• Rychlost a spolehlivost

Jsem velice spokojená, na mou žádost se prodloužilo datum dodání, přesně v určený den bylo zboží doručeno. Jídlo - spokojenost, polévky vynikající, hlavní jídla velmi dobrá, jediná výhrada u buchtiček, omáčka byla cuckovatá, ale chuťově dobrá. S radostí doporučím každému, kdo nemá čas nebo možnost vařit.

• Rychlé a dobré

• kvalitní a bez velkých příprav

rychlé objednání a dodání

• vše naprosto v pořádku

• Velmi chutné, z jedné porce se nají dvě děti, pokud nejste velký jedlík tak i dva dospělí. Nám jídla chutnala, dělaly se nám boule za ušima :-)

Zakoupil jsem jídlo pro cestování. Jídlo 100%. Porce celkově dostatečná, podíl poctivého masa jako doma. Maximální spokojenost.

• Můžu si dojet kdy potřebuju

• Rychlý servis jídlo za celkem rozumné ceny.

• rychlý servis, výborná komunikace.

• kvalita jídel
    • velký výběr
    • trvanlivost cca 30 dní
    • snadná příprava
    • při objednávce není možné zadat konkrétní datum doručení (Praha), nutno zavolat, resp. napsat do poznámky a doufat, že si to někdo přečte

Vše ok, spokojenost.

• chut
    • rychla priprava
    • dobre porce
    • nyni bez vydejny v Praze
    • dopravne zvysuje cenu jidel

sluzba je dobra, ale bez moznosti osobniho odberu jidla prodrazuje

+++

• Velmi dobrá kvalita, jednoduchá příprava jídel
    • Spolehlivý rozvoz, pečlivě zabaleno
    • Rychlé termíny dodávky
    • Některá jídla jsou za plnou cenu, ale datum spotřeby je jen pár dní

Velký výběr kvalitních jídel, rychlé dodání a rozvoz, ale není jisté, jak dlouhou spotřebu budou mít doručená jídla.

• Snadné objednání, perfektní komunikace s e-shopem, velký výběr jídel a příloh, způsob dopravy na jedničku.

Vše bylo super !

• Se vším, co jsme si z nabídky objednali, jsme byli opakovaně spokojeni.
    • Dlouhodobá trvanlivost.
    • Pohotovost při neočekávaných potížích s běžnou dodávkou stravy.
    • Při rozvoz po Praze se mi cena dopravy zdá poněkud nadsazená.

• je otevřeno pouze do 17.00 hod.

Polévky mimo dršťkové doporučuji. Knedlík plněný uzeným, noky se zelím a milánské špagety dobrý průměr. Ostatní nedoporučuji, omáčky jako UHO ze školy absolutně nedochucené. Maso ve svíčkové tvrdé, hovězí na houbách maso z vývaru. Nedoporučuji, jsem zklamaná.

Reakce obchodu Hamham.cz

Jste jeden z mála, který se vyjádřil negativně ke kvalitě jídel. Většina našich zákazníků vyzdvyhuje právě kvalitu jídel jako hlavní důvod proč u nás opakovaněš nakupují. Naše jídla se běžně prodávají i v restauracích už i to o jejich kvalitě něco vypovídá. Mimo jiné jsme gastropartnerem Plzeňského prazdroje, který nás doporučuje restauracím, pro které jsou naše jídla řešením.

Protože nikdo není neomylný osobně kontroluji a ochutnávám všechna jídla, která produkujeme. Chápu, že existují nějaké chuťové preference, ale že by naše omáčky byly UHO, s tím souhlasit nemohu.

Igor z HAM*HAM

• rychla priprava
    • nektere ceny jsou vysoke - napr. bramborak

jidla jsou dobre ochucena

Reakce obchodu Hamham.cz

Děkujeme za doporučení, vyřídím v kuchyni. Co se týče cen, záleží na tom s čím naše ceny srovnáváte. My nabízíme kvalitní jídlo s řadou výhod za fér cenu. Náš cenový median obědového menu je 140 Kč (polévka, hl. jídlo s přílohou). Pro srovnání průměrná cena oběda v Praze z Dáme jídlo je 164 Kč a v restauracích v ČR je to 122 Kč. Při porovnávání nezapomeňte na výhody našich jídel, jako je trvnalivost, praktické balení, nákup online, dovoz do druhého dne, možnost volby sáhnout po jídle a najíst se kdykoli do 10 minut.