• sortiment
    • ceny
    • kvalita
    • rychlost dodání

• Široký sortiment
    • Dlouhá dodací lhůta ( týden)

Lucie, team GymBeam

• V době kdy dorazil email z Heureky, ještě nebyla zásilka doručena
    • Pomalé doručení

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost s doručením, avšak v době velkých slev napříč e-shopy dochází k pozdržení jak ve skladu, tak u přepravní společnosti. Věříme, že i přes pozdržení objednávky zůstanete náš věrný zákazník.

• Dobry vyber
    • Dlouha cekaci doba

Dele nez tyden cekaci doba na odeslani. Opakova emaily o tom, ze dalsi den poslou. Pokud zbozi maji i jinde, doporucuji objednat tam.

Reakce obchodu GymBeam

mrzí nás vaše nespokojenost, avšak v době novoročních slev napříč obchody dochází k velkému náporu na přepravní společnosti a je potřeba počítat se zdržením objednávky.

S pozdravem,
    Lucie

• Ceny (akce)
    • Dá se vybrat leccos
    • Dodací lhůta (slibují do 24H, skutečnost 7 dnů)

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. Těší nás Vaše většinová spokojenost :). Co se týče dodací lhůty, tak v době plošných výprodejů dochází k velkému náporu na přepravní společnosti doručení se tak prodlužuje.

• Velký sortiment, popis produktů
    • Výborné jednání na zákaznické lince
    • Rychlé vyřízení problému a reklamace
    • Delší dodací lhůta, ale to je asi sezóní.

Skvělí obchod s hromadou produktů, každý produkt podrobně popsán včetně složení a dávkování.

Pokud objednáváte na začátku měsíce většinou je dodání do 4 dnů, jinak běžně do druhého dne.

Lucie, team GymBeam

• delší dodací doba, než udával obchod

Reakce obchodu GymBeam

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost s doručením zásilky. . V případě jakýchkoliv nesrovnalostí s objednávkou neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Situaci rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Viktória, team GymBeam

• sortiment
    • rychlost dodání/zpracování objednávky
    • Ceny některých položek, ale kompenzuje to rychlost dodání

Bezva obchod

Paula, team GymBeam

• Ceny
    • Sortiment
    • Dlouhá dodací lhůta
    • PPL je nejhorší doručovací služba

Až do bodu předání zásilky do rukou PPL jsem byl spokojený, poté katastrofa. Po zkušenostech z posledního nákupu pravděpodobně budu objednávat jinde, kde nabízí možnost jiné dopravy

Reakce obchodu GymBeam

Ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaša skúsenosť s prepravnou spoločnosťou. V našej ponuke nájdete aj iného prepravcu okrem PPL.

Paula, team GymBeam