• Dobrá komunikace, včasné vyřízení zakázek.
    • Jen malá připomínka, u zlatých výrobků pokud mají číslo napsat do fakturačního listu.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Vážíme si zákazníků, jako jste vy, kteří u nás nakupují opakovaně.

Mezi nejspolehlivějšími prodejci, kteří jsou označeni zlatou medaili, tedy ti, kteří mají vysoký objem objednávek, jsme jednoznačně nejrychlejší.

Naše průměrná dodací doba je 2 dny.

Naprostá většina našich zákazníků požaduje mít maximální anonymitu (pochopitelně v rámci zákona), proto výrobní čísla na faktury standardně neuvádíme. Pokud budete chcít na fakturu uvést číslo prodaného slitku, můžeme to provést. Při další objednávce můžete do poznámky napsat a my to na fakturu přidáme. V případě, že máte zájem to uvést na nějakou starší fakturu, můžeme vám tuto fakturu upravit, stačí napsat email.

• dobrá komunikace

• RYHLOST, SOLIDNOST
    • VÝBORNÁ KOMUNIKACE

Žádnou nevýhodu jsem nenašel. Vždy jsem bezezbytku spokojen! Tato zkušenost je dlouhodobá.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za maximální hodnocení našeho obchodu.

Jsem rád, že náš obchod vnímají jako solidní. To je vlastnost, která nesmí obchodníkovi s drahými kovy chybět.
    Zákazníci, jako Vy, kteří u nás dlouhodobě nakují a píší nám recenze jsou naším největším pokladem.

• Ceny

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za téměř dokonalé hodnocení. Moc si vážíme zákazníků, kteří nakupují opakovaně jako vy. Kdo je připraven, není z měnové reformy překvapen.

Prošel jsem Vaše objednávky a zřejmě jsem přehlédl něco v čem jsme mohli být lepší. Když budete mít pocit, že něco nefunguje na 100%, tak mi napište nebo zavolejte. Ivan Slavický

• Ceny

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Díky za dokonalé hodnocení a pět hvězdiček. Tady jsme to zvládli. Platí to co jsem napsal. Jesli máte pocit, že něco nefungovalo perfektně, dejte vědět. Nejsme dokonalí a zpětná vazba našich zákaníků nám pomáhá se zlepšovat. Ivan Slavický

• komunikace přes chat
    • rychlost dodání

Vyšší ceny než u konkurence.
    Poštovné ve výši 150 Kč.
    V zásilce byla brožurka, ve které je kód, který bych měla předat někomu, kdo chce investovat - dostane od firmy dopravu zdarma. Připadá mi to jako výsměch. Já jsem také nakupovala poprvé a poštovné jsem musela zaplatit, i když na Heurece měli napsáno, že doprava je zdarma. Je to samozřejmě moje chyba, měla jsem si udělat lepší průzkum trhu. Ale firma mi byla doporučena, tak jsem to podcenila.
    U konkurence jsem platila nižší cenu a navíc doprava byla zdarma. (podotýkám, že nákup jsem uskutečnila ten samý den). Na e-mail ohledně poštovného nikdo neodpověděl.
    Pro mě velké zklamání a další objednávky přes tuto firmu realizovat nebudu.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Před vaší objednávkou jsem s vámi komunikoval na chatu. Jedinou věcí, která pro vás v tu chvíli byla důležitá, bylo doručení zásilky do Vánoc. Bylo to pochopitelné v pátek 15.12. po 17 hodině. Měli jsme hodně práce s odesíláním zásilek před Vánoci. Zařídil jsem, aby vaše zásilka ještě ten den odešla. V 18:47 jsme vám odeslali e-mail, ve kterém jsme vás informovali o odeslání vaší objednávky, V 18:49 jsme obdrželi váš e-mail:

"Dobrý den,

trochu mě mrzí, že na Heurece máte napsané doprava zdarma a mě to započítalo cenu dopravy. :-(

Přeji hezký den"

Omlouvám se Vám, že jsem nepochopil, co jste tím e-mailem chtěla dosáhnout a omlouvám se, že jsem na něj nijak nereagoval.

Zde na Heurece jsou detaily podmínky dopravy v plné míře vidět po rozkliknutí detailních informací. Stejně tak je to našich webových stránkách a také v průběhu realizace objednávky.

Cena drahých kovů stejně jako kurzy měn se mění v reálném čase. Je tak možné, že i v průběhu několika minut můžete nakoupit za různé ceny.

Průzkum trhu naprosto schvaluji a všem vřele doporučuji. Právě Heuréka je jedno z takových míst, kde si můžete krásně srovnat ceny zboží.

Našim zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Pokud jsem situaci špatně vyhodnotil a vy byste objednávku za daných podmínek, tedy dopravě za 150 Kč nerealizovala, můžete nám zboží vrátit zpět. Vrátím vám celou zaplacenou částku a také vám uhradím náklady spojené s vrácením zboží.

S úctou Ivan Slavický

• Rychlá spětná vazba

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme, jsme velmi potěšeni, že oceňujete rychlost naší spětné vazby a že jste s naším obchodem 100% spokojen. V Gold & Silver je pro nás prioritou poskytovat rychlou a efektivní komunikaci, aby zákazníci měli co nejpříjemnější zkušenost. Martin Kozár.

• VŽDY SKVÉLÁ PRÁCE.RYCHLE PŘESNĚ. VÝBORNÁ KOMUNIKACE

KAŽDÉMU KDO MÁ O TENTO SORTIMENT ZBOŽÍ ZÁJEM VŘELE DOPRUČUJI. SOLIDNÍ PŘÍSTUP, SKVĚLE POSTAVENÝ OBCHODNÍ MODEL, ZAMĚŘEN NA ZÁKAZNÍKA A NE JEN MAXIMALIZACI ZISKU.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdiček a krásné hodnocení.

Právě pro takové zákazníky, jako jste vy, nás těší dělat naší práci. V každém obchodě by měl být zákazník na prvním místě. Domnívám se, že tato komodita si to vyloženě vyžaduje. Vstřícný přístup k zákazníkovi je cesta k dlouhodobé prosperitě a my tady chceme přinášet služby ještě hodně dlouho.

• Spolehlivý obchod, skvělá komunikace

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdiček.

Se zákazníky jako jste vy je fajn komunikace. Mimochodem, máte skvělý vkus na objednávané zboží.

Vaše další objendávka bude jistě zase vyjímečná.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Dobré ceny rychle doporučení komunikace

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za váš pozitivní názor!

Jsme rádi, že jste spokojen s našimi cenami, rychlostí a komunikací. Naším cílem je poskytnout zákazníkům co nejlepší zážitek při nákupu. Pokud byste měl jakékoli další dotazy či připomínky, jsme zde pro vás.

Těšíme se na další spolupráci a přejeme vám krásný den!

Za tým GOLD & SILVER Matěj Kraus

• SKVĚLÁ KOMUNIKACE A VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ REFLAKTUJÍCÍ PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

VELMI DOBRÁ SPOLUPRÁCE, VSTŘÍCNOST A KOMUNIKACE. SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ A PŘEDEVŠÍM SLUŠNĚ CENY. TO NENÍ V DNEŠNÍ DOBĚ TAK ÚPLNĚ OBVYKLÉ. ZÁRUKOU JE ALESPOŇ PRO MNE JMÉNO SLAVICKÝ

Reakce obchodu GOLD & SILVER

moc děkujeme za Vaše laskavá slova a za tak pozitivní hodnocení našich služeb. Snažíme se vždy vycházet vstříc našim zákazníkům a těší nás, že to oceníte. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a děkujeme za důvěru, kterou vkládáte do jména Slavický.

Za tým GOLD & SILVER Matěj Kraus

S poděkováním se připojuji k Matějovi. Vážím si důvěry, kterou ve mě vkládáte. Ivan Slavický