Celkova spokojenost

Dobrý den, Jano,

děkujeme Vám za recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-)

• Vše v pořádku

maximální spokojenost

• Dobrý výběr
    • Rychlé doručení

Naprostá spokojenost s obchodníkem.

Dobrý den, Štěpáne,

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Na rychlosti si zakládáme.

• Rychle
    • Jednoduche

• Vstřícnost
    • Kvalita zboží

Dobrý den, Terezie,

Radek Veselý

Maximální spokojenost. Úžasná komunikace, super zboží. A konečně obchod, který zboží pořádně zabalí, aby nedošlo při přepravě k poškození. Opravdu jsem ráda, že funguje tento obchod.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Taková krásná recenze se nádherně čte :-).

vše super

Radek Veselý

• Klec pro dvě andulky a Kakariki super a krásné zpracování

Dobrý den, Jitko,

Radek Veselý

Zboží uvedeno "skladem". Doručení se dvakrát posouvalo a při druhém termínu už doručení "cca. xy". Nakonec jsem objednávku zrušil a objednal jinde a za lepší cenu. Ale oceňuji, že obchod komunikoval. To bylo v pořádku. Jinak nic.

Dobrý den, pane Šolto,

děkujeme za recenzi, ale není úplně pravdivá. Vámi objednané zboží skladem nebylo. Ani nemohlo být, toto zboží máme pouze na objednávku. U zboží bylo uvedeno "k expedici do 2 pracovních dnů" a toto jsme bohužel nesplnili. Dodavatel má u tohoto zboží výpadek a není nám schopen říci, kdy ho opět naskladní.

Omlouvám se ze komplikace a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

Radek Veselý

Mohu jenom doporučit vše v naprostém pořádku.

Obchod je super ✋♥️♥️♥️

Dobrý den, Lucie,

Radek Veselý

• Doručeno do 3 dnů, dobře zabaleno, spokojenost. A ve slevě.

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Na rychlosti si zakládáme :-).

Veliká spokojenost

vše o.k.

vše v naprostém pořádku

Radek Veselý

Velmi ochotní pracovníci. :-)

Reakce obchodu HappyZoo

děkujeme Vám za milou recenzi a za plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-).

• Cena a rychlost

Radek Veselý

Velky sortiment, jen dodaci lhuty byvaji trochu delsi !

Dobrý den, Matyldo,

děkujeme Vám za milou recenzi a za téměř plný počet hvězdiček. Jsem rádi, že bylo vše v pořádku. :-) Na rychlosti si zakládáme, takže jestli jsme podle Vás pomalejší, tak musíme ještě zrychlit :-) Záleží ale na tom, jaké zboží si objednáváte a jakou má uvedenou expediční dobu...

• Velký výběr