• rychlost přípravy, sortiment

Pěkná voliéra, bezproblémový nákup, rychlé dodání, doprava zdarma.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Na rychlosti si zakládáme.

Radek Veselý

Vše dle očekávání. Mohu jen chválit a doporučovat.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) A vážíme si toho, že nás budete chválit a doporučovat :-).

Radek Veselý

Dobrá komunikace a rychlé dodání.

Radek Veselý

Pěkné,kvalitní zboží,příznivé ceny a spolehlivý obchod.

Dobrý den, Hanko,

Radek Veselý

• Rychlí, orientovaní, ochotní...

Radek Veselý

Vše bylo super, včetně tel. komunikace.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v super. :-)

rychlé dodání, dobrá komunikace

• objednané zboží mělo lhůtu expirace do 4/2024

Dobrý den, Vojtěchu,

děkujeme za recenzi, byť nepravdivou. Objednal jste si sprej Repelent PREDATOR Junior Spray 150ml, který dobu exspirace stanovenou nemá. Je na něm pouze uvedeno, že je doporučeno produkt spotřebovat do 2 let od data výroby.

Výrobky s exspirovaným datem minimální trvanlivosti nebo produkty po datu exspirace ZÁSADNĚ na našem eshopu a prodejnách NEPRODÁVÁME!

S pozdravem,

jednatel

• sortiment, rychlost

Rychlé dodání, velký výběr

Radek Veselý

• Dodržení datumu odeslání, příznivé ceny...
    • Opravdu kvalitně zabalené zboží - dostávala jsem se do něho skoro deset minut Ale jelikož šlo o tenké kovové části, tak jsem za to byla ráda
    • Obchod mohu doporučit, jen koukat zda je zboží skladem, nebo bude delší dodání, pak předejdete zbytečným obávám zda zboží přijde - toto je spíš reakce na ostatní recenze...

Dobrý den, Renato,

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Balíky balíme tak, aby vydržely i pád pod kola kamionu :-))).

Radek Veselý

Velky vyber jak pro pejsky tak kocicky !

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) A vážíme si toho, že oceňujete náš výběr z více jak 28 000 položek zboží :-).

• Rychlost, kvalita

Radek Veselý

Velmi dobry vyber vseho druhu !

Radek Veselý

S vašim obchodem jsem velice spokojená. Kocour má vše co potřbuje. Vřelé díky.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) A my děkujeme Vám, že jste si pro svůj nákup vybrala nás :-).

Hezký den,

Radek Veselý

Vše naprosto v pořádku. Doručení do 2 dní jak uvádějí při nákupu.Slečny na provozovně vstřícné.

Radek Veselý

• Vždy vše super,rychlost,cena, dobře zabalené.

Dobrý den, Ivo,

Vše super a to vždy.

Dobrý den, Štěpánko,

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku - a to opakovaně :-).

Radek Veselý

Rychlé a vstřícné jednání. Děkuji.