• Vždy skvěle zabaleno

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení našich služeb a produktů. Budeme velmi potěšeni, pokud nás doporučíte i svým známým. Těšíme se na Váš další nákup.

• skvělá kvalita substratu
    • rychla dodávka
    • výborné info o rostlinách na jednom místě

Lucie, Gardners

• Rychlé dodání zboží výborná komunikace

• rychlost dodání
    • kvalitně zabalené
    • dobré ceny

• Dobře zabalení
    • Krásné rostlinky

• Rychlé odeslání
    • Nedostatečně zabalené květiny, suché. Řízek jen tak vložen do igelitového pytlíku

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Rostlinky se snažíme balit opravdu pečlivě a důkladně. Pokud nebylo něco v pořádku, kontaktujte mě prosím na email [email protected].

Přeji pěkný den

• Rychlé dodání zboží

Jsem s obchodem velice spokojená

• Extra rychlost!
    • Špičkově zabalené - bez jediného zlomeného lístečku :)

• Dobře zabaleno

Lucie, Gardners

• Vše bylo pečlivě a zodpovědně zabaleno.
    • Rychlé jednání i informování o stavu objednávky.
    • Skvělé ceny.
    • Velký výběr.

S nákupem jsem naprosto spokojena po všech stránkách.

Lucie, Gardners

• rychlé jednání a dodání zboží

• Skvělá komunikace, rychlé dodání

• Objednávka rychle vyřízena
    • Zboží perfektně zabalené . I kdyby s ním při přepravě mlátili,tak by se tomu nic nestalo

Lucie, Gardners

• Zatím nevím, uvidíme, jak se Tilladsii bude u nás líbit :-)

• Rychlost vyřízení objednávky

• Komunikace, spolehlivost, rychlost
    • Žádné

Lucie, Gardners

• Rychlé dodání a pěkně zabaleno

• Skvělá komunikace ,kvalitní zboží, rychlé dodání