• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 týdny

Jediné co bych mohla vytknout je, že mně nepřišla sms o doručení na prodejnu, pouze sms, že je na cestě k vyzvednutí. Informace o doručení mně přišla až 18.6. kdy už jsem měla zásilku vyzvednutou.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení.
    Prověřovali jsme zasílání sms u Vaší objednávky, na výdejní místo jste dorazila dříve než zásilka, nejpsíš na základě první zaslané informace, že je zásilka na cestě na výdejní místo. Po doručení na výdejní místo zasíláme email + sms, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Informace o doručení přichází až po skutečném doručení v emailu je přiložena i faktura.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 týdny

• Objednáno- Dodáno bez zbytečných e- mailů a komunikacemi

Reakce obchodu Hamham.cz

Jednoduché objendání jídel v našem e-shopu se snažíme neustále vylepšovat. Právě připravujeme další úpravy , které pohyb v objednávce ještě více usnadní.

Pavle, děkujeme Vám za recenzi a Vaše doporučení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

obchod dobrý, výrobky výborné, opakovaně

Reakce obchodu Hamham.cz

Máme radost, když Vám chutná a nakupujete opakovaně. Potvrzuje to, že jsme se vydali správnou cestou kvalitních jídel z prvotřídních survin a dobrou trvanlivostí. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

Rychlá komunikace i dodání. Ochota. Jidla jsou dobra.

Reakce obchodu Hamham.cz

Těší nás, Vaše spokojenost. Děkujeme za 100 % a doporučení našich jídel.

• Přehledné stránky
    • Výborné jídlo, opravdu chutná jako domácí
    • Bezproblémová doprava a milý kurýr
    • Velké porce - z jednoho omáčkového jídla se bez problému nají dospělý a malé dítě k tomu.
    • "Nevýhodou" je, že se stanete na cestách rozmlsaní a už se ke konzervám nevrátíte. :-)

Reakce obchodu Hamham.cz

Celý náš team pracuje na tom, aby jídla chutnala a voněla stejně jako domácí, jednoduše jste si je mohli objednat a abysme je co nejrychleji doručili až k Vám domů.

Moc Vám děkujeme Kláro za krásnou recenzi.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

• Vynikající kvalita a chutě jídla
    • Rozumná cena

Dobrý den Ctibore,
    děkujeme za Vaše hodnocení kvality i ceny jídla, velmi to pomůže dalším nakupujícím.
    Jsme rádi, že i Vám chutnalo.
    P2kn7 den.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 1 měsícem

Vynikající jídla. Domácí kuchyně bez éček

Reakce obchodu Hamham.cz

moc nás těší, že i Vám naše jídla chutnají. Pochvalu vyřídíme v naší kuchyni.
    Děkujeme za doporučení a přejeme pěkný den.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Vynikající jídla za rozumnou cenu

Dobrý den Tibore,
    děkujeme za pochvalu naší kuchyně i za Vaše doporučení. Vaříme jídla tak, aby vhutnala a voněla stejně jako když si je uděláte doma v kuchyni.

• NESMIRNĚ drahé , malé porce

Reakce obchodu Hamham.cz

většina našich zákazníků si pochvaluje pocitvé porce s nešizeným poměrem masa, za rozumnou cenu.

Porce jídel vaříme podle standardních norem. Např. jedna porce svíčkové má 300 g (bez přílohy) a je v ní 100 g masa. Objednat si však můžete i svíčkovou se 150 g masa, to je již nadstandardně velká porce. Pokud se porozhlédnete pořádně po jiných výrobcích, ale i v restauracích, narazíte na porce mnohem menší. Jistě najdete i levnější hotová jídla, ale nelze porovnávat nesrovnatelné. Zkuste koupit stejné druh jídla jako jste zakoupil od nás a ochtnejte obě varianty současně, pak porovnejte zda Vám rozdíl v chutí stojí za rozdíl v ceně.

My jsme se rozhodli jít cestou perfektní kvality surovin bez použití náhražek a vařit poctivá chutná jídla. Pokud hledáte vyloženě levná jídla, doporučujeme hledat spíše na poli konzervovaných a sterilovaných jídel. To však není naše parketa...

Děkujeme i tak za Vaši zpětnou vazbu, všem se zavděčit určitě nemůžeme.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Jídlo super, dobrá cena, snadná příprava, minimum odpadu.

Reakce obchodu Hamham.cz

vyjmenoval jste hlavní přednosti našich jídel. Snažíme se vařit jídla v takové kvalitě, aby byla k nerozeznání od domácí kuchyně. 100% tomu uvěří až ti, co ochutnají.
    Moc děkujeme za Vaše doporučení.

Skvělý obchod.

Reakce obchodu Hamham.cz

Moc děkujeme za 100% a Vaše doporučení, jsme rádi, že i Vy jste s našimi jídly spokojen.
    Přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

Tento sortiment co uvádíte vůbec nebereme ! Bereme od Vás pouze hovězí guláš, svíčkovou, kolena a žebra. S kvalitou jídla jsme spokojeni, ale ne s komunikací. Již nejméně po čtvrté po sobě nám nepřivezli žebra !!!!!! Je velice těžké docílit toho, aby mi přišla do mailu faktura. Dříve vozil fakturu zavoznik a bylo vše v naprostém pořádku ! Nyní mě přijde do mailu potvrzení objednavky, klidně i dvakrát po sobě v rozmezí pár hodin, ale faktura nic !!!!!! Byla bych moc rada, kdyby se v tomto směru Vaše firma zlepšila !!!! Objednávám zboží od více firem a nikde tento problém neřeším !!! Vždy dostanu papírovou formu faktury do ruky + od některých firem ještě do mailu. Byla bych moc rada, kdyby se mi někdo ozval telefonicky 603828593. Dam raději na osobní komunikaci ! Moc děkuji za pochopení a doufám ve zpětnou vazbu ! Jsme Vaši letití zákazníci ( odebirali jsme zboží jeste když se firma jmenovala Mazela, nikdy nebyly problémy )nerada bych kvůli špatné komunikaci sháněla jinou firmu ! Děkuji Vám za pochopení a těším se nalepší spolupráci a komunikaci.
    S pozdravem Kamila Bušková Cafe Marnice ( Di Carlo Domyno )

Reakce obchodu Hamham.cz

pečená žebra Vám nebyla doručena, neboť jste je objednávali offline (záznamníkem) v době, kdy zrovna nebyla skladem - na to že takové objednávky vyexpedujeme bez zboží, které není skladem mj. v automatickém záznamníku upozorňujeme.
    Doporučujeme objednávat on-line přes www.hamham.cz, kde vidíte aktuální stav skladu. V e-shopu si také můžete nastavit sledování dostupnosti zboží a pak budete e-mailem informováni ihned po jejich naskladnění.

O naše pečená žebra je velký zájem, zákazníci je objedávají v e-shopu ihned po naskladnění a stává se, že jsou rychle vyprodána. Každopádně i v této věci jsme udělali velký posun a od tohoto týdne budeme mít výrazně vyšší zásoby toto jídla skladem.

Faktury zasíláme všem zákazníkům e-mailem roboticky ihned po doručení zásilky. Je prakticky nemožné, abyste ji v emailu neměli. Je připojena k e-mailu s názvem: Vaše objednávka č. XX je ve stavu Doručena (fakura v příloze). Faktury zasíláme pouze elektronicky, tak jak je to v dnešní době obvyklé.

Telefonicky jsme s Vámi tuto věc i věc dodací adresy řešili, jistě si vzpomenete.
    Děkujeme

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 2 měsíci

• Velmi spolehlivý obchod, kvalita jídla i doručení na jedničku.

Nakupuji zde pravidelně, kvalita jídla je velmi dobrá,balení je super, nezabare moc místa v lednici. Jsme spokojeni, držíme palce do dalších let!

Míšo dobrý den,
    děkujeme za Vaše doporučení i přání. Jse rádi že jste si naše jídla oblíbili a vyhovuje Vám i náš praktický obal, ve kterém se jídlo ohřívá.
    Přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

• výborné jídlo
    • drahá doprava

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za pochvalu naší kuchyně, jsme rádi, že se nám daří vařit stejně kvalitně jako si uvaříte sami doma. Naše jídla nejsou náhražkou ani nechutným polotovarem či konzervou. Jde o plnohodnotná jídla s vynikající vůní a chutí.

Co se týče dopravy, jídla dovážíme zdarma pro objednávky od 2000 Kč. Naše jídla mají trvanlivost šest týdnů, můžete si je nakoupit do zásoby. Při menším nákupu účtujeme 120 Kč, jezdíme vozy vybavenými chlazením, distribuce je nákladnější než běžná doprava.

• rychlé, chutné

Máme už oblíbená jídla, přílohy nekupujeme. To co kupujeme je vždy velice chutné, jsme velmi spokojeni. Já oceňuji úlevu od vaření na dovolených.

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, naše jídla můžete využít nejen na dovolené, ale i doma. I tam se občas hodí kvalitní rychlá večeře nebo oběd. S trvanlivostí šest týdnů můžete mít vždy něco v lednici pro strýčka příhodu a za 10 minut pak máte uvařeno.

Moc děkujeme za 100 % a doporučení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 3 měsíci

• Jídlo je chuťově pořád na slušné úrovni.
    • Příjemné internetové prostředí
    • Obtížné ,,obchod,, najít
    • Nevidím důvod proč bych měl platit 30Kč za osobní odběr
    • volal jsem na tel.spojení uvedené na stránkách v pracovní době uvedené na stránkách - nedostupné, nebo automat.
    • Jídlo je už velmi drahé
    • Nemožnost platit v hotovosti

Reakce obchodu Hamham.cz

jsme rádi, že Vám naše jídla chutnají. Abychom si udrželi nadprůměrnou kvalitu a chuť jídel, vaříme z prvotřídních surovin. Pro udržení trvanlivosti používáme složitou a nákladnou technologii a to vše se samozřejmě odráží v ceně. Pokud bychom začali vařit levnější jídla, nebudou Vám tolik chutnat. Rozhodli jsme se jít cestou vysoké kvality, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí.

Za osobní výběr platit nemusíte, pokud využijete rozvoz jídel, který je od 2000 Kč zdarma.
    Na naší zákaznické lince je v případě, že je obsazena, nikdo jí nevyzvedává, nebo je nedostupná, připojena automatická spojovatelka, které můžete zanechat vzkaz. Naši zaměstnanci se s Vámi obratem spojí.
    Platbu v hotovosti na pobočkách jsme zrušili z důvodu celé řady složitostí spojených s EET. Naše platební brána v e-shopu umožňuje platby na mnoho způsobů a při rozvozu na adresu můžete zaplatit řidiči v hotovosti.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• Zatím jsem neměl jídlo, které by mi nechutnalo.
    • Jednoduchá a rychlá příprava.

Reakce obchodu Hamham.cz

moc nás těší, že Vám naše jídla chutnají. Snažíme se, aby vše v naší nabídce mělo vyvážené chuti a vysokou kvalitu surovin.
    Jednoduchá příprava a dlouhá trvanlivost patří také k hlavním přednostem našich jídel. V jednom hrnci můžete ohřát 6 různých jídel pro 6 lidí.
    Děkujeme za 100% a Vaše doporučení.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Velmi milá a příjemná obsluha. Velice mi vyšli vstříc. Děkuji za ochotu při jednání.

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za 100% hodnocení a pochvalu obsluhy.
    Snažíme se našim zákazníkům vycházet s jejich požadavky maximálně vstříc.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

• jídlo ve výborné kvalitě, chutné

Reakce obchodu Hamham.cz

Jsme moc rádi, že i Vám chutnalo a pochvalujete si vysokou kvalitu našich jídel. Na té si zakládáme a budeme rádi, když nás doporučíte svým známým a kamarádům.
    Děkujeme za 100 % hvězdiček.

• nakoupil v obchodě Hamham.cz před 4 měsíci

Objednali jsme si jídlo den před rozvozem. Zboží bylo v pořádku doručeno. Jídlo bylo velmi chutné.
    Děkujeme.

Reakce obchodu Hamham.cz

Již brzy rozšíříme naši rozvozovou síť o další města, aby se naše jídla dostala i k zákazníkům mimo Prahu a Hradec Králové.
    Děkujeme za Vaši recenzi.