Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení našich služeb a produktů. Budeme velmi potěšeni, pokud nás doporučíte i svým známým. Těšíme se na Váš další nákup.

Lucie, Gardners

Maximálna spokojnosť, nemám čo vytknúť.

Lucie, Gardners

Jsem velmi zklamaná z nákupu rostlin z tohoto e-shopu. Po doručení se rostliny zdály být na první pohled v pořádku, měly jen trochu narezlé konečky listů. Rostliny jsem zasadila do e-shopem doporučeného dodaného substrátu přesně dle videa. Asi po týdnu jsem si všimla, že se jim vůbec nedaří a kontaktovala jsem o radu pracovníka na chatu. Odpověď nepřišla žádná. Nyní po měsíci, kdy jsem rostlinu zalévala 1 x týdně velmi opatrně (vždy jsem si otestovala vlhkost 3 cm pod úrovní, abych rostlinky nepřelila) musím konstatovat, že až na jeden kus, který jediný pouští nové zdravé listy, tak ostatní úplně odumřely. PTak nevím, co bylo špatné, jestli substrát nebo nekvalitní rostliny, ale je zajímavé, že jeden kus se krásně udržel, zatímco ostatní odumřely. Ne děkuji, už nikdy více...

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

děkuji za zpětnou vazbu. Na chat jsem vám ale odpovídala a ještě jsem se vám ptala na doplňující informace. Na mojí otázku už jste ale nereagovala. Pokud jste měla rostliny do osázeného obrazu, je možné, že stonky nebyly důkladně očištěné a rostlinky pak v rašeliníku uhnívají. Nejspíš to tedy nebude rostlinkami, ale bohužel špatným postupem při osázení obrazu. Pokud jste dodržela vše správně, pak se rostliny v obrazu zřejmě neujaly, i to se bohužel stává.

Přeji pěkný den

Lucie, Gardners

Prima zboží, rychlé dodání, pečlivé zabalení.

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu. Budeme velmi potěšeni, pokud nás doporučíte i svým známým. Těšíme se na Váš další nákup.

Lucie, Gardners

Výrobek je ve standardní kvalitě, není co vytknout.

• Krásně zabalené kytyčky

Lucie, Gardners

• rychlé dodání,vstřícná a ochotná komunikace

Lucie, Gardners

• výrovky s moderním designem, vysoká kvalita, příjemná obsluha

Dostupnost v centru, u tram zastávky, příjemná obsluha, uživatelsky příznivý e-shop

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za milé hodnocení a pochvalu. Budeme velmi potěšeni, pokud nás doporučíte i svým známým.
    Těšíme se na Váš další nákup.

• perfektní sortiment
    • předpřipravené produkty
    • lze koupit malé množství (např. písek, kamínky)
    • kvalitní zboží
    • vyšší cena

Objednávám pravidelně, vždy mě potěší vstřícný zákaznický servis. Mrzí mě, že tentokrát přišel jeden kaktus polámaný (zabalený byl skvěle, ale byl příliš dlouhý na maličký kořenáč, takže se musel zákonitě zlomit - jeden výrostek odlomený přišel, druhý se odlomil při vyndávání z papíru, třetí upadl při šetrné manipulaci :( )

Reakce obchodu Gardners-eshop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu. Pokud není z objednávkou něco v pořádku, kontaktujte mě prosím na emailu [email protected].

Děkuji a přeji pěkný den

vše rychlé, prima :)

• Rychlé dodání, kvalitní zboží

vše ok

Lucie, Gardners

Rychlé vyřízení objednávky, perfektně zabalené produkty.

Lucie, Gardners

• Rychle doručeno a v pořádku.

Rychlost, výborně zabaleno

• Vše velice rychle vyřizeno

Lucie, Gardners

Rychle doručeno a dobře zabaleno. Rostliny bez poškození.

Lucie, Gardners

Skvělý výběr za super ceny. milý prodavač.

Lucie, Gardners

• Pěkné opečované zboží.Komunikace rychlá.
    • Nic.

Spokojenost jako vždy.

Lucie, Gardners

Rychlé dodání, super zabalené, doporučuji.