• rychlost odeslání

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste spokojený s rychlostí odbavení vaší objednávky.
    GoldFitness.cz

Velice doporučuji nejen k rychlosti dodání po objednání (do druhého dne), ale také za poradenskou činnost, kterou zde poskytují.
    Zatím jsem se všemi výrobky byla spokojena a držela se rad odborníků.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Děkujeme za vaši důvěru a laskavá slova! Jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí dodání a naší poradenskou činností. Vaše podpora nás těší a motivuje k dalšímu úsilí. :)

• Super obchod

Naj obchod fitness

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naším obchodem.
    GoldFitness.cz

• rychlost vyřízení a doručení

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za vaši příjemnou zpětnou vazbu! Jsme nadšeni, že jste si všimli rychlosti, s jakou jsme vyřídili a doručili vaši objednávku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a vaše slova nás opravdu těší.
    GoldFitness.cz

• Rychlost dodání, příznivá cena.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s našimi rychlými dodávkami a cenami. Vaše podpora je pro nás důležitá.
    GoldFitness.cz

• nejlepší osobní doručení v Praze na trhu

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za tak pozitivní hodnocení naší firmy. Velice si vážíme zákazníků, kteří jsou s námi spokojeni a budeme se i nadále snažit odvádět maximum pro Vaší spokojenost.
    Přeji pěkný den
    tým Goldfitness

Výborná komunikace, perfektní zboží.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Rádi pokecáme a poradíme s čímkoliv. :)
    GoldFitness.cz

Bezva obchod. Dobré ceny, široký sortiment kvalitních produktů. Rychlé vyřízení objednávky. Nakupuji pravidelně.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že nakupujete u nás a budem se i nadále snažit být nejlepší. :)
    GoldFitness.cz

Tento výrobek bohužel neodpovídá ceně.
    Čekal jsem větší reakci na to z čeho se skládá...
    Rozhodně předražené a nic moc..Nedoporučuji.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

Dobrý den, velice děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu.
    Co se týká konkrétně před-tréninkových aktivátorů tzv. "před-tréninkovek", zde je to velmi individuální záležitost, každému jedinci vyhovuje a funguje trochu něco jiného a ještě omezenější dobu, pokud patříte mezi zkušenější sportovce, máte již s těmito přípravky zkušenosti a nemáte žádná zdravotní omezení, zákazníci si velmi chválí Black Out od GF nutrition, určitě nás kontaktujte a vymyslíme pro Vás případně speciální cenu. Naleznete zde: https://www.goldfitness.cz/gf-training-black-out-500-g-d8033
    Ať se daří a mějte pěkný den.
    Goldfitness.cz

• spolehlivost

Dobrý a spolehlivý obchod.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. U nás se vaše objednávka neztratí. :)
    GoldFintess.cz

• Jeden den objednáno, druhý den zboží odesláno. Super rychlost.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Objednávky vyřizujeme s písní na rtu. :)
    GoldFitness.cz

• Obchod skvěle komunikuje, problém se zásilkou, zaviněný dopravní společností, vyřešili neskutečně rychle a velmi ochotně, byť vlastně vůbec neměl jít za nimi. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní!

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Rádi pomůžeme i s problémy, které zaviní přepravní společnost. Snažíme se předcházet negativním zkušenostem s naším eshopem, i když to někdy nejde jako po másle. Občas přepravní společnosti dělají chyby, ale snažíme se je co nejrychleji opravovat tak, aby byl spokojen Náš zákazník. :)
    GoldFintess.cz

Velmi rychlá dodávka.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Dodáváme bleskovou rychlostí. :)

• Sortiment
    • Ceny
    • Smysl pro detail - faktura na zlatém papíře

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že naše práce splňuje vaše očekávání. :)
    GoldFitness.cz

S obchodem jsem dlouhodobě spokojena, stejně tak se všemi produkty, které jsem zde zakoupila. Velice oceňuji poradenskou činnost výživového poradce, rychlou reakci na jakýkoliv dotaz a také rychlost doručení.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Napsala jste to tak krásně, že ani nevím co na to říct. :)

vše bylo v absolutním pořádku - OK

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Tak je to správně, tak to má být. :)

• rychle doruceni
    • dobra cena

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Takhle to u nás chodí. :)
    GoldFitness.cz

• dobrá komunikace ,rychlá dodávka zboží.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že máme spokojené zákazníky. :)

• Rýchlosť/kvalita/cena

Môj obľúbený fitness obchod :)

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že u nás nakupujete a líbí se vám naše služby. :)

Vše ok

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a podle vašich představ. :)