na dotaz reakce okamžitá. Info o zpoždění jsem nedostal
    Zboží jsem měl dostal do 9ti dnů.Dnes je to 18. Mělo to být 9 pracovních.
    Chápu, že tam byly svátky ale info jsem nedostal,,,Kdybych nedostal dotazník, tak to nikam nepíšu...

Reakce obchodu Herní svět

velice nás mrzí, že se Vaše objednávka takto zpozdila. V období svátků se doba doručení protáhne a v tomto případě se prodloužila i skrz pravoslavné svátky v zemi dodavatele, kvůli kterým jsme nebyli schopni odhadnout přesné datum doručení.

Produkt ve Vaší objednávce je pro Vás zajištěný, pouze čekáme na to, až k nám dorazí, abychom ho mohli ihned odeslat Vaším směrem.

Omlouváme se za případné vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Herní-svět

• Na všem se dá domluvit, vyjdou vstříc
    • Super komunikace
    • V případě problémů se také chovají profesionálně a hledají řešení
    • Našel jsem pár skvělých cen
    • obchod jako jeden z mála uvádí jazyky na obalu, byť ne naprosto 100% a u objednávaných kusů předem neví, co přesně dorazí od dodavatele.
    • Klasicky jako u všech obchodů se zde mohou objevit německé, polské, francouzské a další obaly. Tyhle věci sem nevozte, prosím, ať udělají lokalizaci pro nás nebo ať nám prodají originál v anglickém obalu, ale tohle by sem vůbec nemělo chodit. Výrobci her z nás dělají "malý trh," ale to není pravda a je to pokrytecké, když jim naše peníze nevadí...

Obchod proběhl na jedničku a až na klasickou výtku ohledně přílivu lokalizací pro jiné evropské státy vše perfektní. Navíc se snaží jazaky obalů uvádět, což je krok správným směrem.

Reakce obchodu Herní svět

moc děkujeme za zpětnou vazbu ☺ Rozumíme Vašim námitkám, co se týče jazykových verzí obalů. V ideálním případě by bylo nejlepší mít vždy hru s češtinou nebo angličtinou na obalu, bohužel se ale v některých případech stává, že se jedna jazyková verze (často italská, španělská apod.) cenově liší i v řádu několika stovek korun, a je tak pro některé zákazníky, kterým na obalu nezáleží, přijatelnější. Proto se snažíme nabízet více verzí jedné hry, pokud máme tu možnost ☺

Nic

• Jsem spokojen

Spokojený

• Špatná komunikace

Reakce obchodu Herní svět

mrzí nás, že jste s námi nebyl spokojený. Na naše výzvy emailem ohledně nedostupnosti produktu a případné změny v objednávce jsme od Vás neobdrželi žádnou reakci, a tak jsme po týdnu objednávku zrušili, protože ji nebylo možné splnit, a vrátili jsme peníze.

Herní-svět

• rychlost objednavky hned druhy den špica

• Rychlost + jsem dostal menší slevu

Spokojenost

• Skvela komunikace a rychlost dodani.

• Obchodník poslal co jsem si objednal a vcelku rychle. Nemám žádných připomínek.

• Dobrá komunikace
    • Zboží v krásném stavu

• Rychlost dodani

Velká spokojenost, vše v pořádku.

• Superrychlé dodání mohu jen doporučit
    • Žádné

• Vše proběhlo na 1*

Zboží přišlo v dobrém stavu.

• supr cena,rychlost vyřízení,přístup....
    • není ...

Mrzí mě to, ale na základě mojí zkušenosti doporučit nemůžu. Obchod nevěděl, jestli má zboží, které jsem si objednal. Připadá mi neprofesionální otravovat zákazníka s vlastními poměry s dodavatelem, dokonce mě nechali čekat s tím, že vlastně neví, co jim dodavatel doručí. Následně přišlo info, že přišlo něco jiného, s dotazm, jestli mají obednávku zrušit. Tento dotaz přišel několik minut poté, co již objednávku sami zrušili. Na dotaz, jestli tedy nemůžou alespoň oslovit dodavatele, nikdo neodpověděl a ve finále jsem ještě musel urgovat, aby mi poslali nějaké info nebo peníze zpět. Peníze přišly, ale odpověď již žádná...

Reakce obchodu Herní svět

bohužel tuto edici v knižní podobě, co jste si objednal a správně dle mých rad napsal do poznámky u samotné objednávky -pouze v knižní podobě … žádný z našich dodavatelů nemá skladem.

Ano, kolegové nemohli přesně vědět, jaká přijde verze této dané hry, proto jste musel čekat až na samotné vybalení hry.
    Hra v knižní podobě už bohužel není, nebude. Jinak by nám ji dodavatel poslal, objednávka byla právě na tuto verzi, neměl ji, poslal obyčejnou - jen nás o tom neinformoval dopředu.
    Vaše objednávka byla stornována ihned jakmile kolegové dle poznámky zjistili, že pro Vás nemáme danou hru k dispozici.
    Proto jste první obdržel informaci o stornu (kolegové mazali kvůli vytvořenému štítku) a následně vysvětlující email, že bohužel nejsme schopni Vaši objednávku vykrýt.
    Žádat dodavatele o danou verzi - dotazovat se - bylo zbytečné, smazal ji z nabídky.

Ano, omlouváme se, že na Váš další dotaz zkontaktovat dodavatele nikdo neodpověděl, ale jak jsme již psali v předchozí konverzaci - hra není a nebude k dispozici.

• Výborná komunikace

• Skvělá komunikace s obchodem a zaměstnanci
    • Velice rychlé dodání (do druhého dne)
    • Doručeno bez poškození

Velice doporučuji. Příjemní zaměstnanci a skvělá komunikace. Rychlé dodání na adresu.