Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Doufáme, že po dobré zkušenosti nebude poslední. ;-)
    Tým GoldFitness.cz

Kvalita a rychlost dodání.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Na všech těchto atributech si zakládáme. Spokojený zákazník je naší prioritou. :)
    Tým GoldFitness.cz

Spolehlivý obchod, vždy vše v pořádku a rychlé dodání - více jak 20 let. Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice si vážíme a moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našeho eshopu. Jsme hrdý na to, že u nás nakupujete už takovou řadu let. Budeme se i nadále snažit vždy být pro Vás jedničkou :) .
    Hezký den

• Dobré ceny,široký sortiment,rychlost dodání

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Rychlost doručení patří mezi naše nejsilnější stránky, stejně jako ceny, které se snažíme snižovat na minimum, aby byl zákazník vždy plně spokojen.
    Pevně věříme ve Váš další případný nákup, mějte pěkný den.
    Tým Goldfitnessu

Příjemný personál na pobočce Kobylisy a taky rychle dodání přes e-shop

Dobrý den Světlano,
    velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu a naší pobočky. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbí a pevně věříme, že budete spokojená i při Vašem případném dalším nákupu.

Vždy velká spokojenost.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Rádi slyšíme, že bylo vše v pořádku mj. i s naším dopravcem Českou poštou :) .
    GoldFitness.cz

Rychlé dodání, komunikace, vše super, jako vždy

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Jsme za takové to pozitivní hodnocení nesmírně rádi. Snažíme se pro každého zákazníka být jedničkami, ať se jedná o rychlost, spolehlivost, či komunikaci s ním.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup. Přejeme pěkný den

spolehlivý obchod

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že jste s našemi službami spokokojen. U nás je rychlost a spolehlivost vždy na prvním místě.
    Budeme se těšit na Váš další případný nákup u nás. Hezký den

Vše ok

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Jsme nesmírně rádi, že bylo s Vaším nákupem vše v pořádku a budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.
    tým Goldfitnessu

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, příznivé ceny

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Perfektně jste vystihl naše 3 silné stránky, které se snažíme všem naším zákazníkům nabídnout. Tedy rychlost, vstřícná komunikace a co nejlepší možné ceny.
    Děkujeme a budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    tým Goldfitnessu

• Výběr (pro mě Weider)
    • Rychlost doručení

Dobrý den Lukáši,
    velice Vám děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Ceny se u nás snažíme dostat na minimum a vždy se snažíme zákazníkovi vyhovět. Budeme se i nadále snažit být co nejrychlejší a nejlepší :) .
    Děkujeme a mějte hezký den
    Tým Goldfitnessu

• vlastní doprava, žádný šméčka jako na Alze

Dobrý den Marku,
    velice si vážíme Vašeho hodnocení na náš eshop. Naše vlastní doprava po Praze je opravdu jedním z nejrychlejších způsobů doručení v 99% případech ještě tentýž den.
    Snad budete s našemi službami spokojen i nadále a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Hezký den
    Tým Goldfitnessu

Obchod doporučuji. Rychle dodání, skvělá komunikace s obchodem!

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme nesmírně rádi, že jste s našemi službami spokojená. Osobní komunikace a přístup ke každému zákazníkovi je pro nás vždy prioritní.
    Budeme se těšit i na Váš případný další nákup. Mějte hezký den,
    Tým Goldfitnessu

• Velmi rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky vč. doručení zboží, naprostá spokojenost

Dobrý den Markéto,
    velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme velice rádi,že jste s našemi službami spokojená a budeme se i nadále snažit dělat maximum pro Vaší spokojenost i v příštích objednávkách.
    Hezký den přejeme.
    Tým Goldfitnessu

• široký výběr produktů, rychlé dodání

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice si vážíme Vaší kladné recenze na náš eshop. Jsme rádi, že se Vám líbí náš široký výběr doplňků, neustále se snažíme sortiment rozšiřovat a nabízet tak zákazníkům vše potřebné.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup.

• rychlost doručení

Reakce obchodu Goldfitness.cz

Pevně věříme ve Váš další případný nákup, mějte pěkný den.

• Spolehlivost
    • Kvalita
    • Komunikativnost
    • Dává dobré tipy a rady

Celkoví spokojenost u mě získává 1*
    Výhody jsem vyjmenovala, ale dále se mi líbí články věnované produktům a další informace. Pokud nenajdu odpověď na své otázky, k dispozici je mi
    poradce, který můj dotaz vždy kvalitně zodpoví a poradí s výběrem - produkt šitý na míru.
    Děkuji všem.

Dobrý den Evo,
    velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Za takové to pochvaly jsme nesmírně vděční s pocitem, že děláme naší práci dobře. Vždy se snažíme co nejlépe naším zákazníkům poradit, aby byli s finálními výsledky následně spokojeni.
    Budeme se těšit na Váš příští nákup a přejeme pěkný den

• včasné dodání

Reakce obchodu Goldfitness.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu.
    Rychlost a preciznost to jsou naše hlavní domény a věříme, že budete spokojena i při Vašem případném dalším nákupu.
    Tým Goldfitness

Objednáno doručeno, vše jak má být.

Dobrý den Fery,
    velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Nesmírně si vážíme každého spokojeného zákazníka a budeme se i nadále snažit býti ve všem 100%.
    Děkujeme a přejeme hezký den
    Tým Goldfitness

Přehledný e-shop. Hlavně vždy rychlé dodání bez jakýchkoli komplikací. Zboží řádně zabaleno a vždy v pořádku. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Goldfitness.cz

velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Na rychlosti dodání a kvalitním zabalení si zakládáme, tak jsme velice rádi, že jste s našemi službami spokojen.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Krásný den