Skvěle ceny , akorát doprava trvala týden , když jsem se sháněla po balicku, byla s nimi dobra komunikace .
    DOPORUČUJI.

Vše Ok

• Objednávka byla vyřízena dřív než byla napsána expedice

Skvělá komunikace a domluva s obchodem. Moc děkuji, děláte svou práci na jedničku :)

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Takové krásné recenze nás vždy nabijí pozitivní energií do další práce :-)

Vždy spokojenost!

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vždy vše v pořádku :-). Budeme dělat všechno pro to, aby tomu tak bylo i nadále! :-)

Rychlost a cena.

Dobrý den, Martine,

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Na rychlosti si zakládáme.

• přehlednost nabídky
    • komunikace o stavu objednávky

• Rychlost, spolehlivost, výborná komunikace

Dobrý den, Jano,

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Na rychlosti si zakládáme.

zatím nepoužito

Radek Veselý

• Dobrá komunikace s obchodem,velký výběr zboží

Radek Veselý

• Zboží jsem obdržela v pořádku a dle požadavků.

S obchodem jsem spokojená.

šikovné prodavacky

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Kolegyně Vaše pochvala moc potěší :-).

• široká nabídka produktů

Jsem spokojena :)
    Vše proběhlo na výbornou :)

Dobrý den, Bohumilo,

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). A že jsme od Vás dostali výbornou - tedy za jedna :-).

• drahá doprava

Dobrý den, paní Pudichová,

děkujeme za zpětnou vazbu. Poznámce o drahé dopravě ale nerozumím. Díval jsem se na Vaši objednávku a kdybyste zvolila dopravu se společností GLS do odběrného místa nebo boxu místo Vámi vybrané Zásilkovny, tak jste ji mohla mít 69 Kč. To mi opravdu drahé něpřijde.

majitel

• Rychle dodani
    • Vyber hracek

Radek Veselý

Vše v pořádku, velký výběr, dobré ceny...

Radek Veselý

Objednávku jsem učinila v pátek 9.2. kdy mi bylo řečeno, že bude k dispozici během 5-7 dnu což mi vyhovovalo, protože jsme odjížděli na hory ,za dva dny mi bylo sděleno ,že je připravena k vyzvednutí, ale mám jen 2 dny kvůli malé kapacitě na prodejně,chápala jsem to a tak jsem si vyzvednutí odložila. Dnes jsem přišla na prodejnu v Praze 8 obchodní centrum Krakov a byla jsem zklamaná!! Udělala jsem si online objednávku abych nemusela čekat a takový nezájem jsem ještě neviděla.Na připravení objednávky jsem čekala 15 minut a nic se nedělo pak jsem se prodavačky zeptala jestli to bude trvat ještě dlouho, že bych si nakoupila,žádná odezva.....!! Odešla jsem nakoupit a vrátila se zpět až za 15 minut. Na prodejně byly 3 prodavačky ale nevím co tam dělaly.Žádná omluva. Tady už nikdy nenakoupím a prodejnu nedoporučuji.

Dobrý den, paní Hölzlová,

jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu - i za negativní. Co ale rád nemám, když si někdo vymýšlí. V prvé řadě v žádné naší zprávě nepíšeme nic o vyzvednutí do 2 dnů. Všude žádáme zákazníky o vyzvednutí do 3 dnů. Zároveň píšeme, že je možné dobu prodloužit, pokud nás o to požádáte.

Dále není pravda, že byste čekala na vyzvednutí 15 minut, dokonce ani ne 10 minut. Čekala jste o něco déle, než bývá standard, protože kolegyně na počítači v kanceláři potřebovala vyřešit dobropis se zákazníkem, který byl na prodejně před Vámi. Navíc v pátek odpoledne (tak jako v jiných obchodech) bývá na prodejně více zákazníků. Pokud Vás zajímá, co kolegyně na prodejně dělaly, rád Vám to sdělím: svoji práci. :-) Obsluhovaly zákazníky a rozebíraly zboží. V pátek odpoledne bývá na prodejně poměrně rušno. Respekt k práci druhých by Vám určitě neuškodil.

Mrzí nás, že jste u nás nebyla spokojená, ale asi bude opravdu lepší, pokud budete nakupovat jinde.

S pozdravem,

majitel

• Ceny zboží
    • Široký sortiment
    • Přehledný web
    • Doprava zdarma od určité částky

Vždy jsem tu velice spokojená.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za velice milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku :-). Budeme dělat vše pro to, abychom Vaši důvěru nezklamali ani v budoucnu.

Radek Veselý

• Moje první objednávka v HappyZoo. Obrovsky mile překvapený s rychlostí vyřízení (ve středu v noci objednáno, v pátek dopoledne připraveno k vyzvednutí).
    • Vřelá komunikace
    • Za objednané zboží cena v porovnávání druhá nejnižší na trhu

Dobrý den, Martine,

děkujeme Vám za krásnou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že při Vaší první objednávce u nás bylo vše v pořádku :-). Na rychlosti si zakládáme.

Doufáme, že Vaši důvěru i v budoucnu neztratíme.