• Protein který jsem si objednala mi byl doručen s poškozeným obalem, kdy se asi čtvrtka obsahu vysypala

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost, avšak v systému vidím, že vám byl vystaven kompenzační kupón a vše bylo vyřešeno k vaší spokojenosti :).

Lucie, team GymBeam

• Kupovala jsem Ashwagandhu. Balení mi přišlo rozbalené. Radši jsem ho vyhodila.

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás můžete kontaktovat na našem zákaznickém e-mailu a my vše vyřešíme k vaší spokojenosti :)

Tereza, team GymBeam

• V pohodě
    • Objednal jsem dvě balení jednoho doplňku. Jedno balení nemělo vůbec žádný polep. Prošlé? Omyl? Je tam vůbec co má být? Divné...

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás můžete kontaktovat na našem zákaznickém servisu a my vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

Tereza, team GymBeam

• super obchod a super produkt
    • škoda, že nemáte třeba 30kg balení :D

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost :)

Mirka, team GymBeam