NEDOPORUČUJI! V průběhu objednávky bylo vše v pořádku, rychlé odeslání, emaily. Pokud ale nastane problém, nikdo nereaguje. Reklamuji drahé nerezové mlýnky, nikdo nereaguje na emaily, IG, whatsup, telefon. Takže pokud chcete pouze objednat zboží tak pravděpodobně bude vše v pořádku, pokud ale máte problém a zboží potřebujete reklamovat/vrátit (což se občas může stát) tak se setkáte s velmi neprofesiálním chováním a to -ignorací. Jelikož mnou zakoupený produkt nebyl zrovna nejlevnější, budu dávat podmět ČOI k přezkoumání a řeším dál.
    TENTO OBCHOD ZA MNĚ JEDNO VELKÉ NE!!
    Marchenko

• Levnější než konkurence
    • Skvěle zabaleno

Upřímně jsem se zprvu bála, protože konvice, kterou jsem objednávala, byla o několik stovek levnější, než v jiných online obchodech, ale rozhodla jsem se to zkusit a dopadlo to báječně!
    Dárek přišel včas, SKVĚLE zabalený (jednalo se o porcelán) a dorazil do 3 dnů!

Zboží jsem zaplatila. Bylo mně odepsáno, že není skladem, ať si vyberu jiný produkt. Jsou to již dva měsíce a nic jsem neobdržela.

Vše proběhlo bez problémů. Objednávka byla rychle vyřízena, bezpečně zabalena (kameninový oválný talíř), i doručena na výdejní místo.

Nakupuji opakovaně. Tentokrát akce na značku Lékué. Velmi rychlé poslání objednávky na dobírku. Jako vždy nákup na jedničku.

• Skvělý obchod. Kvalitní zboží. Sortiment a popis jsou zcela pravdivé. Zdvořilý a pozorný personál. Rychlé doručení. Doporučuji.

Ackoliv me eshop informoval o odeslanime objednavky 19.12. a doruceni nasledujici den, do Vanoc nic neprislo. GLS tvrdilo, ze jim zbozi nebylo predano , takze nasledovalo hledani zasilky. Nicmene hned po vanocnich svatcich, kdy jsem vse opet urgovala, jsem od eshopu dostala email , ktery me ubezpecil o odeslani nove zasilky s jinym dopravcem, pokud tento stavajici prepravce balik nedohleda a nedoruci do druheho dne. Coz me prijemne prekvapilo. Balik opravdu dosel nasledujici den. Eshop bych bez obav doporucila, i presto, ze ne vse probihalo hladce, coz lze nejspis pripsat predvanocnimu vytizeni prepravcu.

moje objednané zboží údajně není skladem:( a mám si vybrat něco jiného,ale chci jen to co jsem si objednala a to naví kdy bude , zatím bez reakce,a že by třeba vrátili peníze ??

• Na druhý den jsem zboží měla v ruce.
    • Bezvadná komunikace.
    • Zboží nedorazilo ani po deklarovaném dodání v obchodě.

Velmi rychlé doručení

Rychlé dodání,v pondělí objednáno a v úterý dodáno

• Rychlost, o kvalitě se teprve presvedcime
  • Zboží vůbec nedorazilo.

• Žádný problém s nákupem a doručením.

• Naprostá spokojenost termoska,lahvička na pití i krabička na svačinu jsou úžasný.Skvela komunikace,rychlost dodání.Ikdyz cena je vyšší naprosto oprávněné.Opavdu syn je nadšený

Spokojenost

Rychlé dodání, krásné zboží za přijatelné ceny.