nemám žiadne predchádzajúce skúsenosti

Reakce obchodu GELIS.cz

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená. Ať Vám klimatizace dobře slouží.

Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Jirka a Sandra).

• Rychle vyřízená objednávka

Reakce obchodu GELIS.cz

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená. Věříme, že si děti se zakoupeným produktem pěkně vyhrají.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Jirka a Sandra).

• Nespolehlivý
    • Nefunkční
    • Nekomunikují

Po úvodním potvrzení objednávky, které beztak odeslal automat, s obchod odmlčel. Zboží neposlal a nekomunikuje. Tváří se, že mají zboží skladem ale očividně lžou. Obchod rozhodně nedoporučí a velký pozor si dejte na platby předem. Peníze si nechají a nic vám nepošlou. Klasickej scam.

Reakce obchodu GELIS.cz

Zákazník se bohužel v udělení recenze unáhlil. Zvolil si osobní odběr v Brně, ale sklad máme u Znojma.

Do Brna zavážíme zboží na osobní odběry 2-3x týdně a většinou je zboží k odběru do 1-2 pracovních dní. Někdy i v den objednání. Objednávku provedl před víkendem a zvolil platbu osobně při vyzvednutí. O žádné peníze nepřišel. Zboží jsme pro něj nachystali 5. pracovní den od objednání, ale už jej nechce, že si jej prý objednal jinde. Kdyby zvolil doručení zásilkovnou, má jej u sebe hned druhý den. Přiznáváme, že nám závoz v prní části tohoto týdne nevyšel a tento komentář nás moc mrzí.

Osobními odběry se snažíme zákazníkům ušetřit peníze za poštovné, ikdyž je to pro nás komplikovanější. Uskutečňuje se jich jen cca 10-15 týdně . Stačil jeden hovor a zákazník by věděl, že si pro zboží může další den přijít. Přiznáváme, že jsme to podcenili a nenapadlo nás, že narazíme na tak netrpělivého zákazníka. Ale chápeme jej.

Za celý tým Gelis.cz :-( smutná paní Sandra

• zboží jsem jako nevyhovující (špatný výběr) vracela, vrácení peněz (hrazeno předem) proběhlo bezproblémově.

Reakce obchodu GELIS.cz

Děkujeme Vám za objednávku a vůbec nevadí, že jste zboží nakonec vracela. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená.

Rádi Vás u nás znovu uvidíme.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Pavel a Sandra).

• rychle dodanie

Reakce obchodu GELIS.cz

Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době je rychlost v doručení zásilek pro naše zákazníky velmi důležitá.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Pavel a Sandra).

• Výborné ceny.
    • Rychlé dodání.

Bohužel, objednával jsem 2ks sim, u kterých byla uváděna expirace do roku 01/2027. Obdržel jsem 2ks sim s expirací pouze 10/2025.

Reakce obchodu GELIS.cz

Jsme rádi, že Vám bylo zboží doručeno včas a v pořádku. Pokud Vám byly omylem dodány SIMkarty s expirací v 10/2025, tak za to se omlouváme. Pokud je nestihnete aktivovat, bezplatně Vám je vyměníme za jiné. Aktuálně už standardně prodáváme SIM karty s expirací dokonce v 06/2027.

Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vaši objednávku.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Jirka a Martin).

Rychlost dodání zboží.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin a Pavel).

• Velký výběr dobrá komunikace

Reakce obchodu GELIS.cz

Jsme nesmírně rádi, že jste s Vaším nákupem u naší společnosti spokojená. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin a Pavel).

vše OK

Reakce obchodu GELIS.cz

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin, Pavel a Sandra).

Rychlé dodání.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin a Sandra).

Zboží není vhodné. Žádná komunikace ze strany prodávajícího.

Reakce obchodu GELIS.cz

Tento zákazník je z Francie a udělal u nás již 14 objednávek od roku 2022 v celkové hodnotě přes 200.000 Kč. U poslední objednávky 6ti USB modemů zjistil, že modemy nemají Hilink funkci a potřebuje nám je vrátit za jiný druh zboží. Napsal 21.6 (pátek) a v pondělí a 24.6 (pondělí) udělil negativ, že nekomunikujeme. Sami se tomu tady v kanceláři divíme - zejména citlivější Sandra s čerstvě vytrženou a bolavou stoličkou si na to musela dát kafe, aby se uklidnila. Přes perfektní dosavadní obchodní spolupráci nás nenapadlo, že bude panLamiere tak netrpělivý a jestli tento víkend nepřehnal trošku délkou pobytu na sluníčku. Vůbec tento jeho rozmar nechápeme. Má již dávno odeslán postup pro výmenu zboží. V pátek odpoledne, sobotu a neděli prostě v létě skáčeme do vody, netrápíme se ve 30ti stupních za obrazovkami PC.

Celý tým Gelis.cz (dnes konkrétně Martin a Sandra s bolavým zubem).

• Nabízí zboží, které jinde nenajdete.

Rychlé dodání. Spokojenost

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Jirka, Martin a Sandra s bolavým zubem).

Reakce obchodu GELIS.cz

Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na expedici. Kolegové na logistice se vždy maximálně snaží, aby byla zásilka co nejlépe a kvalitně zabalena. Čas dodání je u kolegů prioritou. Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době náš zákazník nemůže být prakticky ani jeden den bez IT techniky.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin a Sandra s bolavým zubem).

Objednané zboží bylo skladem, okamžité zpracování objednávky a rychlé doručení k zákazníkovi.....takže vše OK

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Sandra s bolavým zubem).

• dobře zabaleno

tento obchod mohu doporučit

• Dobrá cena

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Jirka, Martin a Sandra s čerstvě vytrženým zubem moudrosti).

• Rychle a seryjozni jednani.Spolehlivy obchod.

Reakce obchodu GELIS.cz

Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na obchodu. Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době náš zákazník nemůže být prakticky ani jeden den bez IT techniky.

Mějte hezký den.

Přeje celý tým Gelis.cz ❤️ (dnes konkrétně Martin a Sandra s čerstvě vytrženým zubem moudrosti).

• bez problémov, takto má fungovať e-shop!

Reakce obchodu GELIS.cz

Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době náš zákazník nemůže být prakticky ani jeden den bez IT techniky a měl by mít maximální pozitivní zážitek ze svého nákupu.

• Jednoduchý nákup prostřednictvím e-schopu

Byl jsem spokojený.