Mrzí mě to, ale na základě mojí zkušenosti doporučit nemůžu. Obchod nevěděl, jestli má zboží, které jsem si objednal. Připadá mi neprofesionální otravovat zákazníka s vlastními poměry s dodavatelem, dokonce mě nechali čekat s tím, že vlastně neví, co jim dodavatel doručí. Následně přišlo info, že přišlo něco jiného, s dotazm, jestli mají obednávku zrušit. Tento dotaz přišel několik minut poté, co již objednávku sami zrušili. Na dotaz, jestli tedy nemůžou alespoň oslovit dodavatele, nikdo neodpověděl a ve finále jsem ještě musel urgovat, aby mi poslali nějaké info nebo peníze zpět. Peníze přišly, ale odpověď již žádná...

Reakce obchodu Herní svět

bohužel tuto edici v knižní podobě, co jste si objednal a správně dle mých rad napsal do poznámky u samotné objednávky -pouze v knižní podobě … žádný z našich dodavatelů nemá skladem.

Ano, kolegové nemohli přesně vědět, jaká přijde verze této dané hry, proto jste musel čekat až na samotné vybalení hry.
    Hra v knižní podobě už bohužel není, nebude. Jinak by nám ji dodavatel poslal, objednávka byla právě na tuto verzi, neměl ji, poslal obyčejnou - jen nás o tom neinformoval dopředu.
    Vaše objednávka byla stornována ihned jakmile kolegové dle poznámky zjistili, že pro Vás nemáme danou hru k dispozici.
    Proto jste první obdržel informaci o stornu (kolegové mazali kvůli vytvořenému štítku) a následně vysvětlující email, že bohužel nejsme schopni Vaši objednávku vykrýt.
    Žádat dodavatele o danou verzi - dotazovat se - bylo zbytečné, smazal ji z nabídky.

Ano, omlouváme se, že na Váš další dotaz zkontaktovat dodavatele nikdo neodpověděl, ale jak jsme již psali v předchozí konverzaci - hra není a nebude k dispozici.

• nizke ceny
    • zbozi jinde obtizne dostupne
    • nejedna se o solidni obchod, ale stezi o nejaky garazovy prodej
    • naprosta neschopnost obchodu a neochota vyjit vstric
    • mezi sortimentem je velka cast velmi nekvalitniho zbozi

Objednal jsem zbozi. protoze neslo zaplatit pres google pay, rozhodl jsem se pro zaplaceni prevodem. PDF soubor s fakturou ovsem nesel v zadnem prohlizeci otevrit. Nu, navrhl jsem tedy, at mi poslou zbozi s vytistenou fakturou, pak ze uhradim - na toto se obchod neobtezoval reagovat (o problemu s nemoznosti otevrit soubor s fakturou vedeli), akorad objednavku zrusil. Tedy jsem se rozhodl objednat znovu, tentokrat na dobirku. Jenze cela peripetie jiz trvala prilis dlouho a mezitim jsem zbozi koupil jinde. Zasilku jsem tedy neprevzal a nyni po me chce obchod zaplatit 80kc jako naklady za postovne a balne. Nemam problem to uhradit, ale pozadal jsem obchod, aby mi zaslal QR kod pro usnadneni platby. A hadejte co. Jo, vykaslali se na me. Musim jak trotl do mobilu opisovat cislo uctu, var.symbol a castku. Neco takoveho jsem opravdu nezazil. Suverene nejhorsi obchod, se kterym jsem se kdy setkal. Zrejme to nejhorsi v celych Cechach....

Obchod nedoporučuji,komunikace žádna.

Reakce obchodu Herní svět

hra ve Vaší objednávce byla na objednání ze skladu dodavatele s předpokládaným doručením k nám 7 pracovních dní. Na Váš dotaz emailem o stavu objednávky 3 dny po objednání jsme Vám odpověděli tentýž den dopoledne, že se jedná teprve o 3. pracovní den od objednání a na naskladnění hry ještě čekáme, a na tento email jsme od Vás i obdrželi odpověď.

Na druhý email, kdy se jednalo o 6. pracovní den, jsme Vám také odpověděli v ten stejný den dopoledne. Tato negativní recenze o "žádné komunikaci" nás tedy mrzí.

• nabizeji zajimave zbozi
    • pusobi velmi neduverihodne vzhledem k recenzim, kdy se jim casto povede odeslat jine, nez objednane zbozi, kdy se vymlouvaji na spatne naskladneni, vanocni spicku apod...
    • pusobi velmi neduverihodne vzhledem k moznostem (spis nemoznostem) platby
    • nenabizi pladbu pres google pay nebo apple pay
    • nezaslou QR kod pro zaplaceni, ale vyzaduji po uzivateli opisovat ucet, variabilni symbol a pod....

zaslana faktura je PDF soubor, ktery nelze otevrit. zbozi neposali.

Reakce obchodu Herní svět

Vaše objednávka byla stornována 23.2. z toho důvodu, že jsme od Vás neobdrželi platbu (objednávka byla vytvořena 18.2.). Pokud nastává situace, že platbu odešlete, ale nepřijde Vám žádné potvrzení od nás o přijetí platby, v takovém případě je nutné se nám ozvat na email nebo telefonní číslo uvedené na našich stránkách. Žádnou zprávu nebo reakci na toto konto jsme od Vás neobdrželi.

Odeslaná platba se nám nepřipíše v případě, že je v údajích nějaká chyba, překlep. Z emailu lze platební údaje zkopírovat, aby nedošlo k vynechání či nechtěnému přepsání znaku.

Děkujeme za zpětnou vazbu ohledně jiných možností platby, máme je dlouhodobě v plánu.
    Mrzí nás, že jste s objednávkou nebyl spokojený.

Herní-svět

• Prodejce nedodržel cenu, za kterou produkt nabízel na svých stránkách.

Cena, za kterou bylo zboží uvedeno na stránkách obchodu se může v průběhu dodání měnit? I kdyby toto vzniklo omylem, prodejce by měl zboží doručit za cenu kterou uvedl a ne se vymlouvat na chybu.

Reakce obchodu Herní svět

celou tuto situaci jsme si vysvětlili telefonicky cca 2 týdny zpět a mrzí nás, že i přesto nám tu přistála takto negativní recenze.

Objednávku jsme zrušili na Vaši žádost po tom, co jste zamítl všechny naše návrhy na alternativní řešení. Toto zboží se z důvodu chyby ze strany dodavatele (chybně zaslaná data skladu) jevilo jako dostupné a za méně než poloviční cenu, za kterou se skutečně prodává. Pokud bychom měli možnost Vám ovladač i za tuto cenu dodat, udělali bychom to, ale dodavatel toto konkrétní zboží na skladě ve skutečnosti vůbec neměl. Nabídli jsme Vám tak jiné možnosti, které jste odmítl a objednávku tak chtěl stornovat.

Je nám líto, že jsme pro Vás nemohli udělat více.

Herní-svět

• zasílají levnější zboží za cenu dražšího

klamou zákazníky

Reakce obchodu Herní svět

bohužel tato recenze nepatří nám. Za prvé jsme Vám nic ani neodeslali, protože máme od Vás email, že již kalendář nechcete, že jej máte již doma, následně jsme tedy Vaší objednávku zrušili a za druhé uvádíte, že jste si zboží vyzvedl osobně, což se tedy rozhodně nestalo, neboť bydlíte úplně v jiné části republiky :)
    Takže jsme Vám tedy nic neposlali, tudíž jsme Vás neměli čím klamat.
    Herní svět.cz

• Velmi neochotný a nepříjemný prodavač..

Do obchodu chodím dlouhá léta,ale už nikdy více..

Reakce obchodu Herní svět

velice nás mrzí Vaše zkušenost s naším zaměstnancem, který je velice spolehlivý a ochotný :-)

Pravděpodobně toho asi skrze Vánoce bylo moc a trošičku se na něm podepsala přepracovanost, což samozřejmě by ho omlouvat nemělo.
    Ale přeci jen jsme lidi a každému z nás se může stát, že nemá zrovna v ten daný den "svůj den".
    S kolegy, kteří v prosinci byli na prodejně jsme si promluvili, takže tato situace by se již neměla opakovat.

Předem Vám děkujeme za Vaše pochopení.

S přáním krásného dne tým Herního světa.

• Objednávka došla téměř o mesic později než měla, mezi tím sem si zboží objednal znovu. Po tom co přišla první která měla spozdeni a kterou sem si neprebal, napsali ze mám zaplatit výlohy spojené s odesláním zásilky. To sem poslal, s vysvětlením ze hru sem si objednal znovu protože na původní sem čekal téměř měsíc. Na to mě neodpovedeli a když sem si chtěl objednat další hru napsali mě ze musím hradit předem ze neprebiram zásilky. Objednal sem si hru z Konzoliste.cz a herní svět pro mě skončil

Reakce obchodu Herní svět

v první objednávce jste měl hru z předobjednávky, kde vydavatel posunul datum vydání na 27.11.2023, což znamená, že jsme opravdu nemohli Vaši objednávku dříve poslat. Kolegyně odesílala hromadný email všem zákazníkům skrze posunutí data vydání této hry.
    Hru jsme naskladnili 27.11.2023 v odpoledních hodinách a ihned následující pracovní den jsme všechny tyto předobjednávky odesílali.

Takže všichni naši zákazníci byli včas upozorněni na posunutí data vydání.
    Vaši druhou, téměř identickou, objednávku (navíc Avatar, který vycházel 7.12.), kterou jste si vytvořil v den odeslání první objednávky, jste si na dobírku převzal v den vydání samotného Avatara, takže zde vše v pořádku.
    Z tohoto hlediska je pro nás tato recenze bezpředmětná, což jistě sám nyní chápete.

S přáním krásného dne
    tým Herního světa

• I kdyz objednavku zrusite, poslou upominku a vyhrozuji vymahanim. Nedoporucuji.

V den kdy jsem si vybral hru jsem objednavku zrusil. Ted prisla upominka a vyzva k uhrade 120 korun.

Reakce obchodu Herní svět

za tuto situaci se omlouváme, Váš email o stornu se nám ve schránce nepodařilo dohledat. Podle informací v našem systému byla Vaše objednávka vytvořena po 14. hodině odpoledne a za cca 40 min šla do expedice - v odpoledních hodinách (a před Vánoci o to více) doporučujeme spíše zavolat jako rychlejší variantu řešení urgentních změn a stornování objednávek, než psát email, který se zařadí do fronty, kterou se postupně propracovávají kolegové.

Situaci jsme spolu dořešili telefonicky. Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký zbytek dne.

Herní-svět

• Objednávka byla sice odeslána rychle, ale zboží bylo zaměněno za levnější verzi a peníze uhrazené navíc na účtu stále nemám.

Reakce obchodu Herní svět

velice se omlouváme za potíže způsobené záměnou během vánoční špičky. Celou situaci už spolu řešíme a peníze budeme vracet dnes zpět.

Děkujeme za Vaši trpělivost a moc nás mrzí, že s Vaší objednávkou nastal problém.

Přišla mi hra na playstation 3 stejná ale jiná než na obrázku

Reakce obchodu Herní svět

je nám velice líto, že hra nevyhovovala Vašim požadavkům. Náš dodavatel neuvádí, že se jedná o novější verzi z kolekce Greatest Hits - tuto položku máme zalistovanou v systému a k dispozici již déle než 10 let, tak zřejmě došlo k tomu, že se časem začala prodávat pouze s novějším potiskem, ale produktová stránka zůstala beze změn.

Není problém hru vrátit - okamžitě jsme tak nabídli možnost odstoupení od kupní smlouvy.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Herní-svět

Dobrý den, koupil jsme si na HERNÍM SVĚTĚ hru Farm CITY. Hra po nainstalování a spuštění odkazuje na zřízení účtu. Jakkoliv zkouším (offline/online) nikam se nedostanu, napíše chyba spojení.
    Kontaktoval jsem tedy Herní svět .. a co myslíte - mrtvý brouk :-(

Reakce obchodu Herní svět

mrzí nás, že s Vaší objednávkou bylo něco v nepořádku. Váš email s tímto problémem k nám dorazil včera ve večerních hodinách, kdy už máme oficiálně zavřeno, a i když pracujeme v tuto, pro obchody náročnou, roční dobu od brzkých ranních hodin až do večera později než obvykle, i tak nám chvíli trvá, než se postupně dostaneme ke každému emailu ☺

Pro rychlejší vyřešení problémů doporučujeme nám zavolat na tel. číslo uvedené na našich stránkách, jinak je nutné chvíli vydržet, než se dopracujeme ke každému emailu. Věřte, že rádi pomůžeme vyřešit jakýkoliv problém, který případně s objednávkou nastane.

Situaci s Vaší hrou již řešíme a zjišťujeme příčiny problému.

Herní-svět

ziadna komunikacia pri rieseni problemov
    zmenili mi platobnu metodu z dobierky (teda priamo pri preberani za 25Kc) na online predom(povodne zadarmo ale po novom za tych spominanych 25Kc)
    po zruseni objednavky lebo som ju nebol schopny zaplatit po mne ziadaju 80Kc... vsetko generovane automaticky, cloveka u nich na komunikaciu nechytite
    z akychkolvek problemov sa vyvliekaju vdaka obchodnym podmienkam kde maju ze na seba ako kupujuci preberate vsetko riziko a zodpovednost za zmeny.
    NEDOPORUCUJEM, radsej alza za drahsie.

Reakce obchodu Herní svět

mrzí nás, že jste s objednávkou nebyl spokojený. Platbu v objednávce jsme Vám neměnili (v systému stále vidíme platbu "dobírkou"), ke změně došlo až na straně přepravce, který Vám z nám neznámého důvodu změnil místo doručení na parcel box, u kterého je možné platit dobírku pouze kartou a ne hotovostí. S touto stížností se tak musíte obrátit na dopravce, tuto situaci jsme neměli šanci předvídat ani ovlivnit.

Dopravce kontaktujeme i my a doptáme se, z jakého důvodu mění platební metody a místa doručení našim klientům.

Ke komunikaci s člověkem se u nás dostanete snadno - na stránkách máme jak telefonní číslo k nám do kanceláří, tak emailovou adresu, kde se Vám budou kolegové věnovat ☺

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Herní-svět

Do objednavky byl pribalen nejaky stiraci los ktery je nutnonzadat na internetu kde po vas chteji registrace a kraviny. Kdyby nebylo stiraciho losu dam 5*.

Reakce obchodu Herní svět

přiložený stírací los dáváme ke všem objednávkám a jedná se pouze o bonus navíc, díky kterému můžete vyhrát reálné ceny v soutěžích Rondo ☺ Pokud nechcete, nikde se registrovat nemusíte - los můžete klidně zahodit. Samotnou objednávku či cokoliv jiného to neovlivňuje.

Zďaleka sa im vyhnite!!!

Reakce obchodu Herní svět

mrzí nás, že jste s Vaší objednávkou nebyl spokojený a za náš prvotní omyl, který jsme již napravili, se velice omlouváme. Z emailové komunikace ale nerozumíme současnému problému - hra sice nemá znak "CZ" na obalu, ale CZ titulky obsahuje. Téměř každá hra na PS4/PS5 existuje v několika verzích s různými čárovými kódy a české (či jiné konkrétní) titulky často nejsou exkluzivní pouze pro jeden čárový kód/verzi obalu.

V parametrech samotného produktu tak máme uvedeno, že Vámi zakoupená verze CZ titulky obsahuje a je tak možné se podle toho orientovat.

Úprava: Při dnešním telefonickém hovoru, ve kterém jste nás nakonec vulgárně slovně napadl, i když jsme Vám nabídli různé možnosti řešení (odstoupení, výměnu), jste ani jednu nepřijal.

Herní-svět

• Bylo napsane v popisu produktu třikrát, ze se jedna od obal na Nintendo switch lite, ale ve skutečnosti se jedná o obal na Nintendo switch

Reakce obchodu Herní svět

je nám velice líto, že s Vaší objednávkou nastal problém. Po kontrole situace se domníváme, že zřejmě došlo k záměně při samotném balení, kdy ve stejný den odcházely oba druhy obalů (jak na Switch, tak na Switch Lite). Za tuto skutečnost se velice omlouváme.

Nicméně, o této chybě jsme se dozvěděli až z této recenze - v případě takových situací nás prosím příště ihned kontaktuje na telefonní číslo nebo emailovou adresu uvedenou na našich stránkách - rádi Vám produkt vyměníme za správný kus a dojdeme tak k rychlému řešení, které bude k Vaší spokojenosti.

Ještě se s Vámi spojíme a problém vyřešíme ☺

• Žádná
    • Po odeslání objednávky zavolají, že cena už neplatí, že Vám ji navyšují.
    • Nekorektní jednání

Reakce obchodu Herní svět

objednal jste si předplacenou kartu Sony PlayStation v hodnotě 1.560,-Kč, jenže bohužel tuto kartu se nám již nepodařilo ze starých zásob velkoobchodu zajistit. Sony bohužel tyto karty zdražilo a nyní je v hodnotě 2.000,-Kč.
    Kontaktovali jsme Vás telefonicky a nabídli jiné, prakticky stejné řešení, že Vám dáme kartu v hodnotě 1.500,-Kč která je stále dostupná a k tomu 1x kartu za 100,-Kč,-. Měl by jste tedy předplacenou kartu v hodnotě 1.600,-Kč a za tu by jste zaplatil 1.600,-Kč. Navíc by jste tedy zaplatil 40,-Kč ale hodnota by se Vám v peněžence o tuto částku navýšila.
    To vše jsme Vám vysvětlili telefonicky a sám, opakuji, sám jste objednávku zrušil.
    Škoda, že jste to nepochopil.
    Děkujeme za pochopení
    Herní-svět.cz

• nevrátili mi peníze

Reakce obchodu Herní svět

peníze za Vaší stornovanou objednávku jsme Vám posílali zpět již 26.9. - bankám trvá přibližně další 1-3 dny, než částku připíší. Částka se Vám připíše ke dni, kdy byla platba uskutečněna - to znamená k 7.9.

Je tak možné, že se Vám částka vrátí na účet až dnes. Zkontrolujte si prosím na konci dnešního dne transakce na svém účtu u data 7.9. V systému vidíme, že částku zaslanou k refundaci banka schválila a byla nám 27.9. stržena.

V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte na email [email protected], nebo na tel. číslo: +420 488 388 575.

• Dlouha dorucovaci doba

Objednavku jsem zrusil, kdyz mi po tydnu bylo receno, ze stale nemaji info od dodavatele, kdy zbozi dorazi ..

Reakce obchodu Herní svět

velice nás mrzí, že jste s objednávkou nebyl spokojený. Po prověření celé situace jsme přišli na to, kde nastal problém - a to v komunikaci informace v chatu z naší strany; za tuto skutečnost se moc omlouváme.

Produkt ve Vaší objednávce má na našich stránkách uvedenou dobu dodání 7 pracovních dní - objednal jste 13.9. a požádal o storno 19.9. - jednalo se tak pouze o čtvrtý pracovní den. Nový kolega tuto informaci nevzal v potaz - na tuto skutečnost jsme ho již upozornili. Nebylo tak nutné objednávku stornovat, hra k nám totiž na sklad dorazila později ten den.

Ještě jednou se omlouváme za toto nedorozumění a případné vzniklé komplikace.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Herní-svět

Objednal jsem anglickou verzi, byla mi doručena italská, kterou jsem vrátil, peníze jsem stále neobdržel zpět.

Reakce obchodu Herní svět

velice se omlouváme za zpoždění a děkujeme za upozornění na tuto skutečnost. Uznáváme, že chyba nastala na naší straně - naše paní účetní měla koncem srpna dovolenou a uniklo nám, že jsme o pár dní přetáhli termín.

Chtěli jsme se s Vámi spojit telefonicky, ale nedovolali jsme se. Peníze Vám posíláme dnes.