• Skvělá komunikace

• Zboží je dokonale zpracované
    • Za týden žádná reakce na objednávku ani email.

Obchod mel rozibty skladovy system a tak nesedela dostupnost s realitou. Bohuzel mi to bylo sdeleno az na muj dotaz, kdyz jsem volala, proc se objednavka nehybe. Pani na lince byla velmi mila, slibila mi dostupnost overit a taky tak udelala a ozvala se v domluveny termin.
    Bohuzel zbozi, ktere pro mne bylo stezejni skladem nebylo a tak jsem zrusila objednávku.

Operativní řešení objednávky ke spokojenosti zákazníka. Skvělá komunikace. Příjemné jednání. Děkuji. Jste skvělí.

Vstřícná a dobrá komunikace, ochota zodpovědět detaily o produktu.

• Zboží odpovídá popisu. Komunikace s obchodem na jedničku.

• Věci, které jinde nejsou
    • Komunikace obchodu
    • Zakoupili jsem poslední kus výrobku (vystavovaný), který nebyl navzdory ujištění kompletní (byla ale poskytnuta výrazná sleva)

Doporučuji.

• Zboží krásně zabalené.

Spokojenost.

• Zboží za 10 dní zatím nedorazilo.
    • Některé produkty už nemají,takže mi bylo telefonicky doporučeno jiné-podobné zboží.

Reakce obchodu HEDA.cz

Zákaznici jsme se omluvili, protože po vytopení skladu bylo objednané zboží poškozeno a výrobce sdělil, že tento druh zboží již vyrábět nebude. Paní jsem doporučila totožné zboží stejného výrobce, jen nebarevné, tedy v natur provedení. Paní byla nadšená, že přírodní materiál se dceři líbí. K objednanému zboží dostala tři dárečky, ale přesto napsala tuto recenzi. V lidech se mýlíme často..

Vstřícné jednání, snadná komunikace, rychlé doručení na sjednané místo - obchod mohu jedině doporučit.

Děkujeme, snažíme se :-)

• spolehlivost

Spolehlivý obchod, vřele doporučuji!

Děkujeme moc!

• Osobní domluva výborná komunikace

Moc děkuji :-)

• Přehledný eshop, výborná komunikace .

Eshop nabízí na přehledných stránkách krásné loutky a maňásky. S paní majitelkou je výborná komunikace . Jeji vstřícnost je bonusem..

Reakce obchodu HEDA.cz

Děkujeme a vážíme si Vás!

vše v pořádku

děkujeme :-)

• Krásné, kvalitní dřevěné hračky
    • Perfektní, rychlé, velmi vstřícné jednání

Děkujeme moc :-)

Zboží jsem zaplatila na základě obdržené faktury již 15.10.2019. Dodnes (22.10.2019) mi zboží nebylo doručeno. Žádám o nápravu.

• Rychlé doručení, vše v pořádku. Super

• Žádná komunikace

Je to dva roky, co jsem u této firmy učinila objednávku a nic se nedělo. Po telefonické rozmluvě mi bylo řečeno, že veškerá komunikace s nimi mi údajně spadla do spamu, ale pravda to nebyla. Jelikož tato firma nabízí zboží, které nemohu jinde sehnat, tak jsem si opět objednala. Šlo o nádobí od firmy smaltum.cz, opět žádná odezva. Byl to můj poslední pokus něco si u obchodu Heda.cz objednat.

Výborná komunikace a rychlé jednání - 20.2. jsem doplnil objednávku
    a 22.2. bylo zboží doma. Škoda jen, že firma Mašek skončila s výrobou
    větších klasických loutek (nad 30 cm) !