• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 týdny

• doporučují

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 týdny

Maximální spokojennost.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Kvalitní suroviny, tradiční recepty a radost z dobře odvedené práce, to je to, na co u nás v Hamham.cz sázíme. Jsme rádi, že se naše snaha vyplácí a zákazníci jsou spokojení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Člověk se nemusí starat o vaření.
    • Pod názvem "velký španělský ptáček" si představuji VELKÝ !!!

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi.

Váš subjektivní pocit ohledně velikosti porce španělského ptáčka samozřejmě respektujeme, ale pro srovnání s jinými výrobci bychom rádi sdělili, že normovanou gramáží čistého masa k výrobě našeho španělského ptáčka je celých 150 g, přičemž běžně užívanou standardní gramáží jiných výrobců je 100 g masa.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Skvělé jídlo za rozumnou cenu.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den Ctibore, jsme rádi za každého zákazníka, který dokáže ocenit srovnání kvality a chuti našich jídel v poměru k jejich ceně.

Děkujeme za 100% ohodnocení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

• Perfektní a rychlý obchod.
    • Žádné nevýhody.

Perfektní a rychlý obchod a takové dobroty, co tam mají, asi nikde jinde neseženete.To je můj názor. Děkuji. Pavel Stohr.pavel.stohr@seznam.cz

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme Pavle za pochvalu naší kuchyně. Stoprocentní výborná chuť a domácí kvalita jsou našimi prioritami číslo jedna. Stejně tak, jako rychlost dodání a maximální spokojenost zákazníka.

100% hodnocení z Vaší strany nás nesmírně těší.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

Jídlo velmi chutné, snadno ohřívatelné a skvěle zabalení.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, kvalita a chutnost jsou dva základní pilíře, na kterých je společnost HamHam postavena. Obaly, ve kterých jídlo dodáváme jsou skladné a jídlo v nich ohřáté do 10ti minut. Stačí vložit obal do hrnce s horkou vodou a po vyjmutí servírovat. Odpad je minimální :)

Děkujeme za krásnou recenzi s pěti hvězdičkami :)

• Na dovolené "uvařeno" 4 druhy chodů za 10 minut

100% doporučuji

Reakce obchodu Hamham.cz

ANO. Víme jak je pro naše zákazníky důležitá rychlost přípravy pokrmů, která jde ruku v ruce s výbornou chutí a kvalitou našich jídel. Jídlo v obalu se jednoduše vloží do hrnce s vroucí vodou a do 10ti minut servírujete. Kromě toho jsou balení skladná, takže v lednici zaberou minimum místa.

Za 100% ohodnocení děkujeme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• dostanete presne to, co slibuji, kvalitni jidlo s vybornou chuti a dobrou konzistenci
    • skvela svickova!
    • absolutne nesrovnatelne s konzervama a pod.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, chuť domácí kuchyně, kvalita jídel, poctivost, skladnost a rychlá příprava...... svíčková je skutečně svíčková..... to jsou věci na kterých si zakládáme. Těší nás, když je naši zákazníci dokáží ocenit.

Moc děkujeme za hezkou recenzi :)

vše v pořádku

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Pro pravidelné odběratele nutnost odebírat na 2500 nebo platit dopravu. Někdy přijdou pokrmy s týdenní expirací

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, pravděpodobně patříte mezi naše velkoobchodní zákazníky, kterým poskytujeme rabat z našich maloobchodních cen. Z toho důvodu už bohužel pro nás není možná další sleva na dopravu při nižší objednávce.

Většina našich jídel má trvanlivost až 60 dní. Bohužel zpětně nedokážeme identifikovat, kde byl problém. Do budoucna nás prosím při takové nesrovnalosti okamžitě kontaktujte na eshop@hamham.cz.

Děkujeme za kladné hodnocení

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Super chutnalo, rychlá příprava, rychlý dovoz. Doporučuji!

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, vážíme si zákazníků, kteří dokáží ocenit všechny naše nejdůležitější zásady, na kterých si zakládáme.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za 5 krásných hvězdiček.

• drahy,ale dobry

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, cena jídel jde ruku v ruce s jejich kvalitou. Připravujeme pro Vás poctivá jídla z kvalitních surovin. Ve srovnání s jinými výrobci hotových jídel nepoužíváme žádné náhražky.

Pět hvězdiček nás velice potěšilo. Děkujeme

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Výborné jídlo. Poctivé.
    • Kousky rajčat v tomatové polévce.

Určitě nakoupíme znovu.

Reakce obchodu Hamham.cz

Nesmírně si vážíme zákazníků, kteří dokáží ocenit poctivost našich jídel. Kousky rajčat jsou v naší rajčatové polévce s bazalkou samozřejmostí ;)

Děkujeme za překrásné hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

• Dobrá jídla

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme mnohokrát za 5 hvězdiček. Vaříme výborná, kvalitní jídla srovnatelná s domácí kuchyní. Jsme rádi za kladné hodnocení ze strany zákazníka a těšíme se na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Posílat voucher na slevu na první objednávku až po její realizaci mi prostě přijde smutné.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, bohužel v tomto případě došlo k velice krátké prodlevě mezi vygenerováním voucheru systémem a Vaší objednávkou. Pokud se nám ozvete na e-mail eshop@hamham.cz, vystavíme Vám nový voucher na další objednávku.

Za kladné hodnocení děkujeme

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Rychlost, výborná komunikace, kvalita, dostupnost

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, snažíme se mít veškerý sortiment v maximální dostupnosti i přes velké množství nabízených jídel. Kvalita i rychlost jsou u nás samozřejmostí.

Mnohokrát děkujeme za Vaše doporučení

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Vše bylo v pořádku, jen doručení bylo o cca 2 hodiny dříve než bylo uvedeno v podmínkách, vzbudili nás :-)

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za 5 hvězdiček a 100% ohodnocení. Za vzbuzení se velice omlouváme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Jídlo je jako domácí. Na dovolené ideální a doma si můžu dát co ostatní nejí, jinak bych jednu porci nevařila.
    Domluva pro výdej ve Vysoké dokonalá. Děkuji

Reakce obchodu Hamham.cz

Zdravíme Vás Martino, jednou z mnoha předností našich jídel je samozřejmě i možnost uvařit několik chodů najednou do 10ti minut tak, aby byla spokojená celá rodina.

Děkujeme za moc krásnou recenzi a těšíme se na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Velká spokojenost jak s obchodem tak zejména s kvalitou jídel.. Žádné polotovary, opravdu poctivé jídlo a i slušné porce.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, kvalita jídel a velikost porcí je to, co naši spojení zákazníci velice oceňují. Jsme rádi, že mezi ně patříte i Vy.

5 hvězdiček a doporučení nám udělalo nesmírnou radost. Děkujeme

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Rychla komunikace, vstřícný personál, bezproblemová objednávka

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den Radime, děkujeme za 100% ohodnocení, prozákaznický přístup je pro nás velice důležitý.