• kvalita zboží (3)
  • ochota (3)
  • nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 týdny

• velmi drahé

Reakce obchodu Hamham.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Víme o tom, že nejsme na trhu nejlevnější, ale kvalita hold něco stojí. Snažíme se vařit poctivě, bez náhražek, proto jsou naše jídla dražší. Nejspíš Vás to zase tolik neodradilo, když už od nás máte deset objednávek. Snažili jsme se Vám vždy vyjít vstříc, ať už komunikací nebo doobjednáním jídel, která jste chtěl později nad rámec objednávky. Mrzí nás, že nedoporučujete náš obchod.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 týdny

• Výborná chuť
    • Úsporně zabaleno na cesty
    • Vždy bez problému
    • Trvanlivost jídla ideální, když zbyde z dovolené, využijeme i déle

Reakce obchodu Hamham.cz

moc děkujeme za pochvalnou recenzi. Jsme rádi, že Vám naše jídlo chutná a hlavně, že oceníte naše praktické balení. Dlouhá trvanlivost je jedním z hlavních benefitů našich jídel. Důležité je, že naše jídla vydrží dlouho díky ověřeným postupům a metodě pasterizace. Žádné konzervy, žádné přidané konzervanty, jen plnohodnotné jídlo.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

• Obrovská ochota, zboží připravené k vyzvednutí během krátké doby po objednání

Reakce obchodu Hamham.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Pokud je to v našich možnostech, snažíme se zákazníkům vždy vyjít maximálně vstříc. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

• rychlé jednání a vstřícné jednání
    • možnost objednání ze dne na den
    • kvalitní jídlo
    • snadná možnost přípravy
    • i přes nabídnutou možnost platby kartou, řidič neměl terminál

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s kvalitou našich služeb i jídla spokojená. O absenci platebního terminálu jsme již jednali s naším dopravcem, který se moc omlouvá. Řidič terminál u sebe měl, ale ten byl po celém dni vybitý. Dopravce nás ujistil, že se již tato situace nebude opakovat. Přejeme Vám krásný den.

• Dodací lhůta dlouhá

Postrádám sdělení, kdy přibližně jídlo přivezou. Čekala jsem 14 dní a poté mi napsali SMS, KDY jídlo přivezou.
    Jinak o.k.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, zboží jste si objednala 4. ledna a objednávka Vám byla doručena přesně za týden (v den, který jste si zvolila při vytváření objednávky) 11. ledna. Pokud jste chtěla dostat jídlo dříve, stačilo zadat jiné datum, které bylo ve výběru (7. nebo 9. ledna). Nechápeme proto Vaši reakci o čtrnácti dnech čekání. SMS se zasílá vždy až v den, kdy je zboží doručováno.

Jsme rádi, že Vám naše jídlo chutnalo a věříme, že si opět u nás objednáte.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• opakovaně využíváme
    • vzhledem k našemu bydlišti je škoda, že nemáme provozovnu ani jiná výdejní místa blízko.

Reakce obchodu Hamham.cz

děkujeme za Vaši kladnou reakci. Jsme rádi, že se k nám stále vracíte. Náš externí dopravce síť rozvozu neustále rozšiřuje, takže v budoucnu to k nám snad budete mít blíž.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Kvalita,rychlost

Reakce obchodu Hamham.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. U nás si na kvalitu opravdu potrpíme! Vaříme pouze z výběrových surovin bez přidaných konzervantů.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

• příjemné, vstřícné a ochotné jednání, jídlo chutné a rychle k použití

S obchodem jsem velice spokojena - jen trošku nefungovala přepravní služba - nebylo doručeno v domluveném termínu (ale za to obchod nemůže).

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s komunikací našeho personálu a chutí jídla spokojena. Snažíme se vařit poctivě v duchu domácí kuchyně. S dopravcem budeme jednat o nápravě, za jeho přístup se omlouváme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

Nejlepší jídlo s jakým jsem se ve vývařovnách setkal.

Reakce obchodu Hamham.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. U nás v Hamham.cz se snažíme vařit spíše v duchu restaurací, proto jsou naše jídla tak dobrá. Jsme rádi, že jste spokojen.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• doporučují

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Maximální spokojennost.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Kvalitní suroviny, tradiční recepty a radost z dobře odvedené práce, to je to, na co u nás v Hamham.cz sázíme. Jsme rádi, že se naše snaha vyplácí a zákazníci jsou spokojení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 5 měsíci

• Člověk se nemusí starat o vaření.
    • Pod názvem "velký španělský ptáček" si představuji VELKÝ !!!

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi.

Váš subjektivní pocit ohledně velikosti porce španělského ptáčka samozřejmě respektujeme, ale pro srovnání s jinými výrobci bychom rádi sdělili, že normovanou gramáží čistého masa k výrobě našeho španělského ptáčka je celých 150 g, přičemž běžně užívanou standardní gramáží jiných výrobců je 100 g masa.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 5 měsíci

• Skvělé jídlo za rozumnou cenu.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den Ctibore, jsme rádi za každého zákazníka, který dokáže ocenit srovnání kvality a chuti našich jídel v poměru k jejich ceně.

Děkujeme za 100% ohodnocení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 6 měsíci

• Perfektní a rychlý obchod.
    • Žádné nevýhody.

Perfektní a rychlý obchod a takové dobroty, co tam mají, asi nikde jinde neseženete.To je můj názor. Děkuji. Pavel Stohr.pavel.stohr@seznam.cz

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme Pavle za pochvalu naší kuchyně. Stoprocentní výborná chuť a domácí kvalita jsou našimi prioritami číslo jedna. Stejně tak, jako rychlost dodání a maximální spokojenost zákazníka.

100% hodnocení z Vaší strany nás nesmírně těší.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 6 měsíci

Jídlo velmi chutné, snadno ohřívatelné a skvěle zabalení.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, kvalita a chutnost jsou dva základní pilíře, na kterých je společnost HamHam postavena. Obaly, ve kterých jídlo dodáváme jsou skladné a jídlo v nich ohřáté do 10ti minut. Stačí vložit obal do hrnce s horkou vodou a po vyjmutí servírovat. Odpad je minimální :)

Děkujeme za krásnou recenzi s pěti hvězdičkami :)

• Na dovolené "uvařeno" 4 druhy chodů za 10 minut

100% doporučuji

Reakce obchodu Hamham.cz

ANO. Víme jak je pro naše zákazníky důležitá rychlost přípravy pokrmů, která jde ruku v ruce s výbornou chutí a kvalitou našich jídel. Jídlo v obalu se jednoduše vloží do hrnce s vroucí vodou a do 10ti minut servírujete. Kromě toho jsou balení skladná, takže v lednici zaberou minimum místa.

Za 100% ohodnocení děkujeme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 7 měsíci

• dostanete presne to, co slibuji, kvalitni jidlo s vybornou chuti a dobrou konzistenci
    • skvela svickova!
    • absolutne nesrovnatelne s konzervama a pod.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, chuť domácí kuchyně, kvalita jídel, poctivost, skladnost a rychlá příprava...... svíčková je skutečně svíčková..... to jsou věci na kterých si zakládáme. Těší nás, když je naši zákazníci dokáží ocenit.

Moc děkujeme za hezkou recenzi :)

vše v pořádku

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 7 měsíci

• Pro pravidelné odběratele nutnost odebírat na 2500 nebo platit dopravu. Někdy přijdou pokrmy s týdenní expirací

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, pravděpodobně patříte mezi naše velkoobchodní zákazníky, kterým poskytujeme rabat z našich maloobchodních cen. Z toho důvodu už bohužel pro nás není možná další sleva na dopravu při nižší objednávce.

Většina našich jídel má trvanlivost až 60 dní. Bohužel zpětně nedokážeme identifikovat, kde byl problém. Do budoucna nás prosím při takové nesrovnalosti okamžitě kontaktujte na eshop@hamham.cz.

Děkujeme za kladné hodnocení