• nabizeji zajimave zbozi
    • pusobi velmi neduverihodne vzhledem k recenzim, kdy se jim casto povede odeslat jine, nez objednane zbozi, kdy se vymlouvaji na spatne naskladneni, vanocni spicku apod...
    • pusobi velmi neduverihodne vzhledem k moznostem (spis nemoznostem) platby
    • nenabizi pladbu pres google pay nebo apple pay
    • nezaslou QR kod pro zaplaceni, ale vyzaduji po uzivateli opisovat ucet, variabilni symbol a pod....

zaslana faktura je PDF soubor, ktery nelze otevrit. zbozi neposali.

Reakce obchodu Herní svět

Vaše objednávka byla stornována 23.2. z toho důvodu, že jsme od Vás neobdrželi platbu (objednávka byla vytvořena 18.2.). Pokud nastává situace, že platbu odešlete, ale nepřijde Vám žádné potvrzení od nás o přijetí platby, v takovém případě je nutné se nám ozvat na email nebo telefonní číslo uvedené na našich stránkách. Žádnou zprávu nebo reakci na toto konto jsme od Vás neobdrželi.

Odeslaná platba se nám nepřipíše v případě, že je v údajích nějaká chyba, překlep. Z emailu lze platební údaje zkopírovat, aby nedošlo k vynechání či nechtěnému přepsání znaku.

Děkujeme za zpětnou vazbu ohledně jiných možností platby, máme je dlouhodobě v plánu.
    Mrzí nás, že jste s objednávkou nebyl spokojený.

Herní-svět

Vse v pohode. Rychle dodani, v den kdy prakticky hra vysla. Ang obal na vyber (nechci nejake nemecke za stejnou cenu)

Rychlé doručení naprostá spokojenost.

• Dobrá komunikace se zákazníkem

spokojenost

• Poškozená krabička hry
    • Disk byl na volno v krabičce (jako zázrakem přežil)

Musím říct že až na ten DOOM ETERNAL jsem maximálně spokojen. Když jsem hru objednával tak jsem si opravdu jistý, že by u hry bylo uvedeno POUZE KÓD. Dávám si na to velký pozor jelikož jsem sběratel a chci je vlastnit fyzicky. Jinak vždy přišlo vše jak bylo domluveno, nepoškozeno opravdu v pohodě určitě se na tento obchod rád zase obrátím

Velmi doporučuji

• rychlost, profesionalita

• Velký výběr zboží

Na eshopu objednávám, už po několikáté, a vždy vše proběhlo v pořádku.

Skvělá komunikace a přístup zboží došlo v den vydání

Vždycky je všechno v pořádku

• Vynikající mužů jen doporučit

• zboží jsem objednával na základě ceny
    • nic mě nenapadá

v obchodě nakupuji dlohodobě, takže má s obchodem velmi dobré zkušenosti, co se týče kvality i ceny

Ok

• Poměrně rychlé dodání
    • V porovnání s ostatními obchody vychází některé hry/zboží nejlevněji

Dobré pořízení,

Jsem velice spokojená a těším se na další nákup

• Velký výběr zboží, rychlé jednání, zboží doručeno rychlostí blesku velmi dobře zabaleno.