• výběr zboží (317)
  • kvalita zboží (206)
  • balení (86)
  • balení (6)
  • zboží zatím nedorazilo (6)
  • nelze platit kartou (5)
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

objednávka vždy vyřízena k mojí spokojenosti

• Je tu téměř vše...
    • Pro máma se třemi dětmi bez auta je výhoda doručení až domů.
    • Samý zdravý mňamky :)
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 1 měsícem

Zboží jsem si objednala 23. 1. 2019 s online platnou. Ta mi z nějakého důvodu nebyla u objednávky povolena a po dotazu na infolince mi byla platba automaticky změněna na dobírku. Po příchodu balíku mi ale na poště objednávka nebyla vydána, jelikož prodejcem nebyla do systému zadána platba dobírkou. Na infolince mi řekli, že balík jinak řešit nejde, než tak, ze bude zaslán zpět prodejci a potom mi ho opět pošlou. Balík mohl být uložen na poště pouze do 1. 2. 2019. Dodnes, 20. 2. 2019, 19 dnů po zpětném zaslání balíku prodejci nemám od obchodu žádnou informaci, že by mi plánovali balík zaslat znova.
    Předchozí nákupy u tohoto prodejce byly vždy bez problémů. Nyní mě ale již nebaví čekár na 11kg objednávku ořechů měsíc, tak zvolím pro další nákup jiného prodejce.

Reakce obchodu GRIZLY

Dobrý deň,
    preverovala som Vašu objednávku a komunikáciu s kolegyňou so zákazníckej linky. Na Vašu žiadosť bola zmenená platba na dobierku aby bola čo najskor expedovaná. V ten deň bola objednávka predaná dopravcovi.
    Za problémy s dodaním sa ospravedlňujeme určite to nechám preveriť u českej pošty.

S pozdravom Júlia z Grizly.cz

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• Objednávka i doručení proběhly naprosto v pořádku a rychle. Jsem s obchodem velmi spokojen.

k

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

Ráda zde nakupuji, široký sortiment, slušné ceny

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• Vše důkladně zabalené, doprava bez chyby. Doporučuji vřele.

• dobré ceny
    • kvalitní zboží, nakupovala jsem ořechy a dorazily v super stavu. Velké, nepožrané od housenek (což se nám občas stávalo při nákupech jinde), chuťově ok.
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

Se všemi výrobky jsme s rodinou spokojeni. Určitě za čas opět objednáme znovu.

• Skvělá komunikace
    • Přehledné stranky

• RYchle a levně
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• se zbožím jsem velice spokojená

tento obchod vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

Vše na e-shopu je super, až na naprosto katastrofální dodací lhůtu. V dnešní době, kdy e-shopy běžně dodávají zboží do 1 - 2 dnů, čekat dní 7 nebo 8 je prostě divné. Obzvlášť, když jsem zboží ihned kartou zaplatila, vše bylo skladem a neprobíhaly zrovna žádné extra výprodeje.
    Jinak sortiment je široký, ceny zajímavé, kvalita zboží je také v pořádku, jen s ohledem na tu hroznou dodací lhůtu se budu hodně rozmýšlet, jestli v obchodě někdy ještě nakoupím.
    Pokud vám nevadí čekat na balíček týden nebo více, tak e-shop doporučuji.

Reakce obchodu GRIZLY

Dobrý deň,
    za dlhšiu dodaciu dobu sa moc ospravedlňujeme. V objednávke máte produkty grizly, ktoré si sami vyrábame, vážime a balíme. Preto je možné, že sa objednávka pozdržala na našej výrobe. Určite robíme všetko preto aby boli objednáky expedované čo najrýchlejšie.

S pozdravom Júlia z Grizly.cz

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• dlouhá doba dodání, i když bylo placeno kartou online

• vše OK
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 3 týdny

Zboží dorazilo rychle a v dobré kvalitě. Jedno méně kvalitní balení z minulé objednávky bylo bezplatně nahrazeno. Jednání v rámci reklamace bylo velice solidní a vstřícné.

spolehlivost, rychlost

• nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• Darek k nakupu navic :)
    • Hezky zabalene
    • Efektivni komunikace
    • Skvele produkty
  • nakoupil v obchodě GRIZLY před 2 týdny

• Široká nabídka za rozumné ceny.
    • Kvalitní produkty.
    • Rychle dodání.