Vše v pořádku,rád zde nakoupím.

Ok

• Rychlý, spolehlivý

Rychlé vyřízení a doručení.

Objednal jsem velmi limitované zboží , collectorku na PC, už na jinych strankach jsem měl na Collectorku na PS5 , ale chtěl sjem na PC, tak jsem si řekl že mám štěstí a tu PS5 zrušil, asi po 3 dnech mi psali, že mi ruší PC Collectorku a nemám nic !

Reakce obchodu Herní svět

velice se omlouváme za komplikace způsobené touto skutečností. Ke stornu objednávky došlo z toho důvodu, že nám dodavatel nakonec potvrdil jen zlomek počtu, který jsme původně objednávali. Byli jsme tak nuceni stornovat vícero objednávek.

Pokud se nám do dne vydání podaří sehnat více kusů, máme v plánu Vás a ostatní, kteří objednali, kontaktovat s dotazem, zda máte o Collectorku ještě zájem.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Herní-svět

• komunikace

rychle a spolehlivě

• Výběr her co už jinak nikde nejdou sehnat
    • Dobře zabaleno

Jedná se o můj první nákup zde, kupoval jsem hru, kterou už žádný jiný obchod u nás nenabízel. Vše v naprostém pořádku.

Nakoupil jsem zde poprvé zatím vše OK.

• Rychle dodani zbozi vyborny eshop

• Objednávku jsem uskutečnila 5.6. s garantovaným doručením do 4 dnů. Během zpoždění jsem dvakrát kontaktovala obchod, kde mi potvrdili, že mi ji stihnou doručit a balík je už na cestě. Toto tvrzení bylo lež. Balík byl do přepravy převzat až 14.6., takže jsem se v sobotu 15. musela zúčastnit oslavy narozenin bez daru. Balík byl doručen až 17.6., 12 dní po objednání, a to bez jakékoli ospravedlnění ze strany obchodu.
    • Nad určitou sumu obchod nabízí doručení do zásilkovny zdarma, ale záhadně se tato možnost v nabídce přepravy neobjevila. Musela jsem to řešit telefonicky, ale operátor problému vůbec nerozuměl. Velikost balíku přitom standardní doručení do zásilkovny splňovala, takže jsem si za poštovné musela bohužel zaplatit.

V tomto obchodě už nakupovat nebudu, levnější ceny doženou na předraženém poštovném a komunikace je zbytečná, na chat neodpovídají, na telefonu nic nevědí a na mailu jsou arogantní.

Když si již zákazníka nevážíte alespoň to předstírejte a komunikujete, pokud máte problém dodržet termíny.

Reakce obchodu Herní svět

velice se omlouváme za nepříjemnosti, které vznikly při vyřizování Vaší objednávky.

Hru jsme pro Vás objednali u dodavatele hned 5.6. s tím, že doručení k nám je do 4 pracovních dnů, kdy poté odesíláme objednávku k Vám. K doručení tak mělo nejpravděpodobněji dojít v týdnu od 10.-14., bohužel ale dodavatel nečekaně odeslal balík později, a tak k nám zboží dorazilo až 14.6., kdy jsme Vám zásilku ihned odesílali. Mrzí nás, že jsme to do dne Vaší oslavy nestihli.

Doprava zdarma nad 1400 Kč se na deskovku bohužel nevztahuje z toho důvodu, že se jedná o nadrozměrnou zásilku (jak hmotnostně, tak rozměrově), a proto se nepropsala v možnostech výběru přepravy. Tuto informaci se pokusíme v budoucnu nějak lépe na stránkách komunikovat.

Přijměte od nás prosím jako omluvu za zdržení zásilky poštovné zdarma na Vaší další objednávku na jakéhokoliv přepravce dle Vašeho výběru.

Herní-svět

Všechno super, jako vždycky :-)

Doslo super rychlo

• Velký výběr s výhodnými cenami
    • Doručení rychlé a po celém Česku

Všechno v poradku

• Jinde nedostupné produkty
    • Rychlé doručení

Rychlé dodání, dobrá komunikace.

• Super ceny
    • Rychlost doručení

• Objednal jsem ráno a zboží bylo doručeno hned nasledujici den.

Rychlé dodání. Rozumná cena i včetně dopravy.