• Dostupné parkování, skvělý výběr, ochotný personál

Vše naprosto v pohodě, rychlé dodání

• Rychle a spolehlivě

• Ceny

+včasnost dodání
    +cena
    +dárek

-nic

velký výběr, dobrá cena, rychlost dodaní, dobrá komunikace, doporučuji

• Rychlost doručení, co bylo při objednání přislíbeno, to také ( i s mírným předstihem) dodrženo
    • Velký výběr her na PS5
    • Rozumná cenová politika obchodu

• Velice ochotné a rychle dodáno.Urcite ne objednávám naposledy.

rychlé dodání
    všem mohu jen obchod doporučit

• Hra + poštovné vycházelo nejlevněji ze všech eshopů, které jsem si prohlédla.
    • Dodání trvalo příliš dlouho, více než týden.

Nemám k tomu co dodat, nic zásadního se neodehrálo, prostě běžný nákup na běžném eshopu, dostala jsem co jsem si koupila.

• Rychlost, cena

• Rychlé dodání zboží,
    • Rychlé dodání a kvalitně zabaleno

• Extra rychle vyrizeni objednavky
    • Skvela informovanost ohledne zasilky

na dotaz reakce okamžitá. Info o zpoždění jsem nedostal
    Zboží jsem měl dostal do 9ti dnů.Dnes je to 18. Mělo to být 9 pracovních.
    Chápu, že tam byly svátky ale info jsem nedostal,,,Kdybych nedostal dotazník, tak to nikam nepíšu...

Reakce obchodu Herní svět

velice nás mrzí, že se Vaše objednávka takto zpozdila. V období svátků se doba doručení protáhne a v tomto případě se prodloužila i skrz pravoslavné svátky v zemi dodavatele, kvůli kterým jsme nebyli schopni odhadnout přesné datum doručení.

Produkt ve Vaší objednávce je pro Vás zajištěný, pouze čekáme na to, až k nám dorazí, abychom ho mohli ihned odeslat Vaším směrem.

Omlouváme se za případné vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Herní-svět

• Na všem se dá domluvit, vyjdou vstříc
    • Super komunikace
    • V případě problémů se také chovají profesionálně a hledají řešení
    • Našel jsem pár skvělých cen
    • obchod jako jeden z mála uvádí jazyky na obalu, byť ne naprosto 100% a u objednávaných kusů předem neví, co přesně dorazí od dodavatele.
    • Klasicky jako u všech obchodů se zde mohou objevit německé, polské, francouzské a další obaly. Tyhle věci sem nevozte, prosím, ať udělají lokalizaci pro nás nebo ať nám prodají originál v anglickém obalu, ale tohle by sem vůbec nemělo chodit. Výrobci her z nás dělají "malý trh," ale to není pravda a je to pokrytecké, když jim naše peníze nevadí...

Obchod proběhl na jedničku a až na klasickou výtku ohledně přílivu lokalizací pro jiné evropské státy vše perfektní. Navíc se snaží jazaky obalů uvádět, což je krok správným směrem.

Reakce obchodu Herní svět

moc děkujeme za zpětnou vazbu ☺ Rozumíme Vašim námitkám, co se týče jazykových verzí obalů. V ideálním případě by bylo nejlepší mít vždy hru s češtinou nebo angličtinou na obalu, bohužel se ale v některých případech stává, že se jedna jazyková verze (často italská, španělská apod.) cenově liší i v řádu několika stovek korun, a je tak pro některé zákazníky, kterým na obalu nezáleží, přijatelnější. Proto se snažíme nabízet více verzí jedné hry, pokud máme tu možnost ☺

Herní-svět

Nic