Hamham.cz

Ověřeno zákazníky

54 recenzí z celkového počtu 131 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hamham.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hamham.cz

Martin

Přidáno: 17. září 2017

Velice chutné a kvalitní jídlo.
velice chutnalo i těm, kteří ze začátku neměli vůbec důvěru,
že to bude k jídlu a pak si mlaskali :-)))

tonda nor

Přidáno: 2. září 2017

Super

Irena

Přidáno: 23. srpna 2017

• Maximální spokojenost. Jídlo nas mile překvapilo, všem chutnalo, bylo prakticky zabaleno. Nejlepší možná volba. Příště nakoupíme určitě znovu

Rozhodne doporučuji všem. Naprosto duper, jídlo chutná jak doma uvařené. Skvěle se ohriva,široký výběr. Doporučuji i nákup priloh. Jídlo mi zprijemnilo dovolenou-zadne vyvarovani a rodina mela během par minut chutný obed.

Přidáno: 19. srpna 2017

• Skvělá komunikace i kvalita jídel.

Monika

Přidáno: 15. srpna 2017

Rychle vyřízeno a dodáno. Všechna jídla vyborna a chutna. Super!

Přidáno: 11. srpna 2017

• Rychlá služba, dobrá kvalita jídel

Přidáno: 8. srpna 2017

Jídla chutná....bohužel již podruhé se mi stalo, že jsem narazil na zkažené jídlo, tentokrát fazolová poévka. jedno balení v pořádku a druhé ne....?
jinak spokojenost

Reakce obchodu Hamham.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci a kladné hodnocení. O to víc nás mrzí Vaše zkušenost. Naše jídla se musí skladovat v chlazeném prostoru, ale za to Vás odmění skvělou chutí a kvalitou. Bohužel, nyní již těžko zjistíme příčinu Vaší špatné zkušenosti. Do budoucna bychom Vás požádali, v případě takového zjištění, obrátit se na naši zákaznickou linku 777 140 974, případně emailovou adresu eshop@hamham.cz s informací o druhu jídla a opsaném čísle šarže tzv LOT z etikety. Obratem budeme reklamaci řešit. Vzhledem k tomu že uchováváme vzorky ze všech šarží, které vaříme, jsme schopni problém ihned identifikovat.

Přidáno: 4. srpna 2017

• cena, kvalita

Reakce obchodu Hamham.cz

Vaše hodnocení nás opravdu těší. Kvalita je jedna z našich firemních hodnot, na které stavíme. Vaříme ze základních surovin, stejně jako naše babičky. Běžím to vyřídit do kuchyně.

Jitka

Přidáno: 30. července 2017

Rychlost dodání a kvalita jídla - byla jsem mile překvapena. Určitě budu v objednávání pokračovat

Dobrý den Jitko,
Vaše hodnocení nás těší o to víc, protože současný sezónní nápor zvládáme jen s vypětím všech sil. Zákazníci si oblíbili naše jídla zejména v období dovolených. Pro jejich kvalitu, lehké, skladné balení a jednoduchost přípravy.
My jsme ale přesvědčeni, že naše jídla jsou skvělou rezervou i na dny všední. V lednici je můžete mít k použití 6 týdnů. Taková je jejich trvanlivost.

Přidáno: 24. července 2017

Velké porce, chuťově výborné. Všem doporučuji.

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za 100%. Naši zákazníci vědí, že se z našich porcí nají i opravdový jedlík. Pokud nakupujete porce pro děti, tak pro 2 školáky stačí 1 porce našeho jídla.