• moznost anonymnino nakupu a doruceni

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Oceňujeme Vaši pozitivní zpětnou vazbu na možnost anonymního nákupu a doručení. Snažíme se vyjít vstříc potřebám a požadavkům našich zákazníků, abychom zajistili jejich maximální spokojenost a soukromí. Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo přání, neváhejte se na nás obrátit. Matěj Kraus

• rychle, pohodově

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí našeho servisu. Těší nás, že jsme Vám mohli poskytnout tak pohodový nákupní zážitek. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, jsem zde pro Vás. Matěj Kraus

• - všechno platí

- doporučuji, spolehlivý prodejce

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení! Jsme rádi, že naše služby a spolehlivost jako prodejce splňují Vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se těšit na Vaši další objednávku. Matěj Kraus

Dobrá nabídka zboží, rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste spokojeni s naší nabídkou zboží i rychlostí vyřízení objednávky. Snažíme se o hladký průběh každého nákupu. Pokud budete mít v budoucnosti jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Matěj Kraus

• Rozsáhlý výběr, rychlost dodání, skvělá komunikace

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za Vaši recenzi! Velmi si vážíme toho, že oceňujete náš široký sortiment, efektivitu v dodávání a vynikající komunikaci. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby, aby každý Váš nákup byl co nejpříjemnějším zážitkem. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště. Matěj Kraus

• rychlá dodávka zboží, vše perfektní

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdičeka komentář, který jste přidala k hodnocení. Perfektní je slovo, které bychome chtěli mít při hodnocení každé naší objednávky. Díky moc za vaší objenávku a těšíme se na vaši přízeň zase někdy v budoucnu. Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Rychlost zpracování objednávky
    • Velmi dobře zabaleno

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za téměř 100 % hodnocení. Díky za kladné hodnocení našeho balení a rychlosti. Objednváka od nás odešla ihned. Škoda, že zásilka dorazila až za tři dny. Zkontolovali jsme informace o doručování a nebylo to doručeno nejrychleji jak mohlo. Pokud můžeme cokoliv vylepšit cokoliv jiného dejte nám prosím vědět. Věřím, že při další vaší objednávce si od vás vysloužíme plný počet hvězdiček.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Dobrá komunikace, včasné vyřízení zakázek.
    • Jen malá připomínka, u zlatých výrobků pokud mají číslo napsat do fakturačního listu.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Vážíme si zákazníků, jako jste vy, kteří u nás nakupují opakovaně.

Mezi nejspolehlivějšími prodejci, kteří jsou označeni zlatou medaili, tedy ti, kteří mají vysoký objem objednávek, jsme jednoznačně nejrychlejší.

Naše průměrná dodací doba je 2 dny.

Naprostá většina našich zákazníků požaduje mít maximální anonymitu (pochopitelně v rámci zákona), proto výrobní čísla na faktury standardně neuvádíme. Pokud budete chcít na fakturu uvést číslo prodaného slitku, můžeme to provést. Při další objednávce můžete do poznámky napsat a my to na fakturu přidáme. V případě, že máte zájem to uvést na nějakou starší fakturu, můžeme vám tuto fakturu upravit, stačí napsat email.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Absolutní spokojenost. Během pár hodin zboží v mých rukou.
    • 100% profesionalita !

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdiček a Váš komentář. Díky zákazníkům jako vy, kteří si zboží vyzvednou tak rychle jsme podle statistik Heureky snížili dobu dodání našim zákazníkům na 2 dny.
    Moc si vážíme, že při Vašich opakovaných objednávkách nás hodnotíte jako 100% profesionály.
    Tešíme se na další osobní setkání.

Rychle
    skvele zabaleno
    vse v poradku
    doporucuji
    nejlepsi ceny stribrnych minci

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Díky moc za 5 hvězdiček a krásný seznam výhod, které jste u nás získal.

Jsme moc rádi, za zákazníky jako jste vy, kteří se k nám opakovně vrací.

Věděl jste, že bez jednoho dne je to přesně rok od Vaší poslední objednávky? Je fajn mít zákazníky, kteří si na nás znovu po roce vzpomenou a nakoupí.

Už nyní se těšíme na Vaší další objednávku.

Ivan Slavický

• spoľahlivosť a rýchlosť
    • pokiaľ som zákazníkom viac krát, mohli by to zohľadniť v zľave

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za päť hviezdičiek a Váš komentár. Je to veľmi cenná spätná väzba.

Našou stratégiou je vylepšovať služby, nasadzovať lepšie technológie a robiť ďalšie kroky, ktoré vo výsledku prinesú zákazníkovi vyššiu hodnotu ako by bola zľava, ktorú by sme boli schopní našim zákazníkom poskytnúť.

Napr. tu na heureke si môžete všimnúť koľko z predajcov zlata a ďalších drahých kovov má zlatý certifikát.

Odporúčam pozrieť sa na www.overenozakazniky.cz Je to jeden zo zásadných rozdielov.

Napriek tomu sa nájde stále veľa klientov, ktorí sú natoľko "odvážni", že kvôli pár sto korunám riskujú desaťtisíce a niekedy aj výrazne viac.

Až príde deň zúčtovania, tak sa ukáže kto má skutočne drahé kovy drží skladom a komu zostane čierny Peter v ruke.

Aby som sa vrátil späť k téme. Je možné, že niekedy v budúcnosti jedným z našich benefitov bude aj systém zvýhodnenia pre našich existujúcich zákazníkov.

Ivan Slavický

• Rychlý
    • Spolehlivý

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdiček a vaše hodnocení. Rychlost a spolehlivost je v našem oboru klíčová. Jsem rád, že máme moudré zákazníky, kteří vědí, že tyto vlastnosti jsou důležitější než nejnižší cena.

Těšíme se na vaší další objednávku.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

Ochotný a příjemný personál, rychlé dodání.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Děkujeme za 5 hvězdiček a popis našeho personálu na showroomu. Jsem moc rád, že máme možnost být osobně s našimi klienty a být doprovodem na jejich cestě jistoty, kterou drahé kovy přináší.

Vidím, že rychlost doručení v našich statistikách vede. Je pro nás důležité, aby klienti měli zboží co nejdříve u sebe.

Těšíme se na Vás na našem shoroomu, Vaše poslední objednávka je připravena k vyzvedutí, budeme Vás zitra kontaktovat.

• ZKUŠENOSTI S TÍMTO OBCHODEM MÁM JEN TY NEJLEPŠÍ
    • RYCHLOST A PŘESNOST
    • CHYBKA SE VLOUDÍ, OVŠEM PAN SLAVICKÝ JE PROFÍK, TAKŽE JVŠE A K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI VYŘEŠENO OBRATEM, ZA JEHO OSOBNÍ ÚČASTI

VELMI RÁD ZDE NAKUPUJI. JE ZDE PROFESIONALITA, RYCHLOST, V DNEŠNÍ TURBULENTNÍ DOBĚ NEBÝVALÁ SLUŠNOST. TO SE TÝKÁ I OBCHODNÍ STRATEGIE. PROSTĚ "KDO ZDE NAKOUPÍ, NEPROHLOUPÍ"!!

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Dobrý den, děkuji za krásnou a rozsáhlou recenzi. Máte pravdu, že můžeme udělat chybu, jsme jen lidé a vážím si klientů, kteří nás berou se všemi našimi chybami. Jsem připraven být k dispozici pro naše klienty.

Jsme skutečný obchod, máme kamennou prodejnu se showroomem, ve které pracují ochotní lidé. A pokud to bude možné, půjdu vždy v první linii.

Je krásné, že jste první kdo se nám zde vyjádřil ve verších. Navíc ten verš má větší hloubku, než se může zdát.

Bohužel se v poslední době setkávám s tím, že klienti ve snaze zaplatit co nejméně, nedostanou své zboží.

Je dobré, že stále existují poctiví a prověření prodejci, kterých je většina.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

Slušné jednání i cena. Spokojenost.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za 5 hvězdiček a to, že jste si našel čas napsat recenzi. Vidím, že jste realizoval u nás svou první objednávku. Jsem rád, že hodnotíte naše jednání a ceny jako slušné. Budeme moc rádi, když také příště u nás nakoupíte a budete spokojen minimálně tak jako při Vaší první objednávkce.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Rychlost vyřízení objednávky. Jeden den jsem mince objednal, a druhý den byly doručeny, a to velmi pečlivě zabalené.
    • Internetový obchod, což je pro mě jako zákazníka velmi důležité, si stále drží vysoký standard profesionality, příjemného jednání a kvality všech poskytovaných služeb.
    • Velkým "magnetem" bezesporu jsou velice příjemné ceny zboží oproti srovnatelné konkurenci.

Internetový obchod jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za pět hvězdiček a podrobné rozebrání vyřízení Vaší objednávky.

Jsem rád, že u nás zákazníci potkávajcí vysoký standard služeb profesionalitu a příjemné jednání.
    Rychlost a pečlivé zabalení je také velmi důležité, aby zákazník měl zboží u sebe co nejdříve a v pořádku.
    Nejvíce jsem rád, za vaše vyjádření o srovantelné konkurenci.

Jsem rád, že zákazníci začínají vnímat, že jsou různé úrovně konkurence (obchodníků) s drahými kovy.

Přestože je nejlepší cena, zejména v tomto oboru nejsmírně důležitá, jsou i další faktory, které rozhodují při nákupu tohoto nejmírně drahého zboží. Pro každého to může být něco jiného.

Osobně však vnímám reference obchodu, jako důležitý indikátor pro výběr toho správného dodavatele. Jsem rád, že existují takové portály jako je Heureka, na které může každý zákazník poskytnout nezávislou zpětnou ke své objednávce.

• dobrá komunikace

• RYHLOST, SOLIDNOST
    • VÝBORNÁ KOMUNIKACE

Žádnou nevýhodu jsem nenašel. Vždy jsem bezezbytku spokojen! Tato zkušenost je dlouhodobá.

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za maximální hodnocení našeho obchodu.

Jsem rád, že náš obchod vnímají jako solidní. To je vlastnost, která nesmí obchodníkovi s drahými kovy chybět.
    Zákazníci, jako Vy, kteří u nás dlouhodobě nakují a píší nám recenze jsou naším největším pokladem.

• Ceny

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Moc děkujeme za téměř dokonalé hodnocení. Moc si vážíme zákazníků, kteří nakupují opakovaně jako vy. Kdo je připraven, není z měnové reformy překvapen.

Prošel jsem Vaše objednávky a zřejmě jsem přehlédl něco v čem jsme mohli být lepší. Když budete mít pocit, že něco nefunguje na 100%, tak mi napište nebo zavolejte. Ivan Slavický

• Ceny

Reakce obchodu GOLD & SILVER

Díky za dokonalé hodnocení a pět hvězdiček. Tady jsme to zvládli. Platí to co jsem napsal. Jesli máte pocit, že něco nefungovalo perfektně, dejte vědět. Nejsme dokonalí a zpětná vazba našich zákaníků nám pomáhá se zlepšovat. Ivan Slavický