• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 5 měsíci

• po 12 dnech žádná odezva, jen, že děkují za objednávku, ale nic není vyřízeno.
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 8 měsíci

Tobogán je jedinečný, kouzelný. Jsem moc ráda, že dorazil. Děkuji.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 8 měsíci

Nádherná loutka

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 9 měsíci

• Pred 2 tydny provedena objednavka, dle jejich info mela dalsi den byt zaslana faktura na zaklade ktere se melo hradit. Faktura ani pres moji upominku do dnesniho dne nedorazila ani me nikdo nekontaktoval.

Po sedmi dnech mi kromě automatu nikdo neodpověděl.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 10 měsíci

Ani po deseti dnech objednané zboží nedorazilo

• rychlé vyřizení
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 10 měsíci

• Není možno se s obchodem telefonicky spojit a zjistit stav objednávky, uvedené číslo hovory nepřijímá.
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 10 měsíci

je to už 14dnů a zatím jsem dostala jenom poděkování za objednávku a zboží nikde!!!!!!!!

• Do firmy se nedá dovolat
    • Nespolehlivost

Tento obchod nedoporučuji ! Už 14 dni čekám na loutkové divadlo. Před týden jsem se asi na dvacátý pokus dovolala a paní mi tvrdila , že zboží posílali . Když jsem ji řekla že to není možné protože v mailu mám jen automatické potvrzení objednávky a že mi nic nepřišlo ,odpověděla že se na to podívá ,ale už se neozvala. Objednávku se pokusím zrušit mailem. Velké zklamání .

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Při objednávce bylo sděleno, že objednané zboží bude dodáno do týdne.
    Po týdnu jsem se telefonicky dotazovala na stav objednávky s tím, že paní mi odpověděla, že je zboží ve výrobě. Přitom bylo uvedeno, že na skladě je 5 ks tohoto divadla. Paní mne ubezpečila, že určitě zboží dorazí, ale jestli chci, můžu objednávku zrušit. Stále čekám...

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Žádná flexibilita. Fakturu slibují do dalšího pracovního dne, po týdnu čekání jsem si o ní musela napsat. Po připsání peněz na účet prý posílají zboží obratem, uplynulo dalších 10 dní od odeslání peněz a nic....
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

• Rychlé vybavení objednávky a sklad/výdejní místo v blízkosti mého pracoviště
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

Figurky loutek celé rodinky "Spejblové"jsou skvělé, přímo vynikající, ale ve světě konkurence se poměrně o vás málo ví a to jako prodejce, tak výrobce. Protože jsem si chtěl splnit jedno dávné dětské přání, brouzdal jsem na internetu ve vyhledavači a ve vybírání jsem narazil na váš obchod. Ale i tak skvělé výrobky se samy prodávají, není třeba velké reklamy; stačí informace, která povzbudí srdce nejen dětské, ale i dospělé.

• nakoupil v obchodě HEDA.cz před 1 rokem

12. 7. objednávka, faktura 21. 7. 2017 a dodávka v nedohlednu.

• neodpovida na stiznost

ok

obchod doporučuji

• Zboží jsem nedostala.
  • nakoupil v obchodě HEDA.cz před 2 lety

• velice kvalitni a krásné zboží
    • žádné

velmi dobrý a spolehlivý, kvalita, zboží přesně podle toho ,co je na internetových stránkách.