• 2 týdny žádná komunikace, žádné potvrzení platby
    • eshop zrušen

• Zadala jsem platbu převodem a vyzvednutí v zásilkovně, za 14 dní žádný email ohledně platby, nic, žádná reakce na e-mail, vůbec nic.

• Zbozi jsem objednal, nikdo se mi neozval, zbozi zatim nedorazilo, nelze se nikam dovolat...
    • je internetu psáno dodání do 3 pracovních dní a je to 10 a ještě nic nepřišlo obchod neodpovída na emaili ani na nebere telefon
  • Objednávka potvrzena, nikdy nedorazila, i přes urgence na e-mail, přímá zprava přes webové stránky, telefon nikdo nezvedá, dodnes žádná reakce, zboží jsem koupila v jiném obchodě. Rozhodně nedoporučuji !!!

• Absolutně žádná komunikace s prodejcem
    • Zboží ani po 14ti dnech nedorazilo
    • Podvodný obchod
    • Důrazně nedoporučuji

Zboží jsem zaplatil převodem z účtu. Od té doby žádná komunikace s prodávajícím. Nereaguje na maily, sms na nic. Evidentně podvodný obchod. Nedoporučuji nikomu něco objednávat, max. zkusit na dobírku. Podávám podnět na ČOI.

• Do dnešního dne mi zboží nebylo doručeno, na emaily ani telefony nikdo nereaguje.

• Nekomunikuji
    • Neodepisuji na emaily
    • Jiz 7 pracovních dni se jim nemohu dovolat

Objednávka z 2.4.3018 stále neni vyrizena. Nelze se jim dovolat, na e-maily nereaguji. Pouze 1x,ze se na moji objednávku podívají (tento tyden v úterý). Je pátek zadny nový email mi jiz nedorazil, nikdo se neozval,neberou telefony. Zboží nedorazilo.

6.12.2017 Zboží objednáno a zaplaceno.
    14.12. Urgováno - pán mě ujistil, že zboží zašle druhý den a že dá vědět.
    Od té doby komunikace žádná - takže zatím mám zaplaceno téměř 900 Kč a čekám.

• Zboží objednáno s Tim ze mi oznámili ze už není a pošlou zpet peníze a cekam do ted

Zboží jsem objednal 14. 12. s platbou na dobírku. Do této chvíle mě obchod nijak nekontaktoval, zboží nedoručil, špatné.

• Zbozi bylo objednano a ihned zaplaceno, avsak nedodano. Na e-mail nereaguji, po telefonu jenom sliby a vymluvy.

objednávka vůbec nepřišla, nikdo se ani neozval, NEDOPORUČUJI...

Objednané zboží je zaplaceno, pořád ale nedorazilo (už je to víc jak měsíc)!!! Obchod nereaguje na maily.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

28. 10. 2017 jsem si objednal, zboží dorazilo 23. 11. 2017, po třech telefonických urgencí. A to ze čtyř položek pouze dvě. Bohužel jsem platil bankovním převodem, takže anabáze pokračuje dál. Zatím mi telefon nezvdli.
    Nakupoval jsem zde mnohokrát, dříve jsem byl vždy spokojen, nechápu co se děje.
    Rada pro ostatní neplaťte předem.

V minulosti bezproblémový obchod, poslední dobou očividně skomírá. Kamennou prodejnu uzavřeli, objednávky nejspíše vůbec neodesílají, na emaily reagují sporadicky, telefonáty také tak. Objednával jsem před 25 dny, dodnes žádná informace co se děje, zboží bylo částečně hrazeno dárkovým poukazem od přítelkyně, ten asi můžu rovnou vyhodit, těžko říci kolik peněz skrze poukázky a předem placené zboží jim zůstane.. smutek.

Objednávka trvá deset dní a ještě mi zboží nebylo doručeno.

• Prodejnu na Vinohradech, kde se dalo zboží i prohlédnou, případně provést přímý nákup byl bohužel zrušen a nyní je nahrazen pouze odběrným místem. Na malou objednávku, jejíž obsah mají skladem již po 10ti dnech stále není připravená k vyzvednutí. Osobně mi přijde, že tento obchod jde rapidně dolů.
    • Dodnes se nikdo neozval, zboží nedorazilo, komunikace nula

• Protein jsem objednala 22.9., ihned zaplatila a dodnes (12.10.) zboží nebylo odesláno! 2. 10. jsem jim psala email s dotazem na stav objednávky - žádná odpověď. 4.10. jsem volala - pán mi potvrdil, že objednávku registrují, že je zaplacena a že netuší, kde je chyba a že to jde ihned zjistit. Znovu jsem volala 11. 10., opět mi byla objednávka potvrzena (údajně jsem mluvila posledně s někým jiným) a dostala jsem stejné informace - neví, kde je chyba a ihned to jde zjistit. Nejpozději do druhého dne dopoledne měl pán volat. 12. 10. jsem čekala do 16:00, kdy jsem zvedla telefon znovu a volaný je nedostupný!

Eshop nedoporučuji, za celé 3 týdny mi nebyli schopni poslat protein, který byl ihned zaplacen i přes urgenci emailovou i opakovanou telefonickou! Objednávku budu rušit ihned, co se tam dovolám.