

Reakce obchodu Hnojiva Praha

Dobrý den, děkujeme za informaci. Stále se snažíme zlepšovat balení křehkých (i těžkých) balíků, ale proti zacházení některých zaměstnanců dopravců se zásilkami jsou občas všechny naše snahy marné :-(. Pokud dojde k porušení zboží, neprodleně nás prosím informujte, postoupíme reklamaci k náhradě škody. Děkujeme za pochopení.