• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Reakce na můj email přišla, za týden. Zboží, nakonec následně bylo expedováno :-)

Spokojenost

• Zbozi bylo objednano a ihned zaplaceno, avsak nedodano. Na e-mail nereaguji, po telefonu jenom sliby a vymluvy.

objednávka vůbec nepřišla, nikdo se ani neozval, NEDOPORUČUJI...

• Zboží objednané na konci října. Po 10 dnech jsem začala hledat a zjistila, že nejsem jediná, kdo má problém. Po napsání recenze na fb stránky (nyní už smazaná) telefonát. Najednou jedno zboží posílají. I tak přišlo později než slibovali. Po několika mailech a zpráv se opět ozvali s omluvou, že druhé zboží naskladnili a posílají....no, je to už 14 dní, takže počítám, že se zboží nedočkám...

co můžu jedině říci, nic nekupovat

zboží objednano 24.11.Krom uvítacího emailu (nejspíš automat),nulová komunikace.Několik telefoních hovoru vytípnuto...

Objednané zboží je zaplaceno, pořád ale nedorazilo (už je to víc jak měsíc)!!! Obchod nereaguje na maily.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

28. 10. 2017 jsem si objednal, zboží dorazilo 23. 11. 2017, po třech telefonických urgencí. A to ze čtyř položek pouze dvě. Bohužel jsem platil bankovním převodem, takže anabáze pokračuje dál. Zatím mi telefon nezvdli.
    Nakupoval jsem zde mnohokrát, dříve jsem byl vždy spokojen, nechápu co se děje.
    Rada pro ostatní neplaťte předem.

• V tuto chvíli žádná.
    • Téměř 2 měsíce nevyřízená objednávka, na emaily nereagují, při telefonické komunikace pouze sliby a výmluvy. Objednávka nedodána. Opakovaně žádáno o storno. Konečně domluveno vrácení peněz za nevyřízenou objednávku. Peníze skoro 14 dní stále nepřipsány na účet.

Rozhodně nedoporučuji a už zde nebudu nikdy nakupovat.
    Nespolehlivé jednání, klamání zákazníka, zadržování finančních prostředků.

V minulosti bezproblémový obchod, poslední dobou očividně skomírá. Kamennou prodejnu uzavřeli, objednávky nejspíše vůbec neodesílají, na emaily reagují sporadicky, telefonáty také tak. Objednával jsem před 25 dny, dodnes žádná informace co se děje, zboží bylo částečně hrazeno dárkovým poukazem od přítelkyně, ten asi můžu rovnou vyhodit, těžko říci kolik peněz skrze poukázky a předem placené zboží jim zůstane.. smutek.

Objednávala jsem zboží 21.9.2017 a dodnes nedorazilo.

vypnutý tel a nebo omluvy typu, nevíme kde je chyba, do dvou dnů se ozveme. Neozývají se, při urgenci vypnutý tel. Následně, když jsem se dovolala mi byl nabídnut dárek k objednávce. Bylo mi jasné, že to nebude bůh ví co, ale potěšilo mě vstřícné chování. Dnes opětovné volám, nemá čas zrovna sedí v autě zavolá za půl hodiny. Po 1 hodině volám, vypnutý tel..... Chybovat je lidské, málo lidí moc objednávek dokážu pochopit. Ale toto je moc i na mě... Je to škoda.

Objednávka trvá deset dní a ještě mi zboží nebylo doručeno.

• Prodejnu na Vinohradech, kde se dalo zboží i prohlédnou, případně provést přímý nákup byl bohužel zrušen a nyní je nahrazen pouze odběrným místem. Na malou objednávku, jejíž obsah mají skladem již po 10ti dnech stále není připravená k vyzvednutí. Osobně mi přijde, že tento obchod jde rapidně dolů.
    • Dodnes se nikdo neozval, zboží nedorazilo, komunikace nula

už nikdy více!

• 21.9 jsem si objednal zboží z tohoto obchodu. Dodnes mi nepřišlo! Zboží bylo zaplaceno ihned. Několikrát jsem telefonicky i emailem urgoval na tento obchod, jednou mi bylo řečeno že se neví kde je chyba, podruhé mi bylo řečeno že za to může zásilkovna. tudíž bude lepší když mi okamžitě pošlou nový a zboží bude doručeno do druhého dne.Toto mi bylo sděleno 9.10. Dnes 12.10. po několika telefonátech nemám žádné nové informace o balíčku, jen to že neví kde je chyba a že mi dají vědět až zjistí něco nového, ani nepřišlo avízo od zásilkovny že vůbec nějakou zásilku převzali. Pokud se nic nezmění v průběhu několika dní, budu urgovat ČOI.

Už nikdy více!

• Protein jsem objednala 22.9., ihned zaplatila a dodnes (12.10.) zboží nebylo odesláno! 2. 10. jsem jim psala email s dotazem na stav objednávky - žádná odpověď. 4.10. jsem volala - pán mi potvrdil, že objednávku registrují, že je zaplacena a že netuší, kde je chyba a že to jde ihned zjistit. Znovu jsem volala 11. 10., opět mi byla objednávka potvrzena (údajně jsem mluvila posledně s někým jiným) a dostala jsem stejné informace - neví, kde je chyba a ihned to jde zjistit. Nejpozději do druhého dne dopoledne měl pán volat. 12. 10. jsem čekala do 16:00, kdy jsem zvedla telefon znovu a volaný je nedostupný!

Eshop nedoporučuji, za celé 3 týdny mi nebyli schopni poslat protein, který byl ihned zaplacen i přes urgenci emailovou i opakovanou telefonickou! Objednávku budu rušit ihned, co se tam dovolám.

• vrátila jsem zboží do 14 dnů a nyní již skoro 3 měsíce stále čekám, na vrácení peněz.

nedoporučuji

• Zboží jsem zaplatila dne 29.9.2017 do dnešního dne jsem nedostala odpověď na email. Jestli byla platba přijata a kdy mi zboží bude odesláno. Je to naposledy co v tomto internetovém obchodě nakupuji!!!

• nezvedaji telefony
    • nereaguji na emaily
    • nereaguji na zvonek na sve adrese

jsem nespokojen, objednavku mam zadanou jiz 11 dni a nikdo se mnou nekomunikuje

• po 10 dnech od objednání zboží, žádná komunikace (kromě mailu kde píší že v dalším mailu příjde kompletní přehled, samozřejmě nic nepřišlo)