• příjemné a ochotné prodavačky

vše v pořádku, jsem spokojená a doporučuji obchod

• rychlý výběr
    • dlouhá dodací lhůta

Píšete dodací lhůtu do 10 dnů, tato doba je dlouhá. Navíc bez jakékoliv komunikace.

Dobrý den, paní Zmeková.

děkujeme za recenzi, byť ne pozitivní. Objednala jste si zboží 13.4. U zboží, které jste si objednala, byla uvedena doba k expedici za 10 pracovních dní. Zboží jsme Vám odesílali 8. pracovní den, tedy 24.4. - i tak jste objednávku stornovala.

Váš argument, že "doba je dlouhá" je úsměvný. Proč jste si to tedy objednávala? O všem jste byla informována a my expedovali ještě s předstihem.

S pozdravem,

majitel

• široká nabídka, nízké ceny
    • rychlost dodání
    • pečlivě zabaleno
    • kvalitní zboží

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Tolik pochvaly, až se trochu červenáme :-D Budeme dělat vše pro to, abychom Vás nezklamali i v budoucnu...

Lepší cena

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-)

Radek Veselý

Velký výběr, vstřícná domluva a ochota věnovaná zákazníkovi.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Taková milá slova bychom mohli číst pořád. Děkujeme Zdeňko, že jste si udělala čas na tak pěknou recenzi...

• Příjemná obsluha

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Příjemná obsluha? Děkujeme, těší nás to. Kolegyně a kolegy to moc potěší :-).

• Vše v naprostém pořádku

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v naprostém pořádku. :-) Maximální spokojenost? Vy už nám nedáváte moc prostoru pro zlepšení :-D Příště to zkusíme na "ultimátní mega maximální spokojenost" :-D

• Objednat a vyzvednout

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Objednat, vyzvednout a začít používat - ideální postup :-D.

Spolehlivý obchod

• blesková reakce
    • slušná cena
    • Dražší poštovné

Spokojen !!

Dobrý den, Ladislave,

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Použiji otřepané: Blesk je náš pomalejší brácha :-).

Ohledně poštovného. Zvolil jste si Zásilkovnu. Kdybyste si vybral dopravce GLS (boxy nebo výdejní místa), měl byste dopravu za 69 Kč a to mi přijde jako velice dobrá cena. Zvažte to prosím pro příští objednávku.

majitel

Spokojenost

Dobrý den, Vlaďko,

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Spokojenost zákazníka = náš cíl. To je jak slogan od pana Bati :-D

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Na rychlosti si zakládáme.

Radek Veselý

Kvalitni a chutne krmivo pro kotata

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) A že koťátkům chutná :-).

Dobrý den, Nikol,

Radek Veselý

• Vždy jsem maximálně spokojená. Velký výběr, dobré ceny.

Dobrý den, Nikol,

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Stálých zákazníku si velice vážíme a doufáme, že Vás i v budoucnu nezklameme :-).

Radek Veselý

Naprostá spokojenost, bleskové dodání. Výborná komunikace.

- dobrá komunikace
    - nabídka zboží
    -přehlednost stránek nabídky

• cena, sortiment

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. :-)

Radek Veselý

• Rychlost a spolehlivost.

Dobrý den, Františku,