• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 3 měsíci

spokojenost

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 3 měsíci

• Rychlé jednání,doručení na uloženku.

Loutky jsou krásně vyrobené a dá se s nimi hrát skvělé divadlo. Jsou pohyblivé,umí chodit,klečet,zvedat ruce i nohy,zkrátka radost sledovat. Všem doporučuji. Jana Praha

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 5 měsíci

• Sety levnější než u výrobce
    • Zdlouhavá komunikace
    • Prodleva při zaslání zálohové faktura
    • Záměna zboží
    • Bez reakce na stížnost

Obsluha obchodu komunikuje po e-mailech velmi sporadicky. Prvni odpověď k objednávce jsem dostala až po telefonické urgenci. Při zadání platby převodem počítejte s prodlevou - platba musí proběhnout na základě vygenerované zálohové faktury. Na tu jsem čekala týden - i přes urgence. Nakonec jsem zažadala o platbu při převzetí, na základě negativních recenzí. Vše pak probíhalo celkem rychle. Zboží přišlo nepoškozené - avšak 2 loutky neodpovídaly výběru. Na tuto skutečnost jsem upozornila e-mailem a zůstal bez odezvy.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• po 12 dnech žádná odezva, jen, že děkují za objednávku, ale nic není vyřízeno.
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Tobogán je jedinečný, kouzelný. Jsem moc ráda, že dorazil. Děkuji.

Nádherná loutka

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Pred 2 tydny provedena objednavka, dle jejich info mela dalsi den byt zaslana faktura na zaklade ktere se melo hradit. Faktura ani pres moji upominku do dnesniho dne nedorazila ani me nikdo nekontaktoval.

Po sedmi dnech mi kromě automatu nikdo neodpověděl.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Ani po deseti dnech objednané zboží nedorazilo

• rychlé vyřizení
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Není možno se s obchodem telefonicky spojit a zjistit stav objednávky, uvedené číslo hovory nepřijímá.
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

je to už 14dnů a zatím jsem dostala jenom poděkování za objednávku a zboží nikde!!!!!!!!

• Do firmy se nedá dovolat
    • Nespolehlivost

Tento obchod nedoporučuji ! Už 14 dni čekám na loutkové divadlo. Před týden jsem se asi na dvacátý pokus dovolala a paní mi tvrdila , že zboží posílali . Když jsem ji řekla že to není možné protože v mailu mám jen automatické potvrzení objednávky a že mi nic nepřišlo ,odpověděla že se na to podívá ,ale už se neozvala. Objednávku se pokusím zrušit mailem. Velké zklamání .

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Při objednávce bylo sděleno, že objednané zboží bude dodáno do týdne.
    Po týdnu jsem se telefonicky dotazovala na stav objednávky s tím, že paní mi odpověděla, že je zboží ve výrobě. Přitom bylo uvedeno, že na skladě je 5 ks tohoto divadla. Paní mne ubezpečila, že určitě zboží dorazí, ale jestli chci, můžu objednávku zrušit. Stále čekám...

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Žádná flexibilita. Fakturu slibují do dalšího pracovního dne, po týdnu čekání jsem si o ní musela napsat. Po připsání peněz na účet prý posílají zboží obratem, uplynulo dalších 10 dní od odeslání peněz a nic....
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Rychlé vybavení objednávky a sklad/výdejní místo v blízkosti mého pracoviště
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Figurky loutek celé rodinky "Spejblové"jsou skvělé, přímo vynikající, ale ve světě konkurence se poměrně o vás málo ví a to jako prodejce, tak výrobce. Protože jsem si chtěl splnit jedno dávné dětské přání, brouzdal jsem na internetu ve vyhledavači a ve vybírání jsem narazil na váš obchod. Ale i tak skvělé výrobky se samy prodávají, není třeba velké reklamy; stačí informace, která povzbudí srdce nejen dětské, ale i dospělé.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 2 lety

12. 7. objednávka, faktura 21. 7. 2017 a dodávka v nedohlednu.

• neodpovida na stiznost

ok