• Rychlé dodání, perfektní komunikace, příznivé ceny

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Perfektně jste vystihl naše 3 silné stránky, které se snažíme všem naším zákazníkům nabídnout. Tedy rychlost, vstřícná komunikace a co nejlepší možné ceny.
    Děkujeme a budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Hezký den přeje
    tým Goldfitnessu

• Spolehlivost
    • Kvalita
    • Komunikativnost
    • Dává dobré tipy a rady

Celkoví spokojenost u mě získává 1*
    Výhody jsem vyjmenovala, ale dále se mi líbí články věnované produktům a další informace. Pokud nenajdu odpověď na své otázky, k dispozici je mi
    poradce, který můj dotaz vždy kvalitně zodpoví a poradí s výběrem - produkt šitý na míru.
    Děkuji všem.

Dobrý den Evo,
    velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Za takové to pochvaly jsme nesmírně vděční s pocitem, že děláme naší práci dobře. Vždy se snažíme co nejlépe naším zákazníkům poradit, aby byli s finálními výsledky následně spokojeni.
    Budeme se těšit na Váš příští nákup a přejeme pěkný den
    Tým Goldfitness

• Líbí se mi rychlost dodání, informovanost o produktech a rychlá reakce na dotazy.
    • Pokud potřebuji poradit, vždy se setkám s ochotou.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byl zákazník spokojen s naší službou. :)
    S přáním hezkého dne
    GoldFitness.cz

• skvělá nabídka produktů
    • zboží opravdu skladem, když je napsáno skladem
    • rychlé doručení
    • výborná komunikace

Nic

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Budeme se těšit na další objednávku. :)
    S přáním hezkého dne
    GoldFitness.cz