Zboží jsem zaplatila. Bylo mně odepsáno, že není skladem, ať si vyberu jiný produkt. Jsou to již dva měsíce a nic jsem neobdržela.

moje objednané zboží údajně není skladem:( a mám si vybrat něco jiného,ale chci jen to co jsem si objednala a to naví kdy bude , zatím bez reakce,a že by třeba vrátili peníze ??

• Zboží nedorazilo ani po deklarovaném dodání v obchodě.
  • Zboží vůbec nedorazilo.

• Nekomunikují
    • objednáno a uhrazeno 30.10., zboží do dnešního dne nedorazilo, na webových stránkách je možnost informovat se prostřednictvím chatu, ale odpovědi jsem se nedočkala.

Zbozi mi nejen nebylo doručeno, ale hodnocení zboží se liší od toho, co bylo objednáno. Takže jestli od 24.7. čekám na objednávku a pak někdy v říjnu přijde neco jiného, tak jsem fakt naštvaná.

objednávka z 22.2. ještě nedorazila

• Už čekám 2 měsíce a stále nic už jsem 3x psal mail a vždy mi bylo řečeno jen že musím vydržet že objednávka je na cestě

Zboží bylo poškozeno.

• Odeslání do 5 dnů, to opravdu ne. Zatím ani neexperovali.

Komunikace nula, zboží zatím nedorazilo. Mělo být k dispozici do 3 dnů, skladem ho neměli. Nicméně zatím nikde nic, pravda, zamíchal se tam i státní svátek. Přesto bych si představovala aspoň komunikaci, abych věděla jak je s objednávkou naloženo a jak postupuje a co se děje.

• Po nákupu vás bombardují spamem do emailu.

Za 9 dnů od platby se vůbec nic nestalo. Nevím, kde je moje objednávka.

• Objednávka vytvořena a potvrzena 14.2.2021
    15.2.2021 přišlo oznámení o zpracování objednávky
    12.3. 2021 informace , že zboží bude naskladněno na konci března
    Koncem března jsem se informovala telefonicky o stavu objednávky. Sděleno, že začátkem dubna, poté koncem dubna a nabídnuta 10 ti procentní sleva. Opět jsem telefonovala 5.5. 2021 kde sděleno, že zboží nebylo dodáno a že neví kdy bude naskladněno.
    Myslím, že by byla slušnost, aby tým Giftlabu sám informoval zákazníka o stavu objednávky. Proto jsem objednávku zrušila.
    Nepřeji si, aby jste mi zasílali e-mailem vaše nabídky.
    Děkuji Koutská

• Dostala jsem jiné zboží za neadekvátní cenu.

• Příjemní zaměstnanci
    • Přehledné stránky v rámci možností
    • Dlouhé čekání na objednávku
    • Nedoručeno do slíbeného termínu

po deseti dnech zboží nedorazilo

• Libilo se mi, ze obchod napise skladem a dodani do druhyho dne max 2dny z toho duvodu jsem objednala a uz to bude 14dni a koberec stale nemam..nemuzu hodnotit kvalitu koberce, ale priste objednam jinde

• Obchod nedoručil zboží, nekomunikuje

Objednal jsem si skládací nákupní tašku do kufru protože byla levnější než jinde, u zboží bylo dodání do 14 dnů, po třech týdnech nic nedorazilo na emaily nikdo neodpovídá, můj první a poslední nákup.