• Vše proběhlo na 1*

Zboží přišlo v dobrém stavu.

• supr cena,rychlost vyřízení,přístup....
    • není ...

Mrzí mě to, ale na základě mojí zkušenosti doporučit nemůžu. Obchod nevěděl, jestli má zboží, které jsem si objednal. Připadá mi neprofesionální otravovat zákazníka s vlastními poměry s dodavatelem, dokonce mě nechali čekat s tím, že vlastně neví, co jim dodavatel doručí. Následně přišlo info, že přišlo něco jiného, s dotazm, jestli mají obednávku zrušit. Tento dotaz přišel několik minut poté, co již objednávku sami zrušili. Na dotaz, jestli tedy nemůžou alespoň oslovit dodavatele, nikdo neodpověděl a ve finále jsem ještě musel urgovat, aby mi poslali nějaké info nebo peníze zpět. Peníze přišly, ale odpověď již žádná...

Reakce obchodu Herní svět

bohužel tuto edici v knižní podobě, co jste si objednal a správně dle mých rad napsal do poznámky u samotné objednávky -pouze v knižní podobě … žádný z našich dodavatelů nemá skladem.

Ano, kolegové nemohli přesně vědět, jaká přijde verze této dané hry, proto jste musel čekat až na samotné vybalení hry.
    Hra v knižní podobě už bohužel není, nebude. Jinak by nám ji dodavatel poslal, objednávka byla právě na tuto verzi, neměl ji, poslal obyčejnou - jen nás o tom neinformoval dopředu.
    Vaše objednávka byla stornována ihned jakmile kolegové dle poznámky zjistili, že pro Vás nemáme danou hru k dispozici.
    Proto jste první obdržel informaci o stornu (kolegové mazali kvůli vytvořenému štítku) a následně vysvětlující email, že bohužel nejsme schopni Vaši objednávku vykrýt.
    Žádat dodavatele o danou verzi - dotazovat se - bylo zbytečné, smazal ji z nabídky.

Ano, omlouváme se, že na Váš další dotaz zkontaktovat dodavatele nikdo neodpověděl, ale jak jsme již psali v předchozí konverzaci - hra není a nebude k dispozici.

Herní-svět

• Výborná komunikace

• Skvělá komunikace s obchodem a zaměstnanci
    • Velice rychlé dodání (do druhého dne)
    • Doručeno bez poškození

Velice doporučuji. Příjemní zaměstnanci a skvělá komunikace. Rychlé dodání na adresu.

• rychlost a způsob doručení
    • ceny zboží

• rychlé dodání, dobré ceny

• Výběr

• Dobře se mi nakupuje,rychlé zaslání,vše v pohodě.

• rychlost dodání
    • pomalejší komunikace co se dotazu týče
    • přístroj bazarový podle očekávání, ale čekala bych, že bude alespoň vyčištěný, neskutečné množství prachu

Super cena, rychlé dodání, spokojenost.

• Perfektní rychlost dodaní
    • Sleva pro registrované zakazníky
    • Dobrá cena

Rychle koupeno a bleskově dodáno

• Vše naprosto super, komunikace, velmi rychlé dodání do druhého dne.

• - dobre ceny
    • - velky vyber
    • - rychla komunikace se zakaznikem
    • - nakonec dostanete co si objednate .]
    • - za me trochu delsi doba doruceni

Zaplaceno 18.3. 2024 doruceno 28.3. 2024.
    V dnesni dobe.....??!

• Nízké ceny
    • Rychle doručeni
    • Vstřícná on-line podpora
    • Trochu nepřehledný e-shop

Super obchod, hra mi byla doručena dřív než oficiálně měla vyjít takže jsem byl spokojen.

• velmi rychlé doručení
    • v den vydání hry už byla doručena
    • příznivé ceny