• Velmi vstřícné a příjemné jednání a bleskové doručení. Děkuji a určitě obchod doporučuji!

• dobrý
    • nemá

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze. Celému týmu Vaše hodnocení udělalo velkou radost a budeme se i nadále snažit Vaši důvěru v nás nezklamat.

Tým Growway Garden s.r.o.

• Rychlost, výhodné ceny.

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a nadále se budeme snažit Vaši důvěru nezklamat.

Tým Growway Garden s.r.o.

• v těch slevách se výborně nakupuje... a taky zbožňuju samolepky a vzorky dalších produktů...

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení naší firmy. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme dělat maximum pro spokojenost i příštích nákupů u nás.

+++++

Vážený zákazníku,

S pozdravem a přáním klidného adventu

• Skvělá komunikace
    • Rychlá expedice

• Velky vyber
    • Lokace
    • Ochotna a prijemna obsluha
    • Nema

Tým Growway Garden s.r.o.

Všechno je naprosto vynikající! Rychlá doprava, super komunikace. Jsem spokojena a doporučuji!

• cena, vyber zboži

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme se i nadále snažit Vaši důvěru nezklamat.

Krásné a pohodové dny

Tým Growway Garden s.r.o.

Určitě lepší Grow než v centru na který narazíte o mnoho lepší ceny a veliký výběr zboží primonaprodejne

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za návštěvu a nákup v brněnské prodejně. Jsme rádi, že jste byl spokojen s výběrem i cenou nabízených produktů. Těšíme se na příští návštěvy, kde uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Krásné a pohodové léto

• Vše je vynikající!

S pozdravem a přáním pěkného jara

Tým Growway Garden s.r.o.

• skvělá komunikace se zákaznickou podporou, ochota, rychlost a dobrá cena.. To nejde nedoporučit! :-)

Vážený zákazníku,

velmi Vám děkujeme za kladnou a milou recenzi, která nám udělala velkou radost. Budeme se i nadále snažit aby i další objednávky proběhly k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem a přáním pěkného jara

Tým Growway Garden s.r.o.

Objednal sem si něco co nechci. aktualizujte svůj eshop. Ventilátor je jiný model a přišel bez upevňovací lišty. a rozhodne není nejtišší na trhu, ale to však nehodnotím jako problém GROWWAY, to je špatný popis dodavatele.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme Vám za recenzi a také za upozornění na popisek produktu. Popisy se snažíme aktualizovat podle výrobců a zřejmě právě dochází k úpravám. Vzniklá situace nás mrzí a budeme se snažit, aby Vaše další objednávky proběhly bez komplikací.

S pozdravem a přáním příjemného jara

• PŘEHLADNÝ WEB A RYCHLÉ DODÁNÍ

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši objednávku a zároveň moc pěkné hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Přejeme Vám krásnou a pohodovou zimu

Tým Growway Garden s.r.o.

Nakupuji zde cca dva roky a jsem maximálně spokojený.

Dobrý den, pane Davide,

velice Vám děkujeme za objednávku, doporučení a plnou dávku hvězdiček. Vaše recenze nás velice potěšila. Taktéž Vám děkujeme za Vaši věrnost. Budeme se i nadále snažit, aby Vaše další objednávky proběhly v plné spokojenosti a ať Vás nezklameme.

rychlé a pohodlné

Dobrý den, pane Vratislave,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi, která celému našemu týmu udělala velkou radost.
    Budeme se i nadále snažit, aby Vaše další objednávky proběhly v plné spokojenosti.

Tým Growway Garden s.r.o.

Komunikace s obchodem byla v pořádku, zboží bylo připraveno, slečna příjemná a ochotná. Hodnotím kladně a ráda nakoupím znovu

Dobrý den, paní Peňázová,

děkujeme Vám za příjemnou recenzi. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme se i nadále snažit, abychom Vás nezklamali.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Growway Garden s.r.o.

Zboží je v naprostém pořádku, ale... Obchod s čistým svědomím nedoporučuji. Objednal jsem 6 květináčů, změřil jsem je aby mi přesně sedly na parapet. 3 pro použití hned a 3 pro stríčka příhodu. Objednal jsem také podmisky a to tak , že 3 byly pro ty mé květináče a 3 lehce menší, (u těchto jsem se obával, že budou malé). Volala mi druhý den nějaká paní, že ty větší nejsou, (jen dva někde schované pro jiného zákazníka). A že ty menší dobře pasnou a jsou tudíž vhodné pro moje květináče. Slečna byla *editováno*, jelikož nesedí ani náhodou. Vzhledem k ceně 27,- kč, za jednu podmisku neřeším reklamaci, nebo vrácení zboží, ale tady už nenakoupím. Rozhodně odborníci na slovo vzatí...

Vážený zákazníku,

s Vaší recenzí opravdu nemůžeme souhlasit, podmisky pod Vaše květináče sedí a o jejich rozměrech jste byl telefonicky upozorněn. Sám píšete, že jste si květináče přesně změřil aby se Vám na parapet vše vlezlo, proto Vám byly doporučeny podmisky s menším průměrem.

Pokud jste však i tak nebyl s rozměrem spokojený, mohl jste se s námi spojit a reklamaci bychom vyřešili.

K Vašemu nepřiměřenému hodnocení našeho personálu se již vyjadřovat nebudeme a děkujeme Heurece za editaci.

Přejeme pěkný den
    Tým Growway Garden s.r.o.

Možnost osobního odběru a platba kartou na místě.

• rychlost a ochota

Vážený zákazníku,

Budeme se i nadále snažit, aby Vaše další objednávky proběhly k plné spokojenosti.