Raso koule dorazily v pořádku, balíček jsem ihned předala,protože jsem to měla jako dárek ke 12.květnu, takže byl dárek opozděn,ale to se někdy může stát.

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

Omlouváme se za menší zdržení vaší objednávky a děkujeme za pochopení.

zboží zaplaceno ale nedorazilo

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

zboží, které bylo na objednávku u dodavatele jsme vám odeslali 16.5., tak doufám, že je již vše v pořádku.

Lucie, Gardners

• Velmi velky vyber rostlin a ostatních produktu
    • Precizně zabaleno
    • Delší dodací lhůta,
    • Komunikace bohužel v mem případě nebyla zcela vyhovujici

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu. Zboží vám bylo odesláno 7.5., do té doby vám chodily informační emaily o stavu vaší objednávky. Jelikož bylo nějaké zboží z vaší objednávky skladem na prodejně, museli jsme ho převést do skladu, odkud se zboží expeduje.

Děkujeme za pochopení a přeji pěkný den

Kytička je velmi hezká Děkuji

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení našich služeb a produktů. Budeme velmi potěšeni, pokud nás doporučíte i svým známým. Těšíme se na Váš další nákup.

Lucie, Gardners

Vymlouvají se na "sklad".

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

vaše rostlinka byla na objednání u dodavatele. Nyní už byste jí měl mít doma, tak doufám, že je vše v pořádku a rostlinka vám dělá radost.

Lucie, Gardners

• Bohužel, zboží které bylo skladem stále nedorazilo. Nemohu hodnotit.

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

rostlinky už byste měla mít nyní na adrese. Tak doufám, že dorazily v pořádku a budou vám dělat radost.

• Rychlost doručení

• Velmi rychle dodání, za 24h byla květinka na druhé straně republiky
    • Perfektní balení, bez poškození rostliny
    • Cena vs velikost rostliny

Velmi příjemná cena, lístek s doporučení péče pro rostlinu, rozhodně nakoupím znovu :)

Lucie, Gardners

• Skvělé : jak po kvalitu produktu, tak rychlost dodaného zboží.

Cena produktů je vyšší, než v běžných obchodech.
    Plus dopravné .,..

Lucie, Gardners

• Dodáno rychle a kytky byli po pár dnech vody a sluníčka jako nové

naprostá spokojenost a vstřícnost

Lucie, Gardners

Super zboží, pečlivé zabalení.

Lucie, Gardners

Není to má první objednávka u této firmy. Vždy jsem se setkala s dobrou komunikací, rychlým vyřízením a dodejem objednaných věcí a květin v dobré kvalitě.

• Rychlost nevýhoda neexistuje

• Rychlost, spolehlivost

Lucie, Gardners

• Rychlé dodání zboží, spokojenost.

• Perfektně zabaleno

Profici, došlo to opět bez újmy

vše ok

Jsem spokojena

Lucie, Gardners

rychle pripraveni, velky vyber, s kolobezkou az do obchodu ... snad kytky budou zit, ale to uz nezalezi na obchodu