• Zbytečně velké balení

Rychlé dodání,ale zbytečně velká krabice pro pár oříšků,ekologii moc nepodporuje krabice plná výplně,ve které jsou zabalené nerozbitné ořechy.

• Ekologicky baleni je dobra věc, ale produkty jsem musela utrit z prachu a kolem balíku vysávat. Jinak bylo všechno v poradku a určitě koupím znovu něco

• Sortiment
    • Balení v balíku - téměř vždy něco roztrženého, většinou rýže
    • Balení jednotlivých produktů je čím dál méně kvalitní, třeba cukr, sůl nebo semínka

• Pěkný internetový obchod.
    • Vše dodáno dle objednávky a rychle.
    • Objednány fíky a datle. Fíky byly bohužel nakyslé a některé kusy zkažené, v balení byly malé kamínky. Datle byly moučné a tuhé.

Reakce obchodu Grizly

jsme rádi za vaši zpětnou vazbu. Pokud naše produkty nedostály očekávané kvalitě, poprosím vás o vyplnění reklamačního formuláře na následujícím odkaze: https://www.grizly.cz/vraceni-zbozi-a-reklamace?=&retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/5215e585-f852-42fb-8f66-ea8811575bc6/
    Naše reklamační oddělení se pokusí celou situaci vyřešit k vaší spokojenosti. Zároveň se pro nás jedná o důležitou zpětnou vazbu.

Tereza z Grizly

• Rychlé dodání, kvalita
    • Rozdíl faktury i s balenim, dopravou jiný, než požadovala česká pošta, nevim za co? O pár korun, ale nevím proč a za co???

• dodání vybraného zboží v krátké lhůtě domů
    • Zboží nevidíte, takže se stalo, že balení nebylo úplné, chybělo víčko na krabičce, zboží mělo být jako dárek.

• produkty mají zajímavé a dobré
    • požádají o ekologický poplatek za šetrnější balení a současně v balíčku přijde barevný katalog z papíru s vysokou gramáží s čímsi pro děti i když jsem ani nic pro děti neobjednala. Katalog nelze použít na zátop, na vysušení bot nebo k zabalení čehokoli. Je JEN na vyhození, nepoužila jsem ho ani jednou!!! Ekomyšlení v krystalické podobě. Psala jsem i volala vytočená jako dlouho ne. Do telefonu jsem navrhla, že mohou vložit kartičku s info o něčem novém na pěkném webu, ze kterého si všichni jejich zákazníci přece objednali...

• přehledný web
    • rychlá reakce na objednávku a odeslání
    • eko vystýlka mi nepřišla v kontextu se zbytkem balení jako výhoda
    • balení bylo oblepené klasickou izolačkou
    • krabice byla od nějaké pharmaceutické firmy, viz izolačka a popsána nějakými vzkazy

Jako za mě ok, ale určitě je nutno zapracovat na tom balení. Pokud platím 25 Kč za eko vystýlku tak ať to má celé nějakou uroveň, protože to vypadalo jak sociální balík.

• Soda bikarbona v plast pytliku se v baliku protrhla o jine produkty a vysypalo se mi do baliku 1kg sody , chapu muze se stat, ale priplatila jsem si eko baleni tak me napada ze soda v papirove krabicce by nebyla spatna varianta ….