• zboží na obrázku a v realitě je stejné,možná ještě krásnější
    • žádné slabiny pro mne nemá

Zboží jsme zakoupili jako dárek do Ameriky do státu Missouri paní učitelce na základní školu.
    Obchod vřele doporučím.

• krásné a kvalitně udělané loutky
    • zpřehlednit e-shop

pracujeme na tom :-)

• kvalita zboží
    • nabídka toho, co jsem chtěla koupit
    • rychlost dodání

vzhledem k výše uvedeným výhodám
    doporučuji tento obchod ostatním

• Zboží které jsem jinde nenašla.

Slušný internetový obchod.

• Kvalitní zboží, možnost platby předem, poštovné zdarma

super,doporučuji

• Moc krasny obchudek,pekne zbozi.
    • Zadne zapory nevidim,jen jsem nedostala zpravu ze je zbozi odeslano.

Jsem velmi spokojena s objednanym zbozim,moc krasna rucni prace,pekne zbozi.Doporucuji vsem ostatnim,urcite budete tak spokojeni jako my :)

• rychlost dodání zboží

dobrá komunikace se zákazníkem
    rychlé vyřízení objednávky
    doručení zboží rychle a v pořádku
    doporučuji tento obchod

• Objednávka z domova, úspora času.
    • Nemá.

Zbozi dorazilo v poradku jsem spokojen vse probehlo uspesne

• divadlo presne pro holcicku jejiho veku.

jsme velmi spokojeni,i cena celkem dobra,komunikace po telefonu vyborna,doporucujeme cela rodina,protoze dite je nadsene

Nádherné české loutky
    Příjemná komunikace
    Rychlé dodání zboží
    Doporučuji tento obchod ostatním

• ??

Doporučuji, z nabízených věci na internetu jsem přistoupil k Vaší nabídce. Cena byla přijatelná, u čtyřleté pravnučky jsem při narozeninách vyhrál.

• Bezproblémový nákup

1. nákup - bez závad, tedy se v případě potřeby v budoucnu se s důvěrou vrátím

• - potřebovali jsme dárek k 5-týám narozeninám vnoučka
    • - nikde jsme v kamenných obchodech nenašli to co jsme hledali

- nákup jsme zvolili po i-netu jsme zvolili z důvodu, že v prodejnách hraček jsme si nemohli vybrat z nabídek
    - doporučujeme všem, kteří potřebují originální dárek
    - rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží
    - velká spokojenost

• objednala jsem loutkové divadlo a k tomu sadu loutek.Na první pohled bylo vše v pořádku, avšak doma jsme zjistili,že máme v balení loutky pouze s dřevěnou tyčí ačkoli jsem objednala loutkovou sadu s nitěmi, která je o 100kč dražší. A byla uhrazena.Zboží jsme vyzvedávali osobně v Brně.Protože je to dárek pod stromeček budeme reklamaci řešit až po vánočních svátcích.Jsem velice zvědavá jak bude tato reklamace probíhat...

Reakce obchodu HEDA.cz

Toto se v předvánočním shonu opravdu stalo, ale paní zákaznice se neobrátila na nás, jen napsala tuto recenzi. Když jsme se spolu poté telefonicky spojili, nedorozumění jsme si vysvětlili, omluvili se, nabídli řešení, následně vrátili obratem rozdíl v ceně 100 Kč a paní byla ve finále spokojená, že má jiné loutky a objedná prý časem další. Loutky bez nití jsou totiž pro děti vynikající, protože splní svou funkci a navíc se nemotají šňůrky :-) Děkujeme za obchod :-)

• Přehledné stránky a u každého výrobku více fotek.

Rychlé, přehledné nakupování. Navíc u jednoho výrobku, který zrovna nebyl skladem, mi zavolala paní a nabídla alternativu. Velice příjemná komunikace. Obchod rozhodně doporučuji!

• Žádné.
    • Žádná komunikace se zákazníkem.
    • Zboží jsem dosud nedostala i když jsem zaplatila předem a to před 10ti dny.
    • Neodpovídají na dotaz, kdy bude zboží doručeno.
    • Nedostala jsem žádné oznámení že byla provedena platba z mého účtu na jejich.

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu HEDA.cz

Paní si objednala souběžně z obou našich e-shopů, jedno zboží převodem a jedno dobírkou. Aniž by vyčkala na fakturu, poslala platbu, která se neměla s čím spárovat.Naše e-mailové zprávy, zda chce poslat zboží společně se 2x vrátily jako nedoručitelné, tel.číslo neuvedla. Když sama zavolala, domluvili jsme se a zboží dostala i s dárkem za čekání v hodnotě celé jedné objednávky a psala nám, že je spokojená :-) Zde zůstala ovšem jen tato hořká stopa.

• Cena nabízeného zboží neodpovídala kvalitě.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu HEDA.cz

Ten den, co si tento zákazník objednal loutkové divadlo, přišlo 19 objednávek na loutková divadla buď BS model nebo Gerlich. Tato divadla jsou velmi kvalitní. Netušíme, co se zákazníkovi nelíbilo, protože se nám neozval, jen na Heureku. V případě, že zákazník není spokojen, u nás platí, že může zboží do 14 dnů vrátit, bez udání důvodů. Zatím se nám to nestalo. Divadla se prodávají stále a zákazníci jsou nadšení :-)