• 2 týdny žádná komunikace, žádné potvrzení platby
    • eshop zrušen

• Zadala jsem platbu převodem a vyzvednutí v zásilkovně, za 14 dní žádný email ohledně platby, nic, žádná reakce na e-mail, vůbec nic.

• Zbozi jsem objednal, nikdo se mi neozval, zbozi zatim nedorazilo, nelze se nikam dovolat...
    • je internetu psáno dodání do 3 pracovních dní a je to 10 a ještě nic nepřišlo obchod neodpovída na emaili ani na nebere telefon
  • Objednávka potvrzena, nikdy nedorazila, i přes urgence na e-mail, přímá zprava přes webové stránky, telefon nikdo nezvedá, dodnes žádná reakce, zboží jsem koupila v jiném obchodě. Rozhodně nedoporučuji !!!

No moje objednávka byla uskutečněna 31.8.2018 , moje platba na účet společnosti připsána 3.9.2018 to vše je k vidění po přihlášení ovšem do dnešního dne tj. 14.9.2018 jsem zboží, ale ani žádnou zprávu od General sport nedostala.

• Absolutně žádná komunikace s prodejcem
    • Zboží ani po 14ti dnech nedorazilo
    • Podvodný obchod
    • Důrazně nedoporučuji

Zboží jsem zaplatil převodem z účtu. Od té doby žádná komunikace s prodávajícím. Nereaguje na maily, sms na nic. Evidentně podvodný obchod. Nedoporučuji nikomu něco objednávat, max. zkusit na dobírku. Podávám podnět na ČOI.

• Do dnešního dne mi zboží nebylo doručeno, na emaily ani telefony nikdo nereaguje.

• Nekomunikuji
    • Neodepisuji na emaily
    • Jiz 7 pracovních dni se jim nemohu dovolat

Objednávka z 2.4.3018 stále neni vyrizena. Nelze se jim dovolat, na e-maily nereaguji. Pouze 1x,ze se na moji objednávku podívají (tento tyden v úterý). Je pátek zadny nový email mi jiz nedorazil, nikdo se neozval,neberou telefony. Zboží nedorazilo.

ok

• Rýchly
    • Spoľahlivý
    • Výborná komunikácia
    • Doručenie na Slovensko do 3 pracovnych dni
    • Kvalita

Objednávka prebehla velmi rýchlo, doručenie taktiež, výborná komunikácia, všetky veci dorazili vo vhodných veľkostiach. Perfektná kvalita. Vrele doporučujem tento obchod.

Zboží objednáno 16. 11. 2017. Dodnes se nikdo neozval. Nedoporučuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

6.12.2017 Zboží objednáno a zaplaceno.
    14.12. Urgováno - pán mě ujistil, že zboží zašle druhý den a že dá vědět.
    Od té doby komunikace žádná - takže zatím mám zaplaceno téměř 900 Kč a čekám.

• Zboží objednáno s Tim ze mi oznámili ze už není a pošlou zpet peníze a cekam do ted

Zboží jsem objednal 14. 12. s platbou na dobírku. Do této chvíle mě obchod nijak nekontaktoval, zboží nedoručil, špatné.

• - kvalita dodaného zboží
    • - nulová komunikace
    • - doba dodání

Dne 13.11 jsem předem zaplatila za kšiltovku objednanou z eshopu Generalsport.cz. Přišlo jen potvrzení, že zboží je již na cestě do mnou zvolené Zásilkovny.
    Cca po měsíci nulové komunikace a nedodání zboží jsem začala mít strach, zdali své zboží či peníze ještě někdy uvidím. Začal pro mne nekonečný koloběh telefonátů a emailů s jednatelem firmy. Nedostávalo se mi nic jiného než jen výmluvy a sliby, že zboží bude dodáno do zítřka, pak do konce týdne, že jsou chyby na straně Zásilkovny apod.
    Neváhala jsem tedy kontaktovat svého právníka! Až poté, co se s firmou Generalsport spojil sám právník, objednaná kšiltovka se během 3 dnů objevila na Zásilkovně.

Proto určitě všem doporučuji rovnou se obrátit na ČOI nebo svého právníka, jinak bych své peníze ani zboží asi nikdy už neviděla..

• Nic !!!
    • Dne 5.10.2017 podání reklamace zakoupených tepláků. Tomu předcházely komplikace, kdy firma zavřela svou kamennou prodejnu a nebylo kam zboží vrátit, po neúspěšném opakovaném volání na infolinku jsem kontaktoval obchodní zástupkyni, která řekla, že v práci končí a předá můj případ kolegovi, který se mi druhý den ozve. Nikdo se neozval a mě se po dalších 14 dnech opakovaného volání konečně podařilo dohodnout předání tepláků na reklamaci, kam jsem raději osobně dojel.
    • Na vyřízení reklamace jsem čekal déle, než zákonných 30 dnů. Po uplynutí zákonné lhůty jsem několikrát volal (20x) a když už se pánové odhodlali telefon zvednout - odpověď vždy zněla: Zjistíme stav reklamace a ozveme se. - NIKDO SE NEOZVAL. Po několikátém urgování mi došla trpělivost a požadoval jsem vrácení peněz - odstoupení od smlouvy. Pán mi řekl, ať mu napíšu do sms svůj email a že se ozve a peníze navrátí. Nikdo opět nic, od té doby se nemohu dovolat a na emaily také nikdo neodpovídá. Všiml jsem si na internetu, že firma General sport má více problémů a tak jsem kontaktoval dalšího postiženého, ten mi poradil že se mám zastavit na výdejní místo ( květinářství na Praze 3). Na tomto výdejním místě mi potvrdili, že se tam pan majitel občas zastavuje, nechal jsem mu tam tedy vzkaz. Kde jsem se připomněl spolu se svým číslem účtu. Po 2 týdnech jsem se zastavil a na výdejním místě mi řekli, že tam firma general sport skončila a že při přebírání mého papírku se vzkazem pan majitel řekl, že je to vyřízené. Peníze ani žádnou jinou odpověď jsem doteď nedostal.

Postižení zákazníci, kdo by spolu semnou chtěl svůj případ řešit prostřednictvím policie, právníka nebo ČOI - neváhejte mě kontaktovat na e-mail : [email protected], ať je nás co nejvíce. Částka kterou mi dluží je 1690kč

• Pozor......podvodný obchod !

Objednané zboží zaplaceno předem již začátkem listopadu. Po třech týdnech žádná odezva ani zboží. Následoval můj e-mail o odstoupení od objednávky a požadavek na vrácení mnou zaplacené částky .Písemná odpověď ,že objednávku ruší a peníze mi dojdou na účet. Do dnešního dne částka přes 1 tisíc korun na účtu není a na e-mailovou korespondenci již neodpovídají.
    Podávám podnět k obchodní inspekci k prošetření !!!!!!!!!!!!!!!!

Rychlé vyřízení objednávky.