• Přehledný eshop
    • rychlé odeslání

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Na rychlosti si zakládáme :-).

• Spolehlivost

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14ti dnů

Chtěl jsem vrátit zboží ve lhůtě 14ti dnů a splnil jsem kroky k vrácení. Zásilku si nepřevzali a na telefonáty nereagují.

Dobrý den, Davide,

asi jste někde udělal chybu, protože vrácených balíků od zákazníků máme týdně několik a nikdy nebyl žádný problém. Pokud jste ovšem poslal na špatnou adresu a nebo například na dobírku, pak nemohlo dojít k doručení a převzetí.

A to, že bychom nereagovali na telefony není pravda. Dovoláte se k nám každý všední den od 7 do 15 jako další desítky zákazníků každý den,

majitel

Na eshopu bylo uvedeno dodání zboží do 3 dnů, poté proběhla ne moc milá emailová komunikace o zpoždění dodání zboží s určitostí odeslání čtvrtého prac. dne. Když jsem si v den, kdy mělo být zboží stoprocentně odesláno psala o sledovací číslo zásilky, přišel mi automatický email, že mé zboží se “už” kompletuje a zřejmě v nejbližších dvou dnech bude odesláno. Volala jsem tedy, zda jde o špatný vtip, po týdnu od objednávky. Chybu po telefonu uznali, že neproběhlo správné vykomunikování ohledně dalšího zpoždění, že tohle by se dít nemělo. Ale to je celé. Velká objednávka s veškerým zařízením pro štěně a já musela shánět na poslední chvíli vše jinde. Bylo by fajn nabídnout zákazníkovi něco, co pomůže jeho situaci řešit a napravit tím svou chybu. Bylo mi jen zmíněno, že ani neví, jestli by proběhla nějaká kompenzace. Protože jsem byla v situaci buď mít stěně bez ničeho a čekat kdoví jak dlouho a na další náklady tedy pořídit potřebné nebo vše rovnou zrušit a na poslední chvíli shánět vše jinde, zažádala jsem tedy o zrušení objednávky. Přišel jen zase automatický email. Takhle si dobrý klientský servis opravdu nepředstavuji.

Dobrý den, paní Žilková,

děkujeme za recenzi, byť negativní. Omlouváme se za komplikace, ale rád bych upozornil, že žádného zboží nemáme uvedeno "dodání do 3 dnů", ale vždy dobu, do kdy jsme zboží schopni expedovat, pokud není skladem. Ve Vašem případě tedy " k expedici do 3 pracovních dní".

Omlouváme se Vám, že ve Vašem případě došlo k posunu o jeden pracovní den a je nám líto komplikací, které Vám to způsobilo.

Veliká spokojenost!!!!

majitel

• Rychlost a spokojenost.
    • Nic.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Kvalitní zboží

vše v pořádku

Dobrý den, Ivano,

• Super výběr
    • Dobré ceny

majitel

Ochota obchodníka a rychlost didávky. Měnila jsem dokonce telefonicky objednávku, vše proběhlo O.K. Díky.

majitel

rychle doruceni, kocarek v poradku, jen chci podotknout ze kola tohoto kocarku jsou moc lehoucke a budu jen doufat ze neco vydrzi na dlazbe se moc klepou, jinak jsem spokojena.

• Rychlé dodání, velký výběr

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku Na rychlosti si zakládáme :-).

• Delsi doba dodani

Dobrý den, Marcelo,

děkujeme za recenzi. Objednala jste si zboží, u kterého bylo uvedeno "k expedici do 2 pracovních dnů" a druhý pracovní den jsme ho i expedovali.

Děkujeme za objednávku a přejeme pěkný den,

majitel

• To aby připravili objednávku km trva 3 dny a zboží nedostanete dříve než za jeden týden. Velice nedoporučuji objednávat před e-shop, dlouho to trvá. A ani nepomůže když hm voláte ze to potřebujete dříve, nic s tím nedělají, pouze posouvají datum kdy to má přijít.

Dobrý den, Aneto,

děkujeme za lživou recenzi. Více nemá smysl se k tomu vyjadřovat. Termíny, které byly uvedeny při objednání zboží jsme beze zbytku splnili.

majitel

• 17.7. emailem potvrzeno přijetí a zaplacení objednávky s tím, že nejpozději do 4prac.dnů bude vyskladněno, dnes 25.7. a nic se neděje

Nechtějte po mě nyní něco hodnotit, zatím velké zklamání.

Dobrý den, Evo,

zboží jste si objednala 17. července. V objednávce bylo zboží, u kterého bylo uvedeno "k expedici do 3 pracovních dnů". Zboží jsme expedovali 4. pracovní den. Za jednodenní zpoždění se omlouváme.

Hodnocení odesílá Heuréka automaticky a my neovlivníme, že Vám přijde ještě před tím, než Vám zboží dorazí.

Absolutní spokojenost

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v absolutním pořádku :-).

majitel

Dá se autem dojet až k obchodu, dostatek parkovacích míst. Ochotný personál.

Dobrý den, Hano,

spokojenost