• Připraveno tak, jak bylo domluveno, bytelně zabaleno, přidán návod na přípravu, každá položka označena o jaké jídlo jde.

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za plné hodnocení. Skvělá skladnost - minimalistický obal, trvanlivost a jednoduchost ohřevu jsou parametry, pro které si nás zákazníci oblíbili.

výborné :-)

Reakce obchodu Hamham.cz

Moc nás těší, že Vám chutná. Když nás doporučíte Vašim známým, moc nám to pomůže zlepšovat služby pro zákazníky.

• Kvalitni jidlo
    • Chutove vyborne
    • Moznost osobniho vyzvednuti hotovych jidel
    • Kupuji casto a neexistuje zadna vernostni sleva
    • Zadne promoakce na levnejsi dopravy pripadne cena dopravy dle vyse objednavky

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za doporučení. Jak jsem psal k cenám výše, abychom dodrželi kvalitu nemůžeme nabízet slevy, jako v supermarketech. Cenu dopravy naši zákazníci řeší větší objednávkou, třeba na měsíc. Díky dlouhé době spotřeby si tak rozmělní cenu dopravy, která není levná. Toho jsme si vědomi. Jsme rádi za zákazníky, kteří pro hodnoty našich jídel tuto cenu akceptují.

Igor z HAM*HAM

• Nevýhoda je, že je otevřeno jen do 17,00 hodin, to stíhám jen v pátek.

• dobrá nabídka
    • téměř žádná zeleninová jídla

Nakupujte u Ham Ham! Jídlo je chutné, snadná příprava, služby skvělé, všechno frčí jak má, moc chválím.

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za plný počet. Jsme rádi, že oceňujete kvalitu jídel a jejich snadnou přípravu. I pro více lidí najednou ohřejete jídla ve varném obalu v horké vodě. To je unikátní řešení na českém trhu.

Igor, chef HAM*HAM

• Dostupnost a vyzvednutí v místě mého bydliště

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za 100 %. Je to pro nás potvrzení, že to hlavní, kvůli čemu tady jsme - vaření dobrého jídla, lidé stále ocení.

Igor, chef HAM*HAM

Vždy mají chutné jídlo, někdy i překvapí chutí, že pak toho je málo

Reakce obchodu Hamham.cz

Martine, díky za 100%. Moc nás to těší. Neustále se snažíme na recepturách pracovat. Okuste naše novinky, jako přírodní krůtí plátek, selské brambory, nebo dýňovou polévku.

• Kvalita
    • Velmi, velmi chutné, bez chemie
    • Balení, praktické sáčky, superkomfortní ohřev
    • Výběr jídel
    • Dříve velmi spolehlivá & flexibilní doprava
    • Cenová politika
    • Slevy = neslevy
    • Díky nepochopitelným "slevám" a nemožnosti jejich kombinace, i při velmi vysoké celkové ceně objednávky, už bohužel neobjednávám a asi ani nebudu, škoda, moc mi chutnalo, při objednávce nad 2 tis. Kč sleva 125,- na dopravu je trochu, s prominutím, výsměch

Díky ne zcela (pro mě) pochopitelným "slevám" a nemožnosti jejich kombinace, i při velmi vysoké celkové ceně objednávky, proto už bohužel neobjednávám a asi ani nebudu, škoda, moc mi chutnalo, při objednávce nad 2 tis. Kč sleva 125,- na dopravu je trochu, s prominutím, výsměch, nezlobte se na mě, zvláště při opakovaných větších objednávkách, díky za pochopení..

Dobrý den Lubore,
    není naším cílem na dopravě jakkoli vydělávat. I při ceně 125,- Kč za doručení cenu minimálně stejnou částkou dotujeme.
    Cenu za chlazenou dopravu s kontrolovanou teplotou nelze porovnávat s cenami za dopravu u zboží nepodléhajícího zkáze. Bohužel, v tuto chvíli nejsou v ČR dostupné dopravní platformy, kde bychom se dokázali dostat na cenu v řádech desetikorun za doručení.
    S tím souvisí i politika slev a rentability naší produkce. Slevy poskytujeme výjimečně a to zákazníkům, kteří nakupují pravidelně, což platilo i ve Vašem případě. Pokud chceme i nadále doručovat kvalitu, nelze naše jídla degradovat slevami, jak je běžné v řetězcích. To je i důvod, proč tam naše jídla nenajdete.
    Velice mě mrzí, že Vás ztrácíme. Pokud by byl prostor na nápravu, ozvěte se mi na [email protected].

Igor, chef HAM*HAM

Jídlo by mělo mít trvanlivost až 60 dní. Pytlíky jsem si rozdělila s kolegyní paní Tichou, ta má vícečlennou domácnost, já jsem sama.
    Koukala jsem (dnes je 10.2.) je tam spotřebujte maximálně do 20.3.. to je měsíc a kousek. Dokonce bramboráky, které jsem si objednala pro mě, jsou do 17.2.. Asi mi nezbývá, než se dalších 14 dní přejídat.
    Od Vás přišel tento dotazník spokojenosti, ale zboží jsme dostali až včera.

Reakce obchodu Hamham.cz

dostatečná trvanlivost je bohužel problém, se kterým se potýkáme po celou dobu pandemie. Jednoduše řečeno, obrátka zboží je jako na houpačce. Před pandemií jsme měli vytvořené predikce, které nám usnadňovali plánování produkce tak, že jsme za 7 dní prodali celý sklad. Ale to nyní nefunguje.
    Když se takový problém stane, zákazníkům jídla po expiraci obratem vykompenzujeme. Pokud jste nestačila jídla sníst, ozvěte se nám na [email protected], určitě se domluvíme.

Igor, chef HAM*HAM

• můžu se stavit když jedu kolem

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za hodnocení, co můžeme udělat pro to, aby příště bylo 100 %?

Igor, chef HAM*HAM

Např. uvádějí trvanlivost 60 dnů ale realita byla lhůta k spotřeby 10 dnů, přitom nešlo o zkrácenou lhůtu. Polovina výrobků nechutná. Na email neodpověděli. Podruhé jsem se u nich spálil, nedoporučuji.

Reakce obchodu Hamham.cz

máte pravdu. Váš e-mail z 6.01. nám zapadl. Bohužel, díky pandemii a našemu rozdělení zákazníků, kteří byli ze 70 % se segmentu HoReCa, jsme museli v závěru roku optimalizovat naše lidské zdroje. Nejsme restaurační provoz a na žádnou podporu jsme díky tomu nedosáhli. Doba je složitá a samostatný člověk na zákaznické podpoře se pro nás stal luxusem. Práci jsme si museli podělit.
    To je i důvod nedostatečných trvanlivostí, jak sem zde již psal. Odbyt jídel je jako na houpačce a my nemůžeme použít predikce, které jsme používali k plánování produkce.
    Která jídal Vám nechutnala? Já osobně vše pravidelně ochutnávám a za naše jídla dám ruku do ohně. Budu rád, když mi napíšete na [email protected]

Igor, chef HAM*HAM

Přehledné internetové stránky, rychlá expedice,
    kvalita jídla velká spokojenost.

Reakce obchodu Hamham.cz

Díky za 100 %. Budeme rádi, když o nás povíte Vašim přátelům. Čím víc skvělých zákazníků, jako Vy, tím Vám budeme přinášet lepší služby, třeba levnější dopravu.

Jako vždy perfektní

Reakce obchodu Hamham.cz

Díky za 100 %. Jsme nastaveni na to, aby naše jídla byla stále stejně kvalitní. Jak v surovinách, tak v chuti.

Igor, chef HAM*HAM

Jídlo nám chtutná. Rychlá příprava bez práce. Objednáváme pravidelně. Doporučuji. Je však potřeba zlepšit organizaci dopravy zákazníkům domů - hlásit čas doručení 1-2 hod. předem.

Reakce obchodu Hamham.cz

Pracujeme na tom, od 14.02.2022 budeme mít nové dopravce. Budeme se snažit, aby příště bylo 100 %.

• dostupny vydej
    • vydejna kobylisy bez chyby
    • info o primo dostupnych jidel se slevou chybi, vidim az na tabuli pred vchodem

doporucuji

Reakce obchodu Hamham.cz

Aktuální nabídku jídel a slev v našem obchodě v Praze 8 v Kobylisy najdete na této stránce: https://www.hamham.cz/rychly-obed-rychla-vecere-od-hamham.

Igor, chef HAM*HAM

• Kvalitní hotové jídlo v sáčcích, dovoz až k bytu (obnoven)

Reakce obchodu Hamham.cz

Moc nás těší 100 %, děkujeme. Od 14.02.2022 posilujeme rozvozy o nového dopravce.

Igor, chef HAM*HAM

• Pro mne nevýhodou obchodu je nemožnost platby v hotovosti kurýrovi při převzetí nákupu.

Nevýhodou je nemožnost patky za zakoupené zboží v hotovosti kurýrovi. Formálně táto možnost uvedená je ,ale je nefunkční. Pokud bude táto možnost reálna já budu trvalým zákazníkem s každoměsíčním nákupem Dodávané produkty jsou kvalitní a technologicky dobře upravené jak pro skladování tak tepelnou úpravu

Reakce obchodu Hamham.cz

Jsem rád, že Vám chutná. Dobrou zprávou pro Vás je, že tento týden přidáváme nového dopravce a do 14 dnů bude možná i platba dobírkou u kurýrů.

• Rychlé, dobrá komunikace

Nevím o žádné

Reakce obchodu Hamham.cz

Naši zákazníci pro dotazy mohou využít telefon, e-mail i online chat přímo na e-shopu. I, když jsme museli optimalizovat naše lidské zdroje, stále se snažíme maximálně reagovat. Budeme se snažit, aby příště bylo 100 %.

Igor, chef HAM*HAM

• Výborné a kvalitní jídlo.
    • Výhodu výborného a kvalitního jídla kazí zoufalý způsob dodání objednaného zboží. Pokud máte dva zbytečné dny dovolené pro čekání na dodání zboží, tak doporučuji. Jídlo je opravdu výborné.

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za hodnocení. Rozvážíme chlazené zboží, a proto máme omezené možnosti pro využití jiných dodavatelů.

Chlazená jídla doručujeme na 90 % adres v ČR. HAM*HAM jídla dovezeme na Vaši adresu, nebo si je můžete zdarma vyzvednout v našich výdejnách na Praze 8 - Kobylisy, nebo v Hradci Králové - Vysoká nad Labem. Uzávěrky objednávek pro jednotlivé rozvozové trasy najdete zde - https://www.hamham.cz/uzaverky-objednavek-rozvozovych-tras.